• "עורך דין מקרקעין" - התובנות שלו מול הנדל"ן הישראלי

    בכל עסקת מקרקעים בישראל, יש צורך להיעזר בעורך דין מקרקעין. זה כלל שלעיתים כתוב, ולעיתים לא כתוב, אך אין מי שעושה עסקת מקרקעין בסדר גודל מסוים והוא לא עובד עם עורך דין צמוד. כעת עולה השאלה, מדוע צריך לעבוד עם עורך דין בכל עסקת מקרקעין וכיצד הוא יכול…

דיני משפחה

עורך דין גיל שחף. צילום: איתן וכסמן

הכתה את בעלה וגנבה לו את המפתח לביתם המשותף

אפריל 24, 2017 דיני משפחה
בית המשפט לענייני משפחה בבאר שבע פסק השבוע לטובת גבר מוכה אשר אשתו, עמה מתגורר, מתעללת בו באופן קבוע. ילדי הזוג, המתגוררים באותה הדירה, עדים להתעללויות ואף לזריקת חפצים על ידי האישה על הגבר.

פלילי

חה

עברה הצעת החוק המטילה מגבלות על חזרתו של עבריין מין לסביבת נפגע העבירה

מרס 22, 2017 פלילי
עברה בקריאה שנייה-שלישית במליאת הכנסת: הצעת החוק של חה"כ יעל גרמן (יש עתיד) תיקון לחוק מגבלות על חזרתו של עבריין מין לסביבת נפגע העבירה - הוספת מוסדות חינוך.

אזרחי

עו''ד רן שפירא. צילום: אפרת ספקטור

תביעה: היועצת לא הזכירה בדיקה גנטית בשל עלותה הגבוהה. הילד נולד נכה

אפריל 24, 2017 אזרחי
תובעים מיליונים מביה"ח כרמל - היועצת הגנטית לא יידעה את ההורים על בדיקה שהייתה מאתרת את נכות בנם, "בשל עלותה הכספית הגבוהה"

מסחרי

צילום: אילוסטרציה

ביהמ"ש המחוזי בחיפה: חישוב שווי שימוש ברכב רק לפי תקנות מס' הכנסה

מרס 20, 2017 מסחרי
בית המשפט המחוזי בחיפה קיבל את עמדת רשות המסים לפיה חישוב שווי שימוש ברכב יעשה אך ורק לפי תקנות מס הכנסה הייחודיות לשווי שימוש ברכב רוח גבית לרשות המסים מכותלי בית המשפט המחוזי בחיפה.

מנהלי

צילום: אילוסטרציה

תלונה לשרת המשפטים: "המשנה ליועמ"ש פעלה בניגוד לתקנון שירות המדינה"

אפריל 09, 2017 מנהלי
התנועה למשילות ודמוקרטיה "זילבר פעלה בניגוד לתקנון שירות המדינה המשנה ליועמ"ש דינה זילבר מתחה ביקורת נוקבת על הממשלה בכנס פומבי". בתנועה למשילות ודמוקרטיה פנו לשרת המשפטים וליועמ"ש כדי לנקוט נגדה צעדים משום שמדובר בעבירת משמעת בשבוע שעבר מסרה המשנה ליועמ"ש…

עורכי דין

"עורך דין מקרקעין" - התובנות שלו מול הנדל"ן הישראלי

אפריל 25, 2017 עורכי דין
בכל עסקת מקרקעים בישראל, יש צורך להיעזר בעורך דין מקרקעין. זה כלל שלעיתים כתוב, ולעיתים לא כתוב, אך אין מי שעושה עסקת מקרקעין בסדר גודל מסוים והוא לא עובד עם עורך דין צמוד. כעת עולה השאלה, מדוע צריך לעבוד עם עורך דין בכל עסקת מקרקעין וכיצד הוא יכול לעזור לנו.

מאמרים

זוגיות, לא תמיד פשוט לתקשר

איך ניתן למנוע מקרי תקיפת בן זוג

אפריל 20, 2017 מאמרים - משפט
אנו שומעים מדי פעם בחדשות על מקרי אלימות בין בני זוג ועל תקיפות. למרבה הצער, קיימים מקרים לא מעטים שלמקרי תקיפת בני זוג את אלה שאמורים להיות היקרים להם ביותר. כתוצאה מכך, נשים בישראל חיות בפחד ונאלצות לא פעם לפנות לגורמי הרווחה או למקלט לנשים מוכות