אתר thepulse.co.il מציע למקדמי אתרים, בעלי אתרים ואנשי שיווק אפשרויות שיתוף פעולה שיקדמו את האתר שלכם במנועי החיפוש.

מעוניינים לפרסם מאמר קידום אתרים או כתבת תדמית לעסק הכוללת קישור לאתר שלכם שיקדם אותו בגוגל ובמנועי החיפוש? הגעתם למקום הנכון!

שיתוף פעולה עם אתר Thepulse.co.il מאפשר למקדמי אתרים, בעלי אתרים ואנשי שיווק להעלות כתבות תוכן שיווקי בתשלום לתוך פורטל האינטרנט Thepulse, הכולל מדורים ותוכן רלוונטי בכל תחומי המשק והחיים, מאקטואליה וכלכלה, דרך בריאות, בידור וטכנולוגיה, ועד לאופנה, תיירות ועוד.

אנחנו מאפשרים להעלות מאמרי קידום אתרים וכתבות שיווקיות לאתר Thepulse ב-3 מסלולים עיקריים:

מאמר קידום חד פעמי הכולל קישור לאתר הלקוח שיועבר אלינו (כולל תמונה הפטורה מזכויות יוצרים וקישור לאתר הלקוח) ויועלה על ידינו למדור שייבחר על ידי הלקוח.

  1. עבודה שוטפת במחירים מוזלים באמצעות מערכת העלאת תכנים חיצונית. במסגרת זו אנו נפתח עבורכם הרשאה להעלאת מאמרים (מאמרי קידום אתרים, כתבות תדמית וכדומה) ישירות על ידיכם. המערכת פשוטה וקלה לתיפעול ומלווה בהוראות וכמובן שאנו מסייעים ותומכים בכל הדרוש. המחירים במסלול זה מוזלים לעומת מאמרי קידום אתרים שאנחנו מקבלים ומעלים עבור הלקוח.


  2. רכישה מראש של חבילות מאמרי קידום אתרים (10 מאמרים ומעלה, בתשלום מראש, במחיר מוזל) כאשר העלאת המאמרים לאתר מתבצעת ע"י הלקוח ישירות, באמצעות מערכת כותבים חיצונית.


  3. מעבר לקבלת מאמרי קידום אתרים מוכנים לפרסום אנחנו מציעים ללקוחות אופציה של רכישת כתבות תדמית או מאמרים קידום בחבילות הכוללות גם את כתיבת התוכן, באמצעות צוות הכותבים שלנו (בתימחור שונה בין כתיבת מאמרי קידום אתרים המיועדים לקידום האתר בגוגל ובמנועי חיפוש ולא לקורא הסופי, לבין כתבות תדמית מוקפדות המייצגות את בית העסק או הארגון מול הקורא הסופי.

צרו איתנו קשר עוד היום לקבל הצעת מחיר לרכישת כתבות קידום אתרים ותוכן שיווקי, ואנחנו נשמח לענות על כל שאלה ולספק את ההצעה המיטבית לכתבות שיווקיות או מאמרי קידום אתרים שיפורסמו אצלנו באתר thepulse ויקפיצו את האתר שלכם קדימה.