נדל"ן

דירה להשקעה

שוקלים להשקיע בנדל"ן? כדאי לבדוק את אזור דרום תל אביב

אפריל 15, 2019 נדל"ן
השקעה בנדל"ן היא תמיד נבונה ויכולה להוביל להצלחה אך החוכמה האמיתית היא לדעת היכן להשקיע מבחינת סוג הנכס והמיקום שלו. נכון לשני העשורים האחרונים, העיר שהכי משתלם להשקיע בה בישראל זו תל אביב.

השוק

ערן זיני(צילום: יח

הבטחת הבחירות של משה גפני לענף היהלומים בפאנל הבחירות של הענף: "לא נישאר על שיעור מס של 24%"

מרס 20, 2019 השוק
הורדת הורדת חסמים בירוקרטיים ורגולטוריים: כך מבטיחים כל חברי הכנסת והמועמדים לכנסת ה21 למגזר העסקי ולענף היהלומים בפאנל בחירות שאירחה הבורסה ליהלומים היום (ב') בתיאטרון היהלום ברמת גן.

תשתיות

מערכת סולרית חדשה על גג בניין מגורים בעזה (צילום: חוסיין אל-נביה)

הבנק העולמי אישר מענק בסך 12 מיליון דולר לחיזוק משק החשמל הפלסטיני

ינואר 23, 2019 תשתיות
הבנק העולמי אישר מענק בסך 12 מיליון דולר להגדלת המאמצים המתמשכים לשיפור הביצועים התפעוליים של מוסדות מפתח במשק האנרגיה הפלסטיני. המענק מיועד להרחבת פיילוט למודל עסקי חדש לאנרגיה סולארית בעזה. המימון החדש מתבסס על ההתקדמות במסגרת פרויקט שיפור ביצועי משק החשמל…

רכב

קרדיט : Istock

בא לכם להתפנק? השכרת רכבי יוקרה בחו"ל

מרס 18, 2019 רכב
שוק השכרת המכוניות הוא תחרותי ורבגוני, כאשר כיום ניתן לבחור בין שלל דגמים את זה המתאים ביותר לצרכינו. עבור מי שחשוב להם להתנהל ביעילות, הבחירה פשוטה - רכב חסכוני וגדול מספיק במחיר משתלם ותנאים הוגנים. אבל מי אמר שאי אפשר להפוך את השכרת הרכב לחלק מחווית החופשה?

מנהלים וקריירה

טכנאי קירור

טכנאי קירור – מקצוע משמעותי לחיים

מרס 26, 2019 משאבי אנוש
החיפוש אחר מקצוע בו נוכל לעבוד ולהתפרנס בכבוד לאורך מרבית שנות חיינו הופך לקשה יותר ויותר בעידן בו אנו חיים. רמת אי הוודאות בשוק העבודה כיום גבוהה יותר מאי פעם בעבר, והמצב צפוי להפוך רק ליותר ויותר תזזיתי, ועוד פחות וודאי וברור מהיום.

יזמות

קורס יזמות עסקית

יזמות עסקית – האם ניתן ללמוד את זה?

פברואר 22, 2019 השקעות ויזמות
בעולם המודרני והקפיטליסטי בו אנו חיים, יזמות עסקית נחשבת למקצוע ותחום עיסוק לכל דבר ועניין. לאו דווקא יזמות בתחום מסוים ומוגדר, אלא העיסוק ביזמות עצמה – השאיפה ליזום, ליצור ולהביא לכדי שגשוג פרויקטים מתחום זה או אחר, כאשר אנשים רבים פועלים (או שואפים לפעול)…

ביטוח

ביטוח עסק

ביטוח עסק – כך תגן על העסק שלך

אפריל 23, 2019 ביטוח
אין ספק כי עסקים, הן גדולים והן קטנים, נאלצים להתמודד עם מגוון של סוגי בירוקרטיות ובעיות.

רכילות עסקית

סגנית מזכ''לית הסתדרות המורים סניף חיפה והמרחב עדנה דוד צילום- יעל שמלצר

יו"ר הסתדרות המורים סניף חיפה והמרחב עדנה דוד, מונתה גם כסגנית מזכ"לית הסתדרות המורים

אוקטובר 03, 2017 רכילות עסקית
עדנה דוד שנבחרה לפני כארבעה חודשים ליו"ר הסתדרות המורים סניף חיפה והמרחב, מונתה גם לסגנית מזכ"לית הסתדרות המורים הארצית, יפה בן דויד. לאחר מינויה, אמרה עדנה דוד, "אני מודה למזכ"לית הסתדרות המורים יפה בן דויד על הבחירה בי כסגניתה". בנוסף, הודתה לחבריה בהסתדרות…

מאמרים

כרטיסי אוכל

כרטיסי אוכל – הטבה איכותית שמעסיק יכול לתת לעובדים שלו

אפריל 05, 2019 מאמרים - כלכלה
ישנם לא מעט מעסיקים בשוק העבודה אשר מחפשים דרכים שונות כיצד להטיב עם העובדים שלהם. לספק להם הטבה שתגרום להם להיות מרוצים, בין אם זה לצד משכורת בתנאים טובים ובין אם זה מתוך הבנה שהם לא יכולים לספק משכורת גבוהה מדי, אז הם בוחרים לעשות את זה בדמות הטבה אחרת.