• סימון לחניית נכה

    סימון חניונים למה זה חשוב ?

    סימון חניונים היא בעצם צביעה של שטחים מסוימים פתוחים או סגורים ,במבנים ציבוריים או בתי מגורים פרטיים על מנת לסמן את החנייה. היא יכולה להתייחס לסימון חנייה כחניית נכה או כחניה פרטית .

נדל"ן

נווה הרעות כפר סבא-הדמיה( צילום: נ. נווה חברה לבנייה)

פרויקט "נווה הרעות" בכפר סבא יוצא לדרך: "נ. נווה חברה לבנייה" תקים בניין חדש בן 7 קומות ברח' הרעות

מרס 20, 2018 נדל"ן
"נ. נווה חברה לבנייה" חתמה על חוזה לבניית מבנה מגורים חדש בן 7 קומות ברחוב הרעות 3 בכפר סבא, בבניין יבנו 30 יח"ד. הדיירים, קבוצת רוכשים, יזכו (בין היתר) בשירות לקוחות צמוד מטעם החברה שייתן מענה לכל תקלת בנייה, חשמל או צנרת לאחר איכלוס המבנה

השוק

שבוע היהלומים הישראלי בניו יורק - צילום: (גיל לביא)

שבוע היהלומים הישראלי מתקיים השבוע בניו-יורק

אפריל 13, 2018 השוק
בשבוע היהלומים הישראלי בניו-יורק משתתפות כ-50 חברות יהלומים של חברי הבורסה ליהלומים ברמת גן לצד כ-50 חברות יהלומים אמריקניות.

תשתיות

סימון לחניית נכה

סימון חניונים למה זה חשוב ?

אפריל 22, 2018 תשתיות
סימון חניונים היא בעצם צביעה של שטחים מסוימים פתוחים או סגורים ,במבנים ציבוריים או בתי מגורים פרטיים על מנת לסמן את החנייה. היא יכולה להתייחס לסימון חנייה כחניית נכה או כחניה פרטית .

רכב

משאיות חלוקה

איך לבחור משאית חלוקה קטנה

ינואר 26, 2018 רכב
כשאנחנו חושבים על משאיות חלוקה, אנחנו מדמיינים משאיות גדולות, מאסיביות, הרי לרוב אנחנו פוגשים משאיות כאלה על הכביש. מדובר על משאיות שיכולות לנייד ולהוביל כמות עצומה של מזון, מוצרי חשמל, רהיטים או כל דבר אחר.

מנהלים וקריירה

עבודה בקנדה

עבודה בקנדה – האם זה כדאי ומשתלם?

דצמבר 13, 2017 משאבי אנוש
אם בעבר הלא רחוק ישראלים יצאו לחו"ל בעיקר לצרכי נופש ולעיתים בכדי לברר אפשרות של שליחות או לימודים, הרי שכיום רבים רואים זאת כלגיטימי לחפש בניכר עבודה (לפרק זמן קצר ולפעמים – ארוך). באופן טבעי, מרבית העיניים נשואות אל ארצות הברית, ארץ האפשרויות, אבל הפעם נרצה…

יזמות

למכור קרח לאסקימוסי – איך למכור כל דבר לכל אחד

ינואר 15, 2018 השקעות ויזמות
מכירות הן הבסיס להצלחה של כל עסק. כדי להצליח אתם צריכים לדעת איך למכור. כל איש עסקים מצליח יאשש לכם את הטענה הזאת. הכל סובב סביב המכירות ואם אתם לא טובים במכירות, יהיה לכם מאוד קשה להצליח בעסקים.

ביטוח

אחת ולתמיד: איך להשיג ביטחון כלכלי?

אפריל 09, 2018 ביטוח
כמה שנשבר לכולנו לחיות ממינוס למינוס, מהלוואה להלוואה, מהישרדות אחת לשנייה, אף אחד מאיתנו כמעט לא עושה מעשה ובאמת מחליט לשנות את חייו.

רכילות עסקית

סגנית מזכ''לית הסתדרות המורים סניף חיפה והמרחב עדנה דוד צילום- יעל שמלצר

יו"ר הסתדרות המורים סניף חיפה והמרחב עדנה דוד, מונתה גם כסגנית מזכ"לית הסתדרות המורים

אוקטובר 03, 2017 רכילות עסקית
עדנה דוד שנבחרה לפני כארבעה חודשים ליו"ר הסתדרות המורים סניף חיפה והמרחב, מונתה גם לסגנית מזכ"לית הסתדרות המורים הארצית, יפה בן דויד. לאחר מינויה, אמרה עדנה דוד, "אני מודה למזכ"לית הסתדרות המורים יפה בן דויד על הבחירה בי כסגניתה". בנוסף, הודתה לחבריה בהסתדרות…

מאמרים

לפעמים זה קל יותר ממה שזה נראה - לחסוך כסף. צילום: Shutterstock

דרכים פשוטות לחסוך בכסף

אפריל 10, 2018 מאמרים - כלכלה
גם אתם יכולים להקטין הוצאות, מבלי לפגוע באופן משמעותי באיכות החיים, ולנהל תקציב משפחתי חכם יותר. אספנו לכם כמה מהטיפים הקטנים האלה, שעשויים לעשות הבדל גדול בתזרים המזומנים שלכם, והנה הם לפניכם.