צילום: אפיק גבאי

רשת טיב טעם מעניקה מתכון לתיבול ושדרוג ארוחת הערב מאפינס פלפלים, תירס וגבינת צ'דר. המתכון פשוט וקל לגיוון ארוחת הערב או למפגש חברים ומשפחה ,מאפים טעימים ואווריריים, שיודעים לשמור על העסיסיות שלהם בזכות הנוכחות של גבינת הצ'דר בבלילה. מטבל פלפלים צלויים מוסיף צבע כתום ועוד רובד טעמים.

קרא עוד...

מארז וולנטינ'ס של yoffi

מארז וולנטינ'ס של yoffi כולל: מיכל שמפניירה מהודר ומעוצב עשוי נירוסטה ובתוכו שלל ורדים מובחרים. עוד במארז בקבוק למברוסקו אדום או לבן (לבחירת הלקוח) וטחינה בטעם שוקולד מעולה של yoffi.

קרא עוד...

התגבשות הדבש בחורף היא תהליך טבעי שאינו פוגע באיכות הדבש

הדבש התגבש בגלל הקור? לא צריך לזרוק את הצנצנת – הוא לא התקלקל! התגבשות הדבש בחורף היא תהליך טבעי שאינו פוגע באיכות הדבש – ניתן בקלות להחזירו למצבו הנוזלי בימי החורף הקרים קורה לעיתים שהדבש הנמצא בצנצנת מתגבש.

קרא עוד...

מתכון לסופגניה גורמה - במיוחד לחנוכה ולחגיגות השנה האזרחית החדשה

לכבוד חנוכה והשנה האזרחית החדשה מתכון לסופגנייה עם ירדן בלאן דה בלאן – שף קונדיטור מלון וולדורף אסטוריה ירושלים - שף קונדיטור קלוד בן סימון ממלון וולדורף אסטוריה ירושלים חושף מתכון ל'סופגניית בלאן' במילוי קרם פטיסייר עם יין מבעבע בלאן דה בלאן של ירדן – מתכון לסופגניה גורמה - במיוחד לחנוכה ולחגיגות השנה האזרחית החדשה.

קרא עוד...

יצרנית החלבה והטחינה הוותיקה "ממלכת החלבה", המפעילה את חנויות הקונספט המיוחדות בשווקים מחנה יהודה, שרונה מרקט, שוק הכרמל ושוק צפון (ברמת החייל בתל אביב), מציעה לחג החנוכה לשדרג את הסופגנייה במילוי מיוחד, מזין ומפנק - טחינה עם נוגט.

קרא עוד...

מרק לוביו, שעועית אדומה של "פטרה" (צילום: אבי רוקח)

מה מנחם יותר ממרק בימים הקרים שלקראת החורף הגשום? השף סימו בן חובל ממסעדת "פטרה", הגיאורגית המוצלחת שבחוף הקשתות באשדוד, עם מתכון למרק הלוביו המפורסם, מרק שעועית אדומה עם תמר הינדי והמון ירק.

קרא עוד...