גבינות טבעוניות של :משומשו" (צילום מוצרים: אביתר ניסן

מחקרים רבים בתחום התזונה מצביעים על היתרונות שבהפחתת מוצרים מן החי בתזונה. ההיבטים המוסריים והאקולוגיים של תזונה טבעונית הם ברורים מאליהם. עד לפני שנים לא רבות הבעיה המרכזית שניצבה בפני אלה הבוחרים להתנסות בתזונה טבעונית, הייתה האפשרויות הדלות לבחירה והקושי לגוון. אחרי הכל, כמה כבר אפשר לאכול ירקות, לחמים, וקטניות?

קרא עוד...

אימון כושר אישי

הקיץ כבר כאן, ועבור רבים הוא משמש כשעון מעורר של ממש. גם אתם החלטתם לנעול את נעלי הספורט שלכם ולהתחיל בשגרת אימונים לטובת חיזוק הגוף או הורדה במשקל? רגע לפני שאתם יוצאים לדרך, דעו כי אימונים המתבצעים במסגרת של אימון אישי נמצאים יעילים יותר, ולא במקרה.

קרא עוד...

אבקת חלבון גלאור

אבקת חלבון היא תוסף תזונה שמבוסס על סוגי חלבון שונים (כמו חלבון מי גבינה, חלבון קזאין וכו'). במאמר זה נסקור את הקשר שבין אבקות חלבון לחיטוב ונדבר על חשיבות שילובן עם תוספי תזונה נוספים ואימונים נכונים.

קרא עוד...

תפריט דיאטה

לא מעט אנשים מעוניינים לרדת במשקל במהלך חייהם. ניתן למצוא כיום לא מעט אופציות שונות עבור דיאטות, אשר מבטיחות כי שמירה על כלליהן, תסייע להורדה יעילה ומהירה ובמשקל. אולם, חשוב מאוד לדעת שבכדי שהירידה במשקל תשמר ותישאר לאורך זמן, יש לדאוג לתפריט דיאטה מאוזן ובריא, המכיל בו את כל מה שדורש הגוף למען חיותו ובריאותו.

קרא עוד...

אימון ספורטיבי לקראת הקיץ

הקיץ כבר כאן ועונת הרחצה התחילה ואתם בוודאי רוצים לחשוף גוף חטוב בחוף הים ובבריכה. אז אם עדיין לא הורדתם את הקילוגרמים מהחורף המאמר הזה בשבילכם. בהמשך הקריאה ניתן טיפים טובים לאימון אפקטיבי, וגם נסביר מה כדאי לאכול לפני פעילות ספורטיבית על מנת לבנות מסת שריר טובה שתחטב את הגוף ותעזור לכם להוריד במשקל הגוף.

קרא עוד...