אבקת חלבון גלאור

אבקת חלבון היא תוסף תזונה שמבוסס על סוגי חלבון שונים (כמו חלבון מי גבינה, חלבון קזאין וכו'). במאמר זה נסקור את הקשר שבין אבקות חלבון לחיטוב ונדבר על חשיבות שילובן עם תוספי תזונה נוספים ואימונים נכונים.

קרא עוד...

תפריט דיאטה

לא מעט אנשים מעוניינים לרדת במשקל במהלך חייהם. ניתן למצוא כיום לא מעט אופציות שונות עבור דיאטות, אשר מבטיחות כי שמירה על כלליהן, תסייע להורדה יעילה ומהירה ובמשקל. אולם, חשוב מאוד לדעת שבכדי שהירידה במשקל תשמר ותישאר לאורך זמן, יש לדאוג לתפריט דיאטה מאוזן ובריא, המכיל בו את כל מה שדורש הגוף למען חיותו ובריאותו.

קרא עוד...

אימון ספורטיבי לקראת הקיץ

הקיץ כבר כאן ועונת הרחצה התחילה ואתם בוודאי רוצים לחשוף גוף חטוב בחוף הים ובבריכה. אז אם עדיין לא הורדתם את הקילוגרמים מהחורף המאמר הזה בשבילכם. בהמשך הקריאה ניתן טיפים טובים לאימון אפקטיבי, וגם נסביר מה כדאי לאכול לפני פעילות ספורטיבית על מנת לבנות מסת שריר טובה שתחטב את הגוף ותעזור לכם להוריד במשקל הגוף.

קרא עוד...

בת חן כהן, מנהלת היחידה לתזונה ודיאטה  במרכז הרפואי בני ציון דיאטנית קלינית צילום- ניר כהן

הפעילו שיקול דעת וזכרו ליהנות מהאוכל.

ביחידה לתזונה ודיאטה במרכז הרפואי בני ציון מציעים לקראת חג שבועות, באמצעות  מנהלת היחידה  לתזונה ודיאטה בבית החולים בני ציון בחיפה בת חן כהן.

קרא עוד...

במהלך השנים יותר ויותר אנשים נחשפים לתבלינים ומרכיבי מזון טבעיים אשר יש להם, לא רק סגולות ייחודיות של טעם אשר משפר את איכות האוכל אלא גם תכונות רפאיות ייחודיות. כתוצאה מכך, אנחנו יכולים לראות שימוש בתבלינים אלו, הן דרך מזון והן בדרכים אחרות.

קרא עוד...

צילום: יח"צ חו"ל

טיפים לפעילות גופנית נכונה בגיל הזהב באדיבות: חברת 'הרבלייף' – דרך חיים. השינויים הפיזיים שאנו עוברים במהלך שנות גיל הזהב הם חלק מהחיים, אבל כמו בכל תחום אחר בחיים, גם בתחום זה צריך לדעת איך להתנהל. אם תשמרו על אורח חיים בריא ופעיל, תוכלו לפעול אפילו נגד אמא טבע.

קרא עוד...