פרויקט המגורים שובל טאצ' בקרית ביאליק. הדמיה- האדריכל פישר אברי

חברת שובל מתחמי מגורים בע"מ שבבעלותו של היזם משה מילר,  מציעה בפרויקט היוקרה שובל טאצ'  המוקם ברחוב מנשה פינת רחוב ערמונים דירות מעוצבות של 5 חדרים, חבילת שדרוגים ומפרט עשיר במיוחד!  ובנוסף, וילה יוקרתית  עם שדרוגים נרחבים ומפרט טכני עשיר במיוחד: מטבח מפואר, תריסי אור בכל הדירה, ריצוף 90X90, גינה גדולה ומרווחת ומיזוג אוויר בכל הדירה. הפרויקט המוצלח והיוקרתי כבר מכר את כל דירות ה3 ו4 חדרים! מהרו להגיע ולהתרשם!

קרא עוד...

פרויקט 'כרמי סלקטד' בהר כרמי בכרמיאל. (הדמיית חוץ) הדמיה- olin

מחברת "שגראוי ייזום ובנייה (SBC), נמסר כי בכרמי סלקטד כרמיאל -  קומפלקס מדורגים ייחודי, נמכרו 3 דירות 4 חדרים  בכ-1.2 מיליון ₪  כל אחת ודירת 5 חדרים בכ-1.5 מיליון ₪. הפרויקט מאפשר ליהנות מכל היתרונות והנוחות של וילה פרטית בבניין משותף, כאשר בתכנונו הושם דגש על פרטיות, 3 כיווני אוויר לנוף פתוח, עיצוב ותכנון באופן מושלם. לגור בפנטהאוז חלומי עם מרפסת ענקית וגינה תלויה ולחיות את החיים הטובים בגדול! זה הזמן לשדרג וליהנות ממפרט אקסטרא פרימיום, מטבח מעוצב עם אי ותכנון אדריכלי שאין שני לו בעיר.  אכלוס הפרויקט הוקדם לחודש יוני הקרוב. תחנת הרכבת של כרמיאל נפתחה ומקצרת את הדרך לחיפה ות"א!

קרא עוד...

השקעות נדלן

בעשור האחרון מחירי הדירות בישראל עלו בקצב מסחרר וללא הרף. גם בתחום הנדל"ן המסחרי נרשמו עליות מחירים דרמטיות, ובמצב שכזה קשה יותר למצוא נכסים מניבים. מצד שני, שוק ההון לא מציע אלטרנטיבות איכותיות במיוחד וגם באפיקים המתאפיינים ברמת סיכון גבוהה התשואה סבירה ולא מעבר לזה - ועל כן ההחלטה הנכונה ביותר עבור מי שרוצה ליהנות מתשואה נאה היא להשקיע בתחום הנדל"ן, אבל לעשות זאת באופן מושכל ובפרט להקדיש תשומת לב ומחשבה במציאת הנכס המתאים ביותר בהתאם לצרכיו.

קרא עוד...

דירת יוקרה היא גם ואולי בעיקר דירה יקרה. הסכום שאתם אמורים לשלם תמורתה – בקנייה בפרט ובשכירה בכלל- לא רק מצדיק אלא אף מחייב בחינה מושכלת וזהירה של מכלול הפרמטרים המהווים בסיס להחלטה האם לרכוש אותה/ להשכירה או לוותר על רכישתה/השכרתה.

קרא עוד...

חברת מנרב בע''מ-מנרב בשמורה- הדמית יום הדמיה איוולב מדיה

במקביל לסיום עבודות השלד, חברת מנרב מבצעת בימים אלה את עבודות הגמר הכוללות ריצוף, מחיצות פנים, חלונות ותריסים, דלתות, מטבח, שירותים חדר אמבטיה ועוד,  במגדל היוקרה השני ובו 20 קומות, בפרויקט היוקרה  "מנרב בשמורה", ברח' יהושע גלוברמן בשכונת סביוני דניה, שיכלול 78 יח"ד ב-20 קומות

קרא עוד...