משרדי חקירות ומשרדי עורכי דין גם יחד, מספקים שירותים נחוצים וחשובים מאוד עבור הלקוחות שלהם. משרד החקירות מתמקד בחקר האמת ובחשיפתה על פני השטח, ואילו משרד עורכי הדין הוא זה שמתמודד עם ההשלכות שלה – וכעת נכיר את הקשר ביניהם.

קרא עוד...

גילוי מרצון

רשויות המס בישראל פועלות בדרכים רבות ומתוחכמות על מנת לגבות את המסים הנדרשים מהחייבים. קיימת כמובן הדרך השגרתית והמוכרת לכל של גביית מסים על פי דיווחי הנישומים, אלא שבשנים האחרונות נדמה כי ישראלים רבים מצליחים להערים על הרשויות ולהעלים הכנסות בדרכים שחלקן הן יצירתיות ממש.

קרא עוד...

עו"ד גיא אופיר. צילום: שרית נס

עו"ד גיא אופיר  מומחה לדיני משפחה וירושה, הרצה השבוע בנושא "ארגז כלים" לעורכי דין - פיתוח פרקטיקה יעילה לעבודה עם החוק להסדר התדיינות  בערב עיון שעסק בחוק להסדר התדיינות  בסכסוכי משפחה - השתלבות במערך העשייה, שקיים הוועד המרכזי של לשכת עורכי הדין בישראל ב"בית הפרקליט" בת"א במעמד ראש לשכת עורכי הדין בישראל עו"ד אפי נוה ובכירי עורכי הדין בארץ בתחום דיני משפחה וירושה

קרא עוד...

מנעולן הוא בעל מקצוע מומחה שישרת אותנו במקרי חירום או כאשר נרצה לשדרג את מערכת הנעילה בדלת ביתנו כדי לאפשר לנו לחיות בביטוחן מלא. דלת הבית נמצאת יום יום בשימוש והיא מאפשרת לנו לפתוח את הדלת כדי להיכנס בבטחה לביתנו ולנעול אותה בשעות לילה מאוחרות או כאשר אנו יוצאים מביתנו. ולכן, לתפקוד המנעול יש משמעות רבה ובמקרה של תקלה או במקרה חירום עלינו להזמין מנעולן מקצועי שיתקן כל תקלה או יפרוץ את הדלת וכך נוכל לחזור לשגרת חיים שקטה.

קרא עוד...

כל אישה שיש לה ילדים ומקבלת דמי מזונות, מבינה את המשמעות שלהם ועד כמה הם אויר לנשימה עבורה. דמי מזונות מיועדים לחינוך, גידול וכלכלה של הילדים בשביל למלא את הצרכים שלהם, והם משכורת לכל דבר עבור האישה. נשים רבות מאלו שלא מקבלות בזמן את דמי המזונות שלהן נאלצות לקחת הלוואות או להיעזר בבני משפחה לשם כך, מה שהולך והופך לקשה מיום ליום

קרא עוד...