מסחר אלקטרוני בישראל

רוצים לקנות רכב חדש? בית חדש? ספה חדשה? או שמא מדובר בזוג נעליים או ארנק? מה אתם עושים כצעד ראשון? רוב הנשאלים יענו – כי הם שולפים את הסמארטפון ו'מתייעצים' אתו. אנחנו כמעט ולא יוצאים היום לקניות בחנות פיסית מבלי שנבדוק את האפשרויות השונות בחנויות הווירטואליות ובמקרים רבים אנחנו אף מסיימים את הקנייה מבלי לצאת אל חנות פיסית.

קרא עוד...

אינסטגרם, הרשת החברתית המבוססת על העלאת תמונות

נצלו את כל הפוטנציאל שיש לפלטפורמת האינסטגרם - השאלה כיצד נוכל לקדם את העסק שאנחנו מנהלים זו שאלה שמטרידה רבים. ככל שעוברות השנים ניתן לראות עוד ועוד אנשים שבוחרים להקים עסקים קטנים ומנסים לשרוד את התחרות הקשה, אך האמת היא, שזה לא קל. לכן ברור מדוע אתם תוהים מה עליכם לעשות כדי להגיע לעוד ועוד לקוחות, וכדאי לדעת שכל קידום שקשור לאינטרנט יוכל לעזור לכם. פלטפורמה טובה שמומלץ להשתמש בה היא פלטפורמת האינסטגרם, ובמיוחד אם אתם יכולים לצלם ולהעלות לחשבון הזה הרבה תמונות שקשורות לעסק שלכם

קרא עוד...

תחליף גבינה של מותג המוצרים הטבעוניים "משומשו"

לא מאמינים שהצהובות והמלוחות הן 100% טבעוניות? הסרטון הבא כבר ישכנע אתכם. מותג המוצרים הטבעוניים MASHUמשו משיק סרטון קד"מ מצחיק, העוסק בשאלה האם המוצרים הטעימים אכן טבעוניים • הסרטון הופק על ידי משרד הפרסום twentythree ויקודם בפייסבוק, יוטיוב ובאתר הבית החדש של "משומשו"

קרא עוד...

תומר חן, מנכ"ל מובקו מדיה

קמפיין בינלאומי משמעותי נוסף לחברת קידום האפליקציות Mobco media הישראלית - בינלאומית, שהוקמה ע"י תומר חן (22) – החברה החלה לבצע קמפיינים סלולרים לחברתUber בלונדון וארה"ב

קרא עוד...

מנכ"ל מ.ט.י גליל מערבי קריות, הנרי ביטון.

מ.ט.י דיגיטל. "אנו חיים בעידן הדיגיטלי, שבו עולם הפרסום עובר לכיוון הניו מדיה, האינטרנט והרשתות החברתיות, כאשר בדיוק לשם כך הוקם מ.ט.י דיגיטל, במטרה לספק מידע שימושי ועזרה מעשית לבעלי עסקים וארגונים בנושא הפוטנציאל השיווקי הקיים היום ברשת", אמר השבוע מנכ"ל מ.ט.י גליל מערבי קריות, הנרי ביטון.

קרא עוד...