צילום יח"צ

הידעתם? שייק חלבונים בתוספת ויטמינים ומינרלים לארוחה מאוזנת אינו מיועד לספורטאים בלבד. באדיבות הרבלייף – "דרך חיים": שייק חלבונים, איננו מיועד רק לספורטאים קבלו את המדריך למתחילים איך ומתי לצרוך, איך לבחור ואיך להכין שייק חלבונים? שייק חלבונים הוא חלק מהתזונה של מרבית הספורטאים נכון, הרבה אתלטים בהחלט משתמשים בשייק חלבונים או חטיפי חלבון אחרים, כדי להחזיר לעצמם אנרגיה אחרי אימון, אבל שייק חלבונים הוא מענה מצוין גם לאנשים מן השורה.

קרא עוד...

סגנית ראש העיר, מהרטה ברוך רון

לראשונה בעיר, מכונות לממכר פירות וירקות! החל מהשבוע, מוצבות, במרכזים קהילתיים ברחבי העיר, מכונות לממכר פירות וירקות, חתוכים במסגרת תכנית המזון העירונית אותה מובילה סגנית ראש העיר, מהרטה ברוך רון. תכנית "בתיאבון" - מדיניות מזון עירונית בהובלת סגנית ראש העיר, מהרטה ברוך רון בשיתוף הרשות לאיכות הסביבה בעיריית תל אביב יפו ולשכת הבריאות המחוזית של משרד הבריאות, מבקשת לעודד את ילדי העיר לאכול מזון בריא יותר.

קרא עוד...

יורם פז, מנכ"ל מכוורת עמק חפר

כוורת היא לא רק דבש - מיהו "שומר העיר" שמייצרות הדבורים ובאיזה מוצר מכוורת יש ריכוז חלבון גבוה מבבשר הדבש הוא מוצר המכוורת המפורסם ביותר, אך אינו היחיד. הדבורים מספקות מוצרי מכוורת נוספים, המתחלקים בין מוצרים שהדבורים אוספות ומלקטות בטבע (פרופוליס ופולן – אבקת פרחים) וכאלו שהן מייצרות בתוך הכוורת (מזון מלכות, דונג וארס דבורים). למזונות אלו, ובמיוחד למזון מלכות, פרופוליס ופולן, ערך תזונתי ותרומה בריאותית גבוהים ביותר.

קרא עוד...

צילום: יח"צ הרבלייף

עשרה מזונות מומלצים לשמירה על בריאות הלב - באדיבות - סוזן באוורמן, ראש מחלקת הדרכה לתזונה של הרבלייף: תזונה בריאה תשמור לא רק על הגזרה, אלא גם על בריאות הלב. סוזן באוורמן מסבירה: "מזונות מסוימים מפחיתים את הסיכון לפתח מחלות לב וכלי דם. חלקם מסייעים בהורדת לחץ הדם וחלקם שומרים על רמת הכולסטרול בטווח הבריא. מחקרים מסוימים מצביעים על כך שכ-70% ממקרי מחלות הלב היו יכולים להימנע בעזרת תזונה נכונה. וכמובן, מזונות שטובים עבור הלב, יהיו טובים גם עבור המוח ועבור גופנו באופן כללי".

קרא עוד...

ליטל פיינגרץ, דיאטנית קלינית בסטודיו סי. צילום: שרון מלכי

מחלקת הדיאטה של סטודיו סי בודקת: איך תהיי אישה בריאה בעידן המודרני? טיפים לעקרת הבית, לאישה שבחופשת לידה, לקרייריסטית, לאישה המג'נגלת בין הבית, הילדים והעבודה, ולדור הצעיר. מאת: ליטל פיינגרץ, דיאטנית קלינית בסטודיו סי, לרגל יום האישה הבנ"ל, שיחול ב-8 במרס, בדקנו מספר סוגיות שיכולות וצריכות לעניין אותך. האישה של היום היא בהחלט כבר לא האישה של פעם. אנחנו הנשים הרבה יותר עסוקות, וצריכות לתמרן בין עבודה וקריירה לחיי משפחה, ובמקביל גם להצליח לשמור על הגזרה ועל אורח חיים בריא.

קרא עוד...

 צילום: ניר עצמון

למזון הנצרך לפני, במהלך ואחרי אימון סיבולת, כגון רכיבה על אופניים יש השפעה גדולה על היכולות הספורטיביות, יכולת ההתאוששות והסיכויים להיחשף לפציעות ולמחלות. עייפות שרירים, כיווצי שרירים וכל תופעה הגורמת לכאבי שרירים, יכולים להימנע או לפחות להיות פחות מורגשים אם נקפיד על הכנה תזונתית נכונה שתמנע מחסור באנרגיה, הקפדה על מצב נוזלים תקין וכמויות מינרלים נכונות. רותי אבירי, דיאטנית קלינית ויועצת לחברת טונה סטארקיסט מציינת את כל הדברים שצריך לדעת בנוגע לתזונה לפני ואחרי אימון סיבולת.

קרא עוד...

צילום: יח"צ חו"ל

כל השבוע אנו מנסים לשמור על המשקל באכילה מסודרת ופעילות גופנית ואז מגיע סוף השבוע כיצד ניתן לעבור הסופ"ש בשלום? מבלי לעלות במשקל? "תתפלאו, זו משימה אפשרית" כך אומרת סמנתה קלייטון מנהלת ראשית לחינוך גופני בחברת הרבלייף. אם אתם רוצים לשמור על הבריאות, זלילה לא מבוקרת במהלך סוף השבוע היא לא רעיון מוצלח במיוחד. שישי-שבת אמנם שוברים את השגרה של רובנו, אבל חשוב לשמור על ההרגלים הטובים שאימצתם לעצמכם, גם בסופ"ש.

קרא עוד...