ליטל פיינגרץ, דיאטנית קלינית בסטודיו סי. צילום: שרון מלכי

מחלקת הדיאטה של סטודיו סי בודקת: איך תהיי אישה בריאה בעידן המודרני? טיפים לעקרת הבית, לאישה שבחופשת לידה, לקרייריסטית, לאישה המג'נגלת בין הבית, הילדים והעבודה, ולדור הצעיר. מאת: ליטל פיינגרץ, דיאטנית קלינית בסטודיו סי, לרגל יום האישה הבנ"ל, שיחול ב-8 במרס, בדקנו מספר סוגיות שיכולות וצריכות לעניין אותך. האישה של היום היא בהחלט כבר לא האישה של פעם. אנחנו הנשים הרבה יותר עסוקות, וצריכות לתמרן בין עבודה וקריירה לחיי משפחה, ובמקביל גם להצליח לשמור על הגזרה ועל אורח חיים בריא.

קרא עוד...

 צילום: ניר עצמון

למזון הנצרך לפני, במהלך ואחרי אימון סיבולת, כגון רכיבה על אופניים יש השפעה גדולה על היכולות הספורטיביות, יכולת ההתאוששות והסיכויים להיחשף לפציעות ולמחלות. עייפות שרירים, כיווצי שרירים וכל תופעה הגורמת לכאבי שרירים, יכולים להימנע או לפחות להיות פחות מורגשים אם נקפיד על הכנה תזונתית נכונה שתמנע מחסור באנרגיה, הקפדה על מצב נוזלים תקין וכמויות מינרלים נכונות. רותי אבירי, דיאטנית קלינית ויועצת לחברת טונה סטארקיסט מציינת את כל הדברים שצריך לדעת בנוגע לתזונה לפני ואחרי אימון סיבולת.

קרא עוד...

צילום: יח"צ חו"ל

כל השבוע אנו מנסים לשמור על המשקל באכילה מסודרת ופעילות גופנית ואז מגיע סוף השבוע כיצד ניתן לעבור הסופ"ש בשלום? מבלי לעלות במשקל? "תתפלאו, זו משימה אפשרית" כך אומרת סמנתה קלייטון מנהלת ראשית לחינוך גופני בחברת הרבלייף. אם אתם רוצים לשמור על הבריאות, זלילה לא מבוקרת במהלך סוף השבוע היא לא רעיון מוצלח במיוחד. שישי-שבת אמנם שוברים את השגרה של רובנו, אבל חשוב לשמור על ההרגלים הטובים שאימצתם לעצמכם, גם בסופ"ש.

קרא עוד...

דבש מועשר במזון מלכות. צילום: אילוסטרציה

דבש מועשר במזון מלכות – "חלב הדבורים" - מסייע לחיזוק המערכת החיסונית והתמודדות עם חולשה ועייפות מכוורת עמק חפר משיקה דבש מועשר ב-6% מזון מלכות, שמאפשר להנות מהשילוב של הערך הבריאותי והתזונתי והטעם של שני מוצרי הכוורת המובילים.

קרא עוד...

טונה סטארקיסט, גם כשקר ודווקא כשקר שילוב פילה טונה איכותי בתזונת החורף עושה את העבודה

עצות וטיפים לתזונה מאוזנת ולשמירה על המשקל בחורף - באדיבות רותי אבירי, דיאטנית קלינית ויועצת התזונה של טונה סטארקיסט. הרזיה נכונה אמורה להתרחש כפועל יוצא של תהליך בו מנסים להשיג אכילה נורמלית ובריאה, כזאת שמקשיבה לצרכי הגוף, הנפש, הסביבה ואפילו מזג האויר ולוקחת אותם בחשבון.

קרא עוד...

ליטל פיינגרץ. צילום: שרון מלכי

לרגל יום המשפחה שחל השבוע, מחלקת הדיאטה של סטודיו סי ממליצה על ארוחת ערב משפחתית ובריאה, שהילדים שלנו יאהבו לאכול - מאת ליטל פיינגרץ, דיאטנית קלינית בסטודיו סי.

קרא עוד...

דיאטות אופנתיות מרזות בעיקר את תכולת הארנק

במסגרת הועידה המדעית לתזונה בישראל ב 4.1.17 במלון דויד אינטקונטיננטל בת"א: דיאטות אופנתיות בתעשיית ההרזיה - התמודדות עם טרנדים עכשוויים בתזונה תוך שילוב הרזיה ושמירה על הבריאות. פרופ' מונה בועז ראש המחלקה למדעי התזונה באוני' אריאל: על דיאטת כרוב, דיאטת הורמון ההיריון, דיאטת האשכוליות ועוד - חסרונותיהן וחשיבות הייעוץ המקצועי.

קרא עוד...