מצבר למשאית

משאיות נחשבו מאז ומעולם כאחד מכלי הרכב העוצמתיים והיעילים ביותר הקיימים היום בשוק. כך למשל, כל מי שרוצה להוביל סחורה כבדה או להעביר תכולת דירה שלמה, נעזר בשירותיה של משאית גדולה וחזקה. אך על מנת להתניע את המשאית ולאפשר לה נסיעה שקטה ורגועה, יש צורך במצבר עוצמתי ואיכותי, שהוא זה שלמעשה מאפשר את כל העניין הזה.

קרא עוד...

מכירת רכב

ההתנהלות בישראל ללא רכב פרטי היא מורכבת ולעיתים בלתי אפשרית. התחבורה הציבורית בארץ היא מוגבלת ומושבתת בחלק ניכר מהזמן – בסופי השבוע ובשעות הלילה, כשגם שאלת הנוחות שלכם בהחלט משפיעה ומביאה לרכישת רכב. הבעיה היא שסכומי כסף עצומים מונחים כאן על כף המאזניים. לפניכם מספר דגשים שיסייעו לכם לבצע בסופו של יום את ההחלטה הטובה ביותר.

קרא עוד...

אנחנו רגילים לחשוב על נהיגת חורף כנהיגה מסוכנת: גשם, ברד, כבישים חלקלקים, ערפל ורוחות, כמו גם פחות שעות של אור יום (משמע, יותר נהיגה בתנאי חושך) הם גורמים התורמים להרבה תאונות בחורף. ואילו בקיץ, מה כבר יכול להיות מסוכן? הרי הכביש יבש, יש שעות אור מרובות ותנאי הראייה טובים.

קרא עוד...

בחירה של רכב מנהלים היא משימה קשה בגלל ההיצע הרחב וההבדלים הגדולים בין הדגמים. על מנת להתגבר על הבעיה רצוי להבין מה מאפיין רכב כזה ולשים דגש על המפרט הטכני, הביצועים והערך המוסף

קרא עוד...

מחירים חסרי תקדים ל-KTM ופולריס

חברת ד.ל.ב. מוטוספורט תערוך אירוע מכירות ייחודי - FRIDAY SPLASH ביום שישי ה-24 ליוני. האירוע ייערך בגן האירועים אודיאון שבעמק חפר. במסגרת האירוע יינתנו הנחות ותנאי רכישה חד פעמיים ליום האירוע שיינתנו גם בכלל סוכנויות ד.ל.ב. מוטוספורט ברחבי הארץ.

בנוסף להנחות על כלי הרכב, יוצעו למכירה בהנחות גדולות אביזרים, ערכות שדרוגים וציוד נלווה לרכיבת שטח ורכיבת כביש המותאמים למותגים של ד.ל.ב. מוטוספורט.

הלקוחות שיגיעו לאירוע יזכו להנחות של עד 10,000 על כלל דגמי פולריס בתאם לדגם. כך דגם ה-RZR1000S יימכר במחיר של 119,900 ₪. ה-RZR900 4 מקומות יימכר ב-117 אלף ₪. ה-RZR טורבו יוצע במחיר של 165 אלף ₪ ודגם ה-RZR טורבו 4 מקומות יימכר במסגרת האירוע במחיר של 179 אלף ₪.

ב-KTM יוכלו הלקוחות ליהנות מהנחות של עד כ-13 אלף ₪ בהתאם לדגם. כך לדוגמה אופנוע השטח KTM 250 EXC-F יימכר במחיר של 59 אלף ₪. דגם ה-KTM EXC 350 F יימכר במסגרת האירוע ב-64 אלף ₪ ודגם ה- KTM FREERIDE 250 R יוצע במסגרת האירוע ב-52 אלף ₪.

טל ברין, מנכ"ל החברות הבנות בקבוצת לובינסקי, אמר כי "האירוע בבת ייתן ללקוחותינו הזדמנות לפתוח את הקיץ ברגל ימין עם מבצעים בלעדיים ליום הזה. בנוסף, אנו מצפים כי

קרא עוד...

טכנמוטור 2016

טכנומוטור 2016 – התערוכה של עולם התחבורה תיפתח ב-4 ביולי. התערוכה תוצג במשך 3 ימים בפלטפורמה פיזית ולאחר מכן תוצג במשך שבוע באתר אינטרנט ייעודי שיעניק חוויה תלת מימדית דיגיטלית של התערוכה התמקדת בתחום התחבורה בישראל.

בין התאריכים ה-4 עד ה-6 לחודש יולי תיערך בגני התערוכה - תערוכת טכנומוטור 2016. התערוכה תתמקד בכלל ההיבטים המקצועיים של ענף הרכב והתחבורה בישראל. בתערוכה צפויים להציג יבואני רכב, יבואני חלפים, תצוגות של כלי עבודה, כלי צמ"ה ושירותים לתחום הרכב והתחבורה בישראל. עוד ייערכו במסגרת התערוכה כנסים בחסות של ארגון המובילים וארגון המוסכים הישראלי.

לראשונה בעולם, התערוכה תתקיים בשתי פלטפורמות שונות. תערוכה פיזית בת 3 ימים שתיערך כאמור בביתן 10 בגני התערוכה ולאחריה, תערוכה דיגיטלית שתוצג באתר אינטרנט ייעודי. התערוכה הדיגיטלית תאפשר הצגה של כלל המשתתפים בתערוכה תוך שילוב חוויה אינטראקטיבית תלת מימדית ייחודית.לטכנומוטור 2016 צפויים להגיע כ-50 אלף משתתפים העוסקים בענף התחבורה כמו מנהלי ציי רכב, בעלי מוסכים, בעלי משאיות, מוניות ורכבים מסחריים, בעלי חברות היסעים, מפעילי צמ"ה ונהגים מקצועיים.

ענפי התצוגה שיוצגו בתערוכה יכללו משאיות, כלי רכב מסחריים, נגררים, מיניבוסים, טרקטורונים, מלגזות, ציוד צמ"ה וקטנועים. בנוסף יציגו בתערוכה חברות ציוד עבודה למוסכים ויבואני חלפים כגון כלי עבודה, חלקי חילוף, שמנים ותוספים, ליפטיםצמיגים, מצברים, ציוד צביעה, ציוד לפנצ'ריות וציוד דיאגנוסטיקה.

קרא עוד...

עו"ד קרן זיסו שותפה ,מנהלת מחלקת נזיקין במשרד עוה״ד BBS

"לי זה לא יקרה". זאת האמונה המוטעית של רבים מרוכבי האופנועים. לצערנו, המציאות שונה! הסטטיסטיקה מלמדת כי, כמעט כל רוכב דו גלגלי מעורב מתישהו בתאונת דרכים ונגרם לו נזק גוף כתוצאה מכך. בנוסף, התופעה הנלווית לאמונה מוטעית זאת של רוכבי הדו גלגלי ( "לי זה לא יקרה") היא רכיבה, במודע, ללא ביטוח.

קרא עוד...