עיצוב הבית הינו משימה לא פשוטה אך עם זאת היא יכולה להיות מהנה מאוד לחובבי העיצוב. ישנם אלמנטים רבים המשפיעים על עיצוב הבית. בחירת הצבע לקירות, רכישת הרהיטים והתאמתם לעיצוב הכללי, עיצוב המטבח והחדרים, כולם משפיעים על העיצוב הכללי של הבית, וחשוב לדאוג להרמוניה בינם.

קרא עוד...

פותחים משרד חדש? מאמר זה נכתב עבורכם. עיצוב נכון של משרד חדש, משפיע באופן משמעותי על הפרודוקטיביות המיוצרת על ידי עובדי המשרד וזו כשלעצמה סיבה מספיק טובה להשקיע מחשבה ולעיתים כסף בריהוט המשרד. ככל שהפרודוקטיביות כמו גם איכות העבודה גבוהים יותר, כך ניתן יהיה להחזיר מהר יותר את ההשקעה שהושקעה עבור העיצוב במשרד אז קדימה, בואו נצא לדרך.

קרא עוד...

אם נענה על השאלה שנשאלה בכותרת, הרי שהאפשרויות הן רבות ומגוונות ותשובה במילה אחת תהייה: הרבה, אך משום שאנו לא רוצים להסתפק במילה אחת, נפרט במהלך המאמר הבא ונציף לכם נקודות שאולי לא הצלחתם לחשוב עליהן באשר לשימוש בעבודות פסיפס.

קרא עוד...

חותמות

למרות ששליחת מכתבים בדואר הולכת ונעשית נדירה יותר, רבים מאיתנו עוד זוכרים או לפחות שמעו לגבי הימים שבהם כולם נהגו לאסוף בולים. את הבולים נהגו להסיר מהמעטפות באמצעות אדים חמים ועל כל בול התנוססה החותמת שהוטבעה בבית הדואר.

קרא עוד...

קורס מכירות

אחד התהליכים השוטפים והרציפים שעל כל בעל עסק לעשות על מנת לשרוד בשוק לאורך זמן, הוא להגדיל את מחזור המכירות. עסק אשר דורך במקום הוא עסק שימיו ספורים, ובשוק התחרותי של ימינו עסק אשר מעוניין לשרוד לאורך זמן חייב לגדול באופן מתמיד.

קרא עוד...

מנהלת הדרכה ופרויקטים במטי גלילי מערבי קריות שני חזן צילום- קובי חזן

הקורס שייפתח ביום ד', ה- 18 באוקטובר בבית מ.ט.י גליל מערבי קריות בעכו, יעניק ידע וכלים מתאימים למשתתפים המעוניינים לסחור באמצעות אתרי המסחר הגדולים אמזון וeBay  ויכלול הכשרה והיכרות עם זירות המסחר, חיפוש ואיתור מוצרים תוך חישוב רווחיותם, פתרונות אריזה נכונה וסוגי משלוח, טכניקות פרסום ושיווק שונות ו"ארגז כלים" עשיר ידע, מעשי וחכם למסחר אונליין

קרא עוד...

מתנות לעובדים

ברוב מקומות העבודה פרטיים וציבוריים כאחד, נהוג לחלק מתנות לעובדים בזמנים מסוימים. רוב מקומות העבודה מחלקים מתנות לעובדים בחגי ישראל ראש השנה ופסח ואפילו מתנות בסוף שנה. ובמקרים מסוימים יש שנוהגים גם להעניק מתנות בימי הולדת.

קרא עוד...