הקמת עסק והפצת שמו כרוכים בלא מעט מאמץ, ועל מנת שעסק כזה או אחר יצליח, חשוב שיהיה לו מותג חזק שנבנה עם הזמן. המיתוג האישי הזה צריך להיות מוצג בכמה שיותר דרכים, ולשם כך מתקיימות מדי שנה תערוכות מיוחדות שמטרתן להציג מותגים ובתי עסק, לקשר בין בתי עסק ולעיתים גם למצוא משקיעים שיוכלו למנף עסקים. על מנת שניתן יהיה למשוך את תשומת הלב הרצויה באירועים מסוג זה, חשוב להקים ביתנים לתערוכות אשר מהווים את כרטיס הביקור של עסקים והעוזרים להביא אליהם את מי שצריך להגיע.

קרא עוד...

עיצוב הבית הינו משימה לא פשוטה אך עם זאת היא יכולה להיות מהנה מאוד לחובבי העיצוב. ישנם אלמנטים רבים המשפיעים על עיצוב הבית. בחירת הצבע לקירות, רכישת הרהיטים והתאמתם לעיצוב הכללי, עיצוב המטבח והחדרים, כולם משפיעים על העיצוב הכללי של הבית, וחשוב לדאוג להרמוניה בינם.

קרא עוד...

פותחים משרד חדש? מאמר זה נכתב עבורכם. עיצוב נכון של משרד חדש, משפיע באופן משמעותי על הפרודוקטיביות המיוצרת על ידי עובדי המשרד וזו כשלעצמה סיבה מספיק טובה להשקיע מחשבה ולעיתים כסף בריהוט המשרד. ככל שהפרודוקטיביות כמו גם איכות העבודה גבוהים יותר, כך ניתן יהיה להחזיר מהר יותר את ההשקעה שהושקעה עבור העיצוב במשרד אז קדימה, בואו נצא לדרך.

קרא עוד...

אם נענה על השאלה שנשאלה בכותרת, הרי שהאפשרויות הן רבות ומגוונות ותשובה במילה אחת תהייה: הרבה, אך משום שאנו לא רוצים להסתפק במילה אחת, נפרט במהלך המאמר הבא ונציף לכם נקודות שאולי לא הצלחתם לחשוב עליהן באשר לשימוש בעבודות פסיפס.

קרא עוד...

אם אתם אוהבים לעשן, ובעיקר רוצים לעשן עם כמה שפחות נזקים לגופכם - חשוב שתדעו כי כיום באמצעות מכשיר אידוי הידוע גם בשם: וופריזר ניתן לעשן בצורה פחות מזיקה, תוך קבלת מקסימום אפקט בזמן העישון.

קרא עוד...

חותמות

למרות ששליחת מכתבים בדואר הולכת ונעשית נדירה יותר, רבים מאיתנו עוד זוכרים או לפחות שמעו לגבי הימים שבהם כולם נהגו לאסוף בולים. את הבולים נהגו להסיר מהמעטפות באמצעות אדים חמים ועל כל בול התנוססה החותמת שהוטבעה בבית הדואר.

קרא עוד...

קורס מכירות

אחד התהליכים השוטפים והרציפים שעל כל בעל עסק לעשות על מנת לשרוד בשוק לאורך זמן, הוא להגדיל את מחזור המכירות. עסק אשר דורך במקום הוא עסק שימיו ספורים, ובשוק התחרותי של ימינו עסק אשר מעוניין לשרוד לאורך זמן חייב לגדול באופן מתמיד.

קרא עוד...

מנהלת הדרכה ופרויקטים במטי גלילי מערבי קריות שני חזן צילום- קובי חזן

הקורס שייפתח ביום ד', ה- 18 באוקטובר בבית מ.ט.י גליל מערבי קריות בעכו, יעניק ידע וכלים מתאימים למשתתפים המעוניינים לסחור באמצעות אתרי המסחר הגדולים אמזון וeBay  ויכלול הכשרה והיכרות עם זירות המסחר, חיפוש ואיתור מוצרים תוך חישוב רווחיותם, פתרונות אריזה נכונה וסוגי משלוח, טכניקות פרסום ושיווק שונות ו"ארגז כלים" עשיר ידע, מעשי וחכם למסחר אונליין

קרא עוד...

עדכונים אחרונים

דצמ 07, 2018

רעיונות לעיצוב חדר השינה

מאמרים - שיווק
אוק 31, 2018

קונה רכבים לפירוק – כל המידע

מאמרים - שיווק
אוק 31, 2018

מה היתרונות של לימוד גיטרה?

מאמרים - שיווק
אוק 18, 2018

ריהוט גן למרפסת השמש

מאמרים - שיווק