קרדיט צלם: רותם רוגובסקי

בוסים הוא לא משהו שעומד להיכחד מהעולם ואין כזה דבר – הבוס המושלם. אפילו ממונה שנראה ממבט ראשון כמו הגשמת הפנטזיה על החבר הכי טוב, משחרר ומפרגן להפליא, עשוי להתגלות כבוס מהגהנום או פשוט להיקלע אתכם לסכסוך שיהרוס לכם את החשק לקום בבוקר וללכת למשרד.

קרא עוד...

החינוך הפורמלי מספק לילדים שלנו מסגרת שבה הם לומדים מתמטיקה, אנגלית, תנ"ך וספרות. הם רוכשים ידע, לומדים היסטוריה, מעמיקים את ההבנה בתחומים שונים ובאותה הזדמנות רוכשים מיומנויות למידה וכלים שיעזרו להם גם בעתיד, בלימודים האקדמיים ובשוק העבודה.

קרא עוד...

הסיטואציה המוכרת בוודאי מוכרת לכם היטב: אתם מסרקים את השיער אבל מגלים ששערות רבות נותרו על המסרק (או על הרצפה), מסיימים להתקלח רק כדי לגלות קווצת שיער שנותרה מאחור או עסוקים באיסוף שערות שנצמדו לבגדים או התאספו בפינות שונות בבית. אם נחמת רבים היא נחמה, הרי שהבשורה הטובה היא שאתם ממש לא עוברים את זה לבד. יותר ממחצית הגברים סובלים מנשירת שיער או התקרחות, ושיעורים גבוהים יותר נרשמים בקרב נשים. למה זה קורה ואיך אפשר לטפל בבעיה הזו?

קרא עוד...

חופשת צימרים בצפון עם בריכה פרטית למשפחות עשויה להיות חופשה בלתי נשכחת עבור בני המשפחה המבקשים ליהנות מחופשה כיפית ומגבשת, באחד האזורים היפים בארץ. כל מה שעליכם לעשות, הוא למצוא צימר בצפון עם בריכה פרטית יוקרתי ומאובזר הכולל פינוקים ואטרקציות ולהתכונן לחופשה הכי מפנקת שהייתה לכם בשנים האחרונות.

קרא עוד...

הזמנת ציוד משרדי לעסקים

כל מי שעומד לקראת הקמת עסק חדש או נמצא כבר בעיצומו של התהליך, יודע שללא מיכון וציוד משרדי העסק לא יוכל להתקיים ולתפקד כהלכה - אך הקושי עבור עסקים חדשים הוא במציאת הזמן והכסף הדרושים. לא היה נחמד אם היה שירות שמספק את כל צרכי המשרד וחוסך לכם כאבי ראש מיותרים? יש לנו חדשות עבורכם – כיום קיימים שירותים ואתרי אינטרנט המאפשרים לכם להזמין בקלות את כל הציוד למשרד, וזאת מהנוחות של המשרד הממוזג שלכם.

קרא עוד...

אתם עומדים לעבור לדירה החדשה ומתחילים לתכנן את כל הפרטים הקטנים שיהפכו את חוויית המגורים שלכם לנעימה הרבה יותר. בחירת הסלון, עיצוב המטבח ותכנון חדר השינה חשובים מאוד, אבל יש גם כמה פריטים שכדאי לתכנן בזהירות רבה, ובראשם מכונת הכביסה. גם אם היום צרכי הכביסה שלכם מוגבלים למדי ואתם מפעילים מכונה אחת מדי שבוע, כדאי לזכור שבהמשך הדרך הצרכים עשויים להשתנות. אז איך בכל זאת תקבלו החלטה נכונה ומה כדאי לזכור?

קרא עוד...