אחד הפיתוחים החשובים של השנים האחרונות הוא המצאת השתלים הדנטליים, והוא ללא ספק פתרון שמשנה את כללי המשחק. היום, כשאנחנו רוצים לשקם את חלל הפה וליהנות מחיוך מושלם יש לנו דרך מצוינת לעשות את זה, ושיעורי ההצלחה של השיטה הזו גם הם כמעט מושלמים (95% ליתר דיוק). כדי להבין מה זה אומר בדיוק צריך להבין כי שתלים דנטליים הם למעשה ברגים שמחליפים את שורש השן ועשויים מתכת.

קרא עוד...

כל מי שהתנסה לפחות פעם אחת בחייו בקונספט של חדר בריחה יודע לספר שזו הייתה רק טעימה קטנה שהשאירה טעם של עוד. הנתון המעניין הוא שחדרי הבריחה מתאימים לכולם, בכל גיל, מכל עיר בארץ ובכל הרכב אפשרי. משפחות, קבוצות של חברים וקולגות לעבודה, כולם כבר גילו את הסוד של אסקייפ רום. חלק גדול מהם גם מודה שזו פשוט התמכרות. מצד שני, אם מדובר בהתמכרות טובה אין באמת סיבה להיגמל ממנה. אז מה בעצם סוד הקסם שלה ולמה גם אתם צפויים לרצות עוד ועוד?

קרא עוד...

לצד עסקים רבים שמציעים שירותים ומוצרים בלתי מוחשיים אחרים פועלים לא מעט עסקים שמציעים מוצרים פיזיים, בין אם מדובר בחנויות אופנה והנעלה, מוצרי מזון, צעצועים, ריהוט לבית או מוצרי טכנולוגיה. מותגים מובילים ועסקים קטנים שסל המוצרים שלהם כולל אחד מאלה (או אינסוף חלופות אחרות) מתלבטים לא פעם בין אתר אינטרנט תדמיתי לבין חנות אינטרנטית. האם עדיף להקים אתר שיספק מידע על העסק בלבד, או דווקא פתרון שיאפשר ללקוחות לבצע רכישה כאן ועכשיו? התשובה דווקא לא תמיד פשוטה כמו שאולי נדמה לכם.

קרא עוד...

הריצוף שלנו מתעייף לא פחות מאיתנו. הוא עובד קשה מאוד ולאורך השנים הוא נשחק בעקבות הזזת הריהוט, כתמי הקפה שנשארים עליו וככל שהתנועה על האריחים רבה יותר – כך הוא יישחק מהר יותר. זו בדיוק הסיבה לבצע פוליש מפעם לפעם, אבל ההחלטה לעשות את זה היא רק הצעד הראשון. כעת אתם צריכים לקבוע איזו שיטה מתאימה לכם יותר, ושתי השיטות הנפוצות והמבוקשות בקרב בעלי דירות ועסקים הן פוליש וקס וקריסטל. איזו מהן אידאלית, מי זולה יותר ומי תחזיק מעמד זמן ממושך יותר? התשובות לפניכם.

קרא עוד...

יותר ויותר בעלי בתים מגלים שפע של הזדמנויות שמסתתרות ממש מתחת לאף. שם, במרתף הבית, פרוש לרשותם שטח רחב שיכול להפוך ליחידת מגורים לילד שהתבגר ורוצה פרטיות, או סטודיו לאמנים במשפחה שמחפשים פינה נעימה לעבוד ממנה. אלא שכדי ליהנות מהיתרונות הרבים של הפינה האינטימית הזו כדאי לזכור פרט אחד חשוב: המרתף נמצא תחת קו הביוב, מה שעשוי להוביל לריבוי תקלות במערכת, סתימות והצפות.

קרא עוד...

אנחנו תמיד מחפשים דרכים יצירתיות להגדיל הכנסות, וכדי לעשות את זה אנחנו מנסים לזהות את צרכי הלקוחות שלנו – ואת האופן שבו נוכל לעזור להם. אם יש צורך אחד בסיסי שיזמים רבים זיהו לאורך השנים זהו הצורך בשמירה על ניקיון הרכב. כולנו, בין אם אנחנו מחזיקים רכב לשימוש פרטי או לצורך עסקי, רוצים לשמור על מכונית מבריקה ויפה. אם כן, זה לא באמת מפתיע שעמדות שטיפת רכב הפכו למבוקשות מאוד וגם לנפוצות למדי. אם אתם שוקלים להצטרף לטרנד הזה ולהרוויח מתחום אטרקטיבי במיוחד, יש דבר אחד שאתם ממש לא יכולים לוותר עליו, והוא כנראה לא יפתיע אתכם.

קרא עוד...

איכות החיים שלנו תלויה בגורמים שונים ומגוונים, אבל אין ספק שהתחושה האישית שלנו מושפעת יותר מכל. תחושת הביטחון, הרוגע והשלווה, זו תחושה שאנחנו מעדיפים לשמר. מצד שני רובנו גם הסקנו די מזמן שזו לא תחושה שמגיעה כדי להישאר. אנחנו נוטים יותר להאמין שהיא זמנית, ובכל רגע נתון נשמע מילה אחת שתעורר בנו רגשות שליליים, תגרום לנו לכעוס, תעליב אותנו ובעיקר תוביל לתסכול ומרמור.. האם אנחנו חייבים לחוות את זה באמת? ואיך אפשר בעצם לשפר את איכות החיים שלנו ולהשיג שליטה בכעס?

קרא עוד...