פינוי עזבון, הוא דבר לא קל עבור כל אדם. ראשית כל, אם יש צורך לפנות עיזבון מדירה שקיבלתם בירושה, זה אומר שאיבדתם אדם קרוב ללבכם ולכן התהליך מהול בעצב עמוק וקיים קושי מהותי להתמודד עם פינוי העיזבון שבדירה. לכן, במקרים מעין אלו, כדאי ורצוי מאוד לשכור את שירותיה של חברת פינוי דירות, אשר תעסוק בכל מה שכרוך בפינוי העיזבון שמתבטא בתכולת הדירה אותה ירשתם, באופן המהיר, היעיל והנוח ביותר.

קרא עוד...

שולחנות אוכל הם אותם שולחנות שנמצאים בפינות אוכל, במטבחים, בסלונים וכדומה. שולחנות אוכל, כשמם כן הם, שולחנות שמיועדים לאכילה. שולחנות אוכל מגיעים במגוון גדלים, צורות וחומרים, והם יכולים לשמש כמויות שונות של אנשים, בהתאם לצורך.

קרא עוד...

הדברה של מזיקים ובעלי חיים מטרידים היא חיונית בכל בית, בכל משרד, בכל מפעל, בכל מרכז מסחרי. בעלי חיים רבים חודרים אל תוך המקומות הללו ומהווים מטרד, ולעיתים לא רחוקות גם יוצרים נזקים, הן נזקים בריאותיים והן נזקים לרכוש. לשירות הדברה מחיר שמשתלם, משום שההדברה מגנה עלינו מפניהם של כל המזיקים הללו, ומאפשרת לנו איכות חיים אמתית.

קרא עוד...

כולנו אוהבים לפעמים להשאיר תגובה על משהו באינטרנט, אם זה פוליטיקה, ספורט, מפורסמים, עסקים או מה שזה לא יהיה. אז הדברים האלו אולי אפילו מגדירים ישראליות מהי. כנראה שלא לעשות שום דבר אבל להגיב באינטרנט, זה חלק מלהרגיש ישראלי.

קרא עוד...

בזמן האבל, בעודו טרי, רק לאחר טקס קבורתו של אדם אהוב ומוכר, ניצבת המשפחה בפני החלטה בנוגע לזיכרון הנפטר, אודות סוג המצבה שתנציח את הנפטר. חברות מצבות ותעשיית השיש מציעות למשפחות מבחר מצבות רחב ועשיר. מצבות אבן, מצבות אומנותיות, מצבות סטנדרטיות ומצבות שיש הם רק חלק קטן מההיצע הקיים. בדרך כלל, בשעתן הקשה של המשפחות, אין כלים וידע מספקים לקבלת ההחלטה שתלך עמם בעתיד. כיצד בוחרים מצבות ומתי? מאילו חומרים ניתן ומקובל לבנות מצבות והאם ישנם הגבלות כלשהם מבחינת בתי הקברות?

קרא עוד...

לכל תקופה טרנדים צרכניים משלה. האייפונים והאייפדים של היום אינם שונים מהותית מהווקמן של שנות השמונים ומן הניידים של נוקיה ששלטה ברוב השוק העולמי בכל שנות התשעים. בכל המקרים מדובר במגה טרנדים צרכניים, שצצים יש מאין, מחוללים הכנסות של מיליארדי דולרים, ובמפתיע נעלמים ומפנים מקום לדבר הבא.

קרא עוד...

__copy_copy_copy_copy

לאור הפרסומים על מסקנות ועדת קדמי ראוי להסתכל על התמורות שחלו על שוק המזון הישראלי. נראה כאילו הועדה לא הבינה עד הסוף את מצב השוק ומסקנותיה אינן עמוקות ורחבות מספיק על מנת לפתור את הבעיות המורכבות של השוק. בחלק מהמסקנות היא שוגה בניתוח השוק וחלקן אינן ישימות

קרא עוד...