יש רגעים בחיים שבהם אנחנו זקוקים למנעולן רכב, או לפחות ככה מסבירים לנו. זה לא אומר שאנחנו תמיד מבינים את החשיבות שלו, או באילו מצבים הוא יתגלה כאדם הנכון במקום הנכון. כדי לעזור לכם להבין קצת יותר טוב, וגם לבחור מראש בעל מקצוע מהשורה הראשונה, לפניכם שלושה מצבים שבהם הוא בדיוק מי שתצטרכו.

קרא עוד...

אם גם אתם מרגישים שהגעתם לקצה היכולת, ששגרת היומיום שחקה והרסה אתכם, שאתם לא מרגישים חיבור רגשי עמוק לאנשים הקרובים ביותר בחייכם – כנראה שהגיע הזמן לעשות הפסקה מהכול ולנצל את הקסם האינסופי של צימרים למשפחות בצפון. מדובר בפיתרון מעולה לאנשים המעוניינים לבלות עם הקרובים להם, אך יחד עם זאת ליהנות משקט, מרחב אישי ואפשרות לחדש מצברים לקראת החזרה לחיי היומיום. צימר בצפון למשפחה זו הדרך המושלמת לקבל את כל אלה "תחת קורת גג אחת" (תרתי משמע).

קרא עוד...

איפור נחשב מאז ומעולם בתור הדרך להשיג מראה זוהר, מרשים ואלגנטי יותר. גם במצרים העתיקה ואפילו בתרבויות קדומות יותר היה נהוג להשתמש באבקות שונות ובמוצרי יופי לצורך איפור וטיפוח הפנים. אך כיום, כאשר ניתן למצוא חידושים בכל תחום ותחום, גם במוצרי האיפור לא מפסיקים להפתיע. אך אין המדובר רק במסקרה, בשפתונים ובצלליות למיניהן השונים. בין החידושים המפתיעים ביותר ניתן למצוא גם ספוגיות ייחודיות שניתן להשיג בעזרתן תוצאות שלא מהעולם הזה. רוצות לדעת איך נקראת ספוגית האיפור שהולכת והופכת לדבר החם הבא? הכירו את הביוטי בלנדר. אם לא תנסו, לא תדעו עד כמה שההבדל יכול להיות משמעותי.

קרא עוד...

אז קבעתם מועד לחתונה שלכם וההתרגשות היא רבה... עכשיו רק מתחילות ההכנות, הריצות וההתרוצצויות. עד למועד החתונה אתם צריכים לארגון אולם (או גן אירועים), קייטרינג, תקליטן, תאורה וכמובן גם לבחור צלם לחתונה. ועוד לא דיברנו על בחירת השמלה, הטבעות וסידור מקומות הישיבה... בכתבה זו נתמקד בתחום צילום החתונה וניתן לכם כמה טיפים חשובים בנושא זה. אם אתם רוצים שתהיה לכם מזכרת מהיום המאושר בחייכם, אתם חייבים להקפיד במיוחד על כל מה שקשור לצילום החתונה.

קרא עוד...

הילדים שלנו רוצים מאוד לעסוק בפעילות חווייתית ושונה, וזו שאיפה ברוכה. בעידן שבו הם מבלים זמן רב (מדי) מול המסכים, היכולת שלנו להציע להם אטרקציה אחרת, מרתקת וסוחפת, היא חשובה מאין כמותה. אחת הדרכים הנהדרות לעשות זאת היא להציע להם לימודי רכיבה בחוות סוסים, וכך יוכלו לשלב בין פעילות שמחזקת את הגוף, את הנפש ואת המחשבה, וגם ליהנות מהטבע בדרך בלתי רגילה. אז איך עושים את זה נכון?

קרא עוד...

חתונה קטנה בטבע הפך להיות טרנד מלהיב במיוחד בקרב רבים, כאשר אנשים רבים כבר הבינו את ההבדל הגדול הטמון בין חתונה רגילה לבין חתונה מיוחדת - חתונה בטבע. הטבע מאפשר לנו לנשום טוב יותר, להיות נינוחים יותר, סבלניים יותר ומאושרים גם הרבה יותר.

קרא עוד...