צילום אילוסטרציה: רשות מקרקעי ישראל

אשדוד: מסיג גבול שהציב מכולה על אדמות המדינה נאלץ לפנות את הקרקע בעקבות פעולות האכיפה של מפקחי רשות מקרקעי ישראל. מסיג גבול, בעל מוסך באשדוד אשר הציב מכולה על שטח בבעלות המדינה על שטח אשר לא הוקצה לשימושו, פינה את הקרקע, באזור התעשייה הקלה באשדוד, בעקבות פעילות אכיפה של מפקחי רשות מקרקעי ישראל.

קרא עוד...

צילום: רשות מקרקעי ישראל

אכיפה נגד החקלאות הבלתי חוקית בנגב: רשות מקרקעי ישראל פינתה כ-1,500 דונם שנזרעו בניגוד לחוק. מפקחי החטיבה לשמירת הקרקע ברשות מקרקעי ישראל והסיירת הירוקה, בליווי שוטרי יחידת יואב במשטרת ישראל, פינו במבצע אכיפה מרוכז אדמות מדינה שנזרעו על ידי פולשים בשטח כולל של כ-1,500 דונמים, ברחבי הנגב.

קרא עוד...

מגלה המתכות ששימש את החשודים ל"חיפוש אוצרות עתיקים". צילום: היחידה למניעת שוד ברשות העתיקות

פרקליטות מחוז מרכז הגישה כתב אישום בעבירות של פגיעה באתר עתיקות כנגד "כנופיית בר-כוכבא" - כנופיית שודדי העתיקות מהשטחים נתפסה "על חם" במודיעין, כשהיא בוזזת אתר עתיקות יהודי קדום מתקופת בית השני ומרד בר כוכבא, באזור מודיעין. החשודים הודו בחקירתם שבאו לחפש אוצרות עתיקים והם נעצרו.

קרא עוד...

אבו מאזן יו"ר הרשות הפלסטינית. הרשות אינה מונעת הברחת סחורות והברחת שוהים בלתי חוקיים משטחה לישראל.

נעצר חשוד בהפצה וקיזוז של חשבוניות מס פיקטיביות בהיקף של כ- 40,000,000 ש"ח חלק מהפעילות הפלילית נועד על מנת לתת כיסוי חשבונאי פיקטיבי לעובדים לא חוקיים מהשטחים. בית משפט השלום בראשון לציון, כב' השופט גיא אבנון, עצר ושחרר בערבות חשוד בהפצה וקיזוז של חשבוניות פיקטיביות בהיקף של כ- 40,000,000 ₪.

קרא עוד...

צילום: אילוסטרציה

שינוי במדיניות האשרות הביאה לעלייה בהיקפי הסחר בנשים. חה"כ לביא: "עשינו התקדמות וחזרנו אחורה. הדפוסים החדשים מקשים על אכיפה. איסור צריכת זנות הוא התשובה גם למאבק בסחר". ועדת המשנה למאבק בסחר בנשים ובזנות, בראשות ח"כ עליזה לביא (יש עתיד), התכנסה היום (ג') לדיון בנושא העלייה בסחר בנשים. לאחרונה דווח ליו"ר הוועדה על הופעתם של דפוסים חדשים של סחר בנשים.

קרא עוד...

צילום:משרד החקלאות

שלושה נוסעים, תושבי רמאללה, בשנות ה- 20 לחייהם, שהגיעו אמש מירדן דרך מעבר גשר אלנבי נתפסו על ידי מפקחי משרד החקלאות ופיתוח הכפר ובעזרתם של עובדי המסוף, כאשר מתחת לבגדיהם! נמצאו למעלה מ- 120 ציפורי שיר מזן חוחיות וקנרים. הציפורים הוכנסו ל"תאים מיוחדים" שנתפרו מתחת לבגדיהם של המבריחים.

קרא עוד...