צילום אילוסטרציה (IDF)

הנהלת המוסד האקדמי החליטה: חיילי צה"ל הלומדים לתואר שני במסלול מחקרי בתחומים מוגדרים ייהנו ממלגת שכ"ל מליאה באוניברסיטת בן-גוריון בנגב ההחלטה, שתיושם משנת הלימודים תשע"ח, התקבלה על רקע ההערכות של אוניברסיטת בן-גוריון בנגב למעבר יחידות צה"ל דרומה ועל מנת להדק את הקשר עם צה"ל ומשרד הביטחון.

קרא עוד...

 ח"כ יוסי יונה מהמחנה הציוני בשבוע שעבר במסגרת יום עיון שהתקיים באוניברסיטת בן גוריון

"מטרתה של היוזמה של השר בנט לנסח קוד אתי עבור המרצים באקדמיה היא לפגוע ולסרס את חופש הביטוי שלהם" כך אמר ח"כ יוסי יונה מהמחנה הציוני בשבוע שעבר במסגרת יום עיון שהתקיים באוניברסיטת בן גוריון לרגל פרישתה של פרופ' הנרייט דהאן-כלב.

קרא עוד...

ח"כ אוחנה התארח באולפן בי"ס לתקשורת באוניברסיטת אריאל

"מי שחושב שנבחרתי בזכות הלהט"ב- שיבדוק כמה מהם פקודים לליכוד במחוז תל אביב, הכולל בין היתר את דרום ת"א, יפו, חולון ובת ים. אלו הם מתפקדי הליכוד שבחרו בי והכניסו אותי לכנסת" ח"כ אמיר אוחנה התארח הבוקר באולפן בית הספר לתקשורת באוניברסיטת אריאל לשיח פתוח עם סטודנטים על פוליטיקה, זהות והשקפת עולם.

קרא עוד...

מכללת אלקאסמי לחינוך בבאקה אל גרביה הוסמכה כקמפוס ירוק

מכללת אלקאסמי לחינוך בבאקה אל גרביה הוסמכה כקמפוס ירוק – הסמכה ראשונה במגזר הערבי - אקדמיית אלקאסמי - מכללה אקדמית לחינוך בבאקה אל גרביה, הוסמכה השבוע כקמפוס ירוק. זאת, לאחר שעמדה בהצלחה בכל הקריטריונים הנדרשים על ידי המשרד להגנת הסביבה. בכך הפכה המכללה למוסד האקדמי הראשון לקבל את הסמכת המשרד בשנת 2017, והמוסד הראשון בכלל במגזר הערבי.

קרא עוד...

SCE המכללה האקדמית להנדסה ע"ש סמי שמעון

בעקבות הביקוש במשק: SCE תציע מסלול לימודים גמיש - SCE המכללה האקדמית להנדסה ע"ש סמי שמעון מציעה מסלול לימודים בהנדסת תעשייה וניהול שמותאם לסטודנטיות ולסטודנטים עובדים. המסלול מוצע בעקבות פניות של מועמדות ומועמדים לאפיק לימודים שיאפשר להם ללמוד ולעבוד. המסלול נועד לסייע למשק לעמוד בביקוש הגבוה של חברות ומפעלים לתפקידים שדורשים הכשרה בהנדסת תעשייה וניהול.

קרא עוד...

ביטון: משרד הבריאות מורה להחליף את החול פעמיים בשנה וזה לא קורה. צילום: דוברות הכנסת

משרד החינוך: המלצות משרד הבריאות לארגזי החול בגני הילדים לא מיושמות. במהלך דיון בנושא ציין נציג משרד הבריאות כי הסכנה היא בכל מצבור חול בגן ולא רק בארגז החול: "רק טיפול שוטף של הרשות המקומית והגן יביא להרחקת מזיקים וחיידקים". אם לילד: "חלו אצלנו ילדים בדיזנטריה, אחרים חזרו עם פצעים מוגלתיים" יו"ר הוועדה, ח"כ יפעת שאשא ביטון: "על משרד החינוך לקבוע סטנדרטים חדשים ולפעול ליישומם, אני שוקלת קידום חקיקה בנושא" הוועדה לזכויות הילד קיימה היום (ג') דיון בנושא 'חול מזוהם בגני הילדים'.

קרא עוד...

berbershop

בתערוכת הגמר של בוגרי 'הנדסאים באריאל' לתואר הנדסאי: התאמת תספורת, פיתוח קול, סדר כלכלי בוועד הבית, משחק רביעיות, סטייליסט אישי ועוד מגוון אפליקציות בתערוכת הגמר של 'הנדסאים באריאל' אירוע פתיחת תערוכת הנדסאי תוכנה יתקיים ב 28.12.2016, 17:00, בקמפוס אריאל (בניין 54 קומה ג') בתערוכה יוצגו מגוון פיתוחים המסכמים את הידע והמיומנות שרכשו הבוגרים לתואר הנדסאי תוכנה במהלך לימודיהם במרכז להנדסאים באריאל. הצגת הפרויקטים מהווה את השלב הסופי לקבלת הדיפלומה.

קרא עוד...

מדברי רה"מ נתניהו: " להבטיח התפתחות מקצועית, משיכת כוחות איכותיים למערכת החינוך ושיפור תנאי תעסוקה" צילומי סטילס: סמדר סגל, פורום ועדי ההורים היישובי

מאות אלפים חגגו היום את 'יום המורה' בכל רחבי הארץ - זו השנה הרביעית שיום המורה נחגג והשנה ציינו את האירוע במוסדות חינוך במספר שיא של קרוב ל – 200 רשויות. תלמידי מערכת החינוך במגוון גילאים שונים, יחד עם הורים רבים, הכינו לעובדי ההוראה מחוות מגוונות שכללו: שטיחים אדומים שהונחו בכניסה לבתי הספר, ארוחות מפנקות, כתיבת שירים לכבוד המורים, שיעורי יוגה, פדיקור מניקור, מסיבות הפתעה, מסאז'ים, מכתבי תודה מתלמידים בהווה ובעבר.

קרא עוד...