יינות

יש אנשים שמגיעים הביתה עם הלשון בחוץ, מנשנשים משהו מעל הכיור ונכנסים למיטה לשינה עמוקה עד הבוקר. אחרים, לעומתם, מחכים כבר לסוף יום העבודה כדי לחזור הביתה, ולהתחיל את החלק המהנה יותר של היום שלהם. אז מהי הדרך המועדפת עליכם?

קרא עוד...

אטרקציות לכל המשפחה – להכין את עצמכם לקיץ

הקיץ כבר כאן ואוטוטו יגיע החופש הגדול. בזמן שלא מעט אנשים, צעירים ורווקים יעברו על פני התקופה הזאת כלא כלום, עבור הורים רבים, כעת מתחיל "כאב הראש" הגדול. כיצד להעסיק את הילדים, כיצד לא לגרום להם להיות משועממים, איך לדאוג שהם כל הזמן יהיו עסוקים ולא ישבו בבית מול המסך, ישנו עד מאוחר או ישגעו את כולם.

קרא עוד...

כל חברה המעסיקה עובדים, מחויבת לארגן להם ימי כיף לכל הפחות פעם בשנה. אין ספק כי עובדים מרוצים הם עובדים פרודוקטיביים יותר ועל כן, ככל שהחברה תשקיע בהם ותפנק אותם יותר, כך ניתן יהיה להשיג מהם תפוקה טובה יותר במהלך הדרך. אחת הבעיות המרכזיות איתן מתמודדים במחלקת משאבי אנוש הממונה על הפקת ימי הכיף, היא אילו פעילויות אפשר לשלב שטרם שולבו בעבר.

קרא עוד...

קורס סקיפרים

על קורס סקיפרים שמעתם?

קורס משיט 30, או בשמו היותר מוכר, קורס סקיפרים הוא קורס שנותן לכם לעשות רישיון להשטת יאכטות. אז אם גם אתם תמיד חלמתם להשיט את כל המשפחה או החברים לחופשה מדהימה בים ומעבר לו, זה הקורס שאתם צריכים לעשות.

קרא עוד...

כל מי שביקר באילת בשנים האחרונות בוודאי שם לב לשינוי שחל בה. העיר שמן הסתם מוכרת וידועה בתור עיר התיירות המובילה של ישראל מציעה סוגים שונים של בילוי איכותי ומגוון של מקומות בהם ניתן להעביר שעות ארוכות של הנאה. בין שלל האפשריות שמציעה העיר למבקרים הרבים ניתן למצוא את מועדון שאטו אילת.

קרא עוד...

לחגוג בלבן - חג שבועות בתל אביב

חג השבועות, חג הביכורים, מהווה את הטיימינג האולטימטיבי ליהנות ממגוון פעילויות ואירועים בעיר הגדולה. תל אביב היא עיר ללא הפסקה ומציעה גם בחג השבועות שלל פעילויות לכל המשפחה ובמגוון סגנונות.

קרא עוד...

הישראלים אוהבים לצאת לנופש ואין בכך ספק ויעידו על כך נתוני הטיסות לחו"ל אשר שוברים שיאים חדשות לבקרים ואשר מראים כי ישנם ישראלים הטסים לחו"ל שלוש, ארבע ואפילו חמש פעמים בשנה. אך לא רק בחו"ל הישראלים נופשים אלא גם בארץ ישראל היפה והטובה. אחת מצורות הבילוי הטובות ביותר שיש ללא כל ספק הם חדרים לפי שעה.

קרא עוד...

עדכונים אחרונים