טקס הענקת מגן ההערכה לבעלים של מתם מוטורס סוכנות משנה טויוטה בחיפה אהרון מזרחי ולבניו רפי מזרחי ואליעד מזרחי

מנכ״ל יוניון מוטורס, יבואנית TOYOTA בישראל רן דנאי העניק בטקס חגיגי שהתקיים בראשון לציון, מגן הערכה בזכות רמת החדשנות, הנאמנות למותג העולמי והשאיפה למצוינות בתחום המכירות כאחד למייסד מתם מוטורס סוכנות משנה טויוטה בחיפה, אהרון מזרחי ולבניו רפי מזרחי ואליעד מזרחי המנהלים את תחומי השרות, השיווק והמכירות

קרא עוד...

צילום: אילוסטרציה

היו"ר כבל אמר את הדברים בעקבות הפרסומים בנושא בימים האחרונים – במהלך דיון בתקנות שנועדו למנוע השפעה אסורה על שמאים. ועדת הכלכלה של הכנסת, בראשות ח"כ איתן כבל, החלה היום לדון בתקנות שהגיש משרד התחבורה מתוקף חוק רישוי שירותים ומקצועות בענף הרכב, , שנועדו למנוע השפעה אסורה על שמאים.

קרא עוד...

השכרת רכב בארץ

כשאנחנו נוסעים לחו"ל, הרבה פעמים עולה אצלנו השאלה, האם להשתמש בתחבורה ציבורית או לשכור רכב? יש מי שבוחר להשתמש בתחבורה ציבורית, מתוך חשש שהוא לא יכיר את הדרכים והוא עלול ללכת לאיבוד, חוסר היכרות עם תרבות התחבורה המקומית וכן לעיתים זה נתפס כבזבוז זמן, נסיעות, חניות וכדומה.

קרא עוד...

הקהל הישראלי גילה את היתרונות הרבים של נופש בקראוון

אירוע מכירה מטורף של קראוונים - קראוון קלאב, החברה המובילה בארץ למכירה והשכרה של קראוונים מכריזה על אירוע מכירות מיוחד לקראת עונת הטיולים הקרובה, ומציעה מגוון של קראוונים נגררים במחירים מטורפים.

קרא עוד...

כל מה שצריך לדעת לפני שיוצאים עם הרכב לנסיעה ארוכה

מספר בדיקות בסיסיות שתוכלו לבצע לבד ישדרגו את ביצועי הרכב ואת רמת הבטיחות בנסיעות ארוכות. נוסעים לאילת או מתכננים לשכור רכב לנסיעה מחוף לחוף בארצות הברית? קבלו את המדריך שיסביר לכם מה לעשות

קרא עוד...

צילום: יח"צ

SONAX מגיעים סופסוף לישראל: חברת אוטוורקס תייבא בבלעדיות את מוצרי הטיפוח לרכב של חברת SONAX הגרמנית, המובילה בעולם. מאות מוצרי SONAX המשווקים ליותר מ -100 מדינות בעולם, זוכים מדי שנה בבדיקות איכות ובהשוואות של גופים בינלאומיים עצמאיים, ובפרסים רבים המעידים על איכותם (נבחרו ל"מותג המאה" בגרמניה בפעם ה-11 ברציפות).

קרא עוד...

בשנת 2016 יבוא הרכב המסחרי הסתכם ב - 11,966 כלי רכב, עליה של 43% לעומת שנת 2015. צילום: אילוסטרציה

‏יבוא בני קיימא - רכב נוסעים ומסחרי: היקף יבוא כלי רכב נוסעים בשנת 2016 הסתכם ב-348,148 כלי רכב, לעומת 229,972 כלי רכב ב -2015, עליה חדה בשיעור של כ-51%. הכנסות מס קניה מיבוא כלי רכב עלו בשנת 2016 בשיעור דומה של 50%.

קרא עוד...