אין הרבה דברים שיכולים להיות מהנים יותר מאשר להגיע מהעבודה ביום קיץ חם, להוריד את הבגדים ולקפוץ לבריכה הביתית שלכם. זה חלום של הרבה מאוד אנשים, וכיוון שמדובר על עסק יחסית יקר, רוב האנשים לא מצליחים להגשים את החלום הזה. עם זאת, אם אתם בעצמכם כן זכיתם לבנות בית פרטי ואם יש לכם גינה ביתית, הרי שכדאי יהיה לטפל בה כמו שצריך.

אם חשבתם שההשקעה הכלכלית שלכם בבריכה תסתיים בכך שתקימו אותה, הרי שאתם טועים, כי יהיה עליכם גם למלא אותה במים וגם לדאוג לכך שהמים האלה תמיד יהיו נקיים ובריאים לרחצה. אתם תוהים איך תוכלו לעשות את זה? פשוט מאוד: על ידי קנייתו של כלור לבריכה ביתית. ממש כפי שבבריכות ציבוריות שאתם נכנסים אליהן יש כלור, כך גם הבריכה הביתית שלכם צריכה להכיל כלור, כי למעשה זה מגן על המים ועל הבריאות שלכם.

מה שהרבה אנשים לא מבינים זה שמים עומדים עלולים למשוך אליהם הרבה מזיקים וחיידקים, ולכן חשוב כל כך לשמור עליהם, וכלור זו הדרך לעשות זאת.

איפה קונים כלור?

כשמדברים על כלור לבריכה ביתית השאלה הראשונה שבדרך כלל אנשים שואלים היא איפה אפשר לקנות כלור כזה. ראשית, כדאי לדעת שיש היום לא מעט חברות שעוסקות בכל התחום של הבריכות הפרטיות, ושנית, אתם תתפלאו לגלות שאפשר לקנות את הכלור הזה אפילו באינטרנט.

ממש כפי שאתם קונים דברים אחרים אונליין, כך גם כלור לבריכה ביתית תוכלו לרכוש מבלי לצאת מהבית, ואתם תראו שזו תהייה קניה חכמה. ברגע שאתם יודעים איזה סוג של כלור לקנות אתם לא צריכים להתאמץ יותר מידי ולמעשה תוכלו לרכוש אותו מכל מקום שבו יהיה לכם חיבור אונליין.

איזו כמות של כלור צריך לשים?

השאלה השנייה שקשורה לתחום של כלור לבריכה ביתית ושמאוד כדאי לשים לב אליה, זו שאלת הכמות. איש לא רוצה למלא את הבריכה שלו ביותר מידי כלור, כי זה בדיוק מה שמפריע לנו פעמים רבות בבריכות ציבוריות, אך מצד שני כל אחד היה רוצה לשמור כמה שיותר טוב על איכות המים בבריכה שלו.

לכן מה שכדאי לעשות זה להתייעץ עם המומחים בתחום ופשוט לשאול אותם איזו כמות של כלור כדאי לשים על בריכה בגודל של הבריכה לכם. המומחים בתחום הזה בוודאי יוכלו לעזור לכם והם גם יידעו להמליץ לכם על סוג הכלור שבו כדאי יהיה להשתמש.

335b

המזכרות המנצחות לאירועים בשנת 2014

יום החתונה הוא יום מרגש במיוחד וזוגות רבים מעוניינים שחתונתם תהיה מיוחדת ושתיזכר לעד. כדי להפוך את חתונתכם לבלתי נשכחת תוכלו להשתמש בגימיקים שונים, אולם הדרך הטובה לוודא שחתונתכם תיזכר, היא על ידי חלוקת מזכרות ומתנות לאורחים. מתנות לאורחים היא האופנה החדשה בתחום החתונות והיא נושאת בתוכה מעין הבטחה, כי חתונתכם תהיה שונה ומיוחדת ותעניק לאורחים שלכם טעם מתוק. ואם בטעם מתוק עסקינן, אחת המזכרות המנצחות לאירועים בשנת 2014 היא, כי הרי איך אפשר בלעדיו, השוקולד. שוקולד הוא הדרך האולטימטיבית לשלוח את האורחים שלכם הביתה עם טעם מתוק בפה, כל שכן, עם זיכרונות מתוקים מיום חתונתכם.

ברכונים – מזכרת צנועה וערכית

מזכרת מנצחת נוספת לאורחים היא הברכונים. מי שתוהה מה הם ברכונים כנראה שאינו מעודכן בטרנדים החמים של החתונות בשנה האחרונה. ברכונים הם מזכרות צנועות ומקסימות, שאינן מצריכות השקעה כספית רבה אך יחד עם זאת משמשות כאחד המזכרות המועדפות בכל חתונה. אם ברצונכם להפוך את הברכונים למתנה יותר אישית, אתם יכולים להדפיס על חלקם הקדמי, ציור תמונה או הקדשה אישית.

האטרקציה של הערב

מזכרות נוספות שהפכו למאוד פופולריות בתחום האירועים, ומשמשות גם כאטרקציה מרכזית בחתונות אלו הן המגנטים וכיום, כמעט כל חתונה שמחשיבה את עצמה תדאג לכלול אותן ברשימת המוזמנים. המגנטים הפכו לחביבי הקהל, ממש כמו הברכונים והמוזמנים רק מחכים לראות את תמונתם ולקחת אותה עימם. לכל מגנט ניתן לשלב הקדשה אישית כך תהיו בטוחים, שהמזכרת מיום חתונתכם לא תיזרק לפח ואף רוב הסיכויים, שתיתלה על המקרר. בקטגוריית המזכרות שהפכו לאטרקציות מרכזיות, ניתן למצוא כיום את הזוהרים, מככבים על כל רחבת ריקודים. הזוהרים גם הם כלולים ברשימת המזכרות המנצחות לאירועים בשנת 2014 בעיקר בגלל העובדה שביכולתם להעלות את המורל לקהל המוזמנים.

המזכרת המושלמת

מזכרות מנצחות, לא חסרות והרשימה עוד ארוכה. אם ברצונכם שהמזכרות שלכם יתווספו לרשימת המזכרות המנצחות לאירועים בשנת 2015, עם מעט דמיון וקורטוב יצירתיות, ללא ספק תצליחו להשתחל אל רשימת המובחרים. על מנת להעניק את המזכרת המושלמת לקהל המוזמנים, עליכם להקדיש מחשבה תחילה לאופי המזכרת האידיאלית, ולאופי המוזמנים. ישנם סוגים שונים של מזכרות ועליכם להחליט מה הכיוון שאליו אתם הכי מתחברים ושהסגנון הנבחר יתכתב עם האורחים שלכם וימצא חן בעיניהם באותה המידה. מזכרת טובה היא מזכרת שתאפיין אתכם בצורה הטובה ביותר ויחד עם זאת, תשאיר על האורחים את הרושם שאותו ניסיתם להעביר.

השנה העברית החדשה כבר מתקרבת וזה הזמן להתארגן על מתנות חג, אם אתם סבורים שסט כוסות מרהיב ככל שיהיה ואיגרת ברכה צבעונית יעשו את העבודה - לכו על זה, אבל אם גם אתם מחפשים מתנה ייחודית ברוח החג מומלץ לכם לבדוק את האופציות הבאות. חג שמח ושנה טובה.

קרא עוד...