עבור אמריקאים רבים, חודש נובמבר הינו שם נרדף לחודש המבצעים הגדול, זאת בזכות ימי המכירות הגדולים שבמהלכו: יום שישי השחור (Black Friday) המצוין ביום ו', שלאחר חג ההודיה (Thanks Giving) ויום שני המקוון (Cyber Monday) המצוין מדי שנה ביום ב' שלאחר חג ההודיה.

קרא עוד...

התקנת מערכת ספרינקלרים

כל בעלי העסקים בארץ מעוניינים למזער נזקים העלולים להיגרם לחברה כתוצאה משריפה. נזקי שריפה עלולים להיות בלתי הפיכים ולגרום לאובדן חיי אדם ולנזקי רכוש גדולים המובילים להפסדים כספיים ולבעיה פיננסית קשה. חשוב להדגיש כי אמצעי מיגון מפני שריפה נחוצים לכל עסק, ולא רק לחברות בהן נעשה שימוש בדלקים ובחומרים מתלקחים. יש להגן על המבנה מפני שריפה, במיוחד בעסקים בהם יש ריכוז גבוה של אנשים – עובדים ולקוחות.

קרא עוד...

במצעד התלונות של רשות ההסתדרות לצרכנות מככבים גם השנה חברות התקשורת, מוצרי החשמל וענף הרהיטים *** מנכ"ל הרשות, עו"ד ירון לוינסון: "על גורמי האכיפה הרלוונטיים להגביר את האכיפה וההרתעה כנגד עסקים מפרי חוק"

קרא עוד...

בר אקטיבי הוא בר שהצוות שלו לא מסתפק רק במזיגת משקאות והגשתם ליד הבר, אלא הם פעילים בכל השואו ליד הבר. המלצרים מסתובבים בין האורחים כדי לדרבן אותם ליהנות מהמשקאות ומקבלים הזמנות, וחלק מהברים האקטיביים גם משתמשים במלצרים שרוקדים בין האורחים במקרים מסוימים. חברות שמציעות ברים כאלה נמדדות במקצוענות של הצוות שלהן ובידע שלהם בהכנת מגוון משקאות.

קרא עוד...

רכישת מתנה ליום הולדת של בן משפחה או חבר קרוב היא משימה שמעטים מאוד יגדירו כפשוטה וקלה, אולם מחשבה מעטה וזמן בסיסי הנדרש להשקעה, יספיקו ויאפשר לכם לקנות מתנה נהדרת, בלתי שגרתית וכזו שבעל השמחה יודה לכם מדי לילה ולילה על שקניתם לו אותה.

בדרך כלל מתנות מקוריות יהיו מתנות טובות ומוערכות יותר; אין פירוש הדבר שעליכם לצאת מגדרכם בכדי לארגן את המתנה המקורית ביותר שבעל השמחה קיבל או יקבל אי פעם בחייו; נדרשת כאן כמות קטנה, ממש קורט, או קמצוץ של יצירתיות, בשביל להפוך את המתנה למעט מיוחדת, שלא לומר – ייחודית יותר, בעבור בעל השמחה ומקבל המתנה.

להלן נעניק לכם מספר דוגמאות למתנות ייחודיות. תוכלו להשתמש ברעיונות אלו בכדי לשמח את אהובכם; מאידך, תוכלו להשתמש ברעיון ולשפר / לשנות / לשדרג אותו בהתאם לאופי מקבל המתנה או למה שמתאים לכם באופן אישי.

מתנה רומנטית לדוגמא – סט מצעים זוגי עליהם תוכלו להדפיס תמונות מחוויות, מקומות או אירועים כלשהם שעברתם יחד, או פשוט תמונות אישיות שלכם יחד, או בנפרד. מדובר על מתנה ברוח רומנטית ביותר, שתזכיר לכם את אהבתכם הנצחית, אולי אף לנצח-נצחים.

מחזיק מפתחות אישי, עם תמונה של האהוב/ה או תמונה של שניכם יחד. כמה נפלא. כל-כך רומנטי ומרגש. בדומה לכך, תוכלו לארגן גם תליונים עם תמונות – תכשיט מוזהב עם תמונות מיוחדות שלכם, יחד. מעולה.

מתנות מקוריות – רעיונות למי שכבר ראה, שמע וחווה הכל

אילו מתנות יכולות באמת לשמח את מקבל המתנה? זכרו כי לא כל אחד אוהב לקבל מתנות רק לשם קבלת המתנות. ישנם את אלו שמעריכים יותר את הכוונה שמאחורי הנתינה. העובדה כי השקעתם כסף רב במתנה גרנדיוזית ומוזהבת – אין פירושה שמקבל המתנה יעריך אתכם, או את המתנה שלכם, יותר, באופן יחסי למתנות אחרות.

נסו לבחון את היכרותכם עם אותו בן-אדם – מה הוא אוהב, מה הוא רוצה, מה הן התשוקות שלו, מה עושה לו את זה, מה מרגש אותו, למה הוא כמה. גם אם תענו רק על חלק מהשאלות הללו, הרי שתופיע לפניכם תמונה כללית של הדבר שעשוי לעשות למקבל המתנה טוב הלב, ואת הדבר הזה אתם יכולים לנסות ולהתמיר למתנה מוחשית יותר.

מה דעתכם, למשל, על כתיבת שיר? אולי על הלחנת מנגינה? דווקא המתנות מהסוג הזה, הדורשות השקעה שהיא מעבר למחשבה, לכסף ואפילו לזמן – עשויות להיות מוערכות ביותר ולגעת לליבו של בעל השמחה בר המזל.

מתנות מקוריות יכולות לעלות בראשכם רק בתנאי שאתם מצליחים לצאת מהקופסא בה רוב האנשים נמצאים, שלא לומר – כלואים. חישבו כיצד להיות יוצאי דופן; אל תחשבו מהמקום הרגיל, כי אם תחשבו משם – יצאו לכם מחשבות על מתנות רגילות ולא מיוחדות – מה שאתם בעצם מחפשים.