אלבום דיגיטלי VS אלבום רגיל - מה עדיף

אלבום תמונות הוא מזכרת לכל החיים. אין כמו להתבונן בתמונות של הילדים ולהריץ לאחור רגעים מאושרים מחייהם או חוויות וזיכרונות מטיולים קסומים ומחופשות חלומיות. חוויית עיצוב האלבומים הפכה בשנים האחרונות לידידותית במיוחד נוכח הטכנולוגיה המתקדמת של אלבומים דיגיטליים אותם ניתן לשמור במחשב, לשלוח לאחרים או להדפיס. מצד שני, לאלבום מסוגנן מודפס יש ערך רב, ניתן לאחוז בו, לדפדף ולהציב בספרייה לראווה ולשלוף כל עת שמתחשק להיזכר.

קרא עוד...

סקיילייט חשמלי

במזג האוויר הארץ-ישראלי אנחנו חייבים פתרון הצללה איכותי שיגן עלינו מפני השמש. רוב החללים אטומים בגגות רגילים, ובפנים תמיד נמצא מיזוג ותאורה רבה כדי לנוכל להגיע לטמפרטורה הנוחה לנו ולכמות האור הנדרשת. בשנים האחרונות גובר טרנד הבנייה הירוקה, שמטרתה לנצל אנרגיה טבעית זמינה על חשבון אנרגיה חשמלית אותה אנו צורכים. כאשר מחפשים פתרונות הצללה, פתרון הסקיילייט הוא הפתרון הטוב ביותר.

קרא עוד...

חברת שיפוצים

כאשר אתם בוחרים לשפץ את דירתכם או כל נכס אשר קיים בידכם ,הבסיס שלו כבר קיים והוא הינו מחולק למספר של חדרים ,קטנים וגדולים .כל הנתונים הללו לא מצביעים בהכרח שהוא ראוי למגורים .ישנו צורך לבצע שיפוץ דירה על מנת להעניק מראה אסתטי ולשדרג ולהפוך את אותו נכס לראוי לכניסה של דיירים .

קרא עוד...

בכל בית יש את החדר ההוא שכולנו מבלים בו לפחות פעמיים ביום, בו אנו מצחצחים שיניים בבוקר, מסירים את האיפור לאחר אירוע מרגש או שוטפים את עצמינו לאחר יום עבודה מייגע. חדר האמבטיה מכיל את כל מה שנחוץ על מנת להירגע ולסדר לנו את המחשבות בראש. ברב חדרי האמבטיה נמצא מקלחון, כיור אשר מצויד במראה, ארוניות נוחות לציוד כמו מגבות וכלי היגיינה ועוד אביזרים נחוצים.

קרא עוד...

מערכות ישיבה

החורף כבר בשלביו האחרונים והאביב עוד מעט מגיע, מה שאומר שבקרוב נוכל לשבת שוב בגינה וליהנות ממנה. בשביל שניתן יהיה לשבת בכיף ובשביל שהגינה תהיה נעימה ומטופחת יש כמה דברים שצריך לעשות. יש עבודה בגינה עצמה ויש צורך לסדר את הקרקע, להתקין ציוד כמו שולחן וכיסאות וכל ריהוט אחר שיהפוך את השהייה בגינה לכיפית יותר.

קרא עוד...