אין ויכוח באשר לתחושה שאנשים חווים כשהם אוכלים פיצה. אם התמזל מזלכם ונהניתם מאכילה מטלטלת טעימה ומהנה של פיצה שמוגשת על ידי פיצריות בפתח תקווה, אתם יודעים היטב שפיצה מייצגת בקלות מנה שיש לה טעם וניחוח של גן עדן.

קרא עוד...

בשנים האחרונות משפחות רבות בוחרות לחגוג שמחות משמעותיות באירוע קטן ואינטימי מתוך רצון אמיתי ליצור חוויה קרובה, משובחת וייחודית. לא רק שהגודל כבר לא קובע, אלא הדגש הוא על איכות וייחודיות יותר מכל דבר אחר. תפריט האירוע משחק תפקיד חשוב בהנאה של האורחים ובהצלחה של האירוע. שימת דגש על חומרי גלם עונתיים, מנות מיוחדות של מטבח שף מקומי או היכולת לשלב בין קלאסי ונועז, הם סוד ההצלחה.

קרא עוד...

אירועים קטנים מאפשרים איכות גבוהה יותר של האירוע, ותשומת לב מעמיקה יותר לפרטים הקטנים, כגון התכנים של האירוע, בחירת המקום, וכמובן – האוכל. באירוע קטן, קייטרינג בשרי יכול להיות בחירה נהדרת, מכיוון שהאפשרות לשמור על טריות האוכל המוכן במקום, גבוהה יותר, נוכח מספר נמוך יותר של משתתפים. על אחת כמה וכמה, אם תבחרו קייטרינג בשרי כשר, האורחים שלכם בהחלט ייהנו מחוויה איכותית ומוצלחת.

קרא עוד...

כאשר עורכים אירוע, עומלים רבות על מנת שהאירוע יהיה אירוע איכותי ומהנה לכלל האורחים המגיעים לחגוג את האירוע יחד אתכם וכמובן, עבורכם. אין ספק שאחד הדברים החשובים ביותר לכל אירוע הוא הקייטרינג לאירוע.

קרא עוד...

המטבח האסייתי הלוהט, תרתי משמע, חם מאוד בשנים האחרונות בישראל, החל ממטבחי אוכל רחוב ועד למסעדות המגישות מזון עילית. לא רק בישראל הוא מכה גלים, אלא גם ביבשות ומדינות רבות בעולם. לעיתים נהוג להסתכל בארץ על מטבח אסייתי כעל סושי ומוקפצים בלבד, אך האוכל של המטבח התאילנדי, היפני, הקוריאני, ההודי, הוייטנאמי, הסיני – וכו' – מגוון ועשיר יותר מכך, ומספק חוויות טעמים משכרות חושים. נסו ולא תצטערו - קיים סיכוי טוב שהחיך שלכם יאמר לכם תודה.

קרא עוד...

הטעם האוריינטאלי של המנות המגיעות אלינו ממטבחי המזרח הרחוק, הוא הרבה יותר מאשר רק חגיגה לחיך - מדובר במסע קולינרי אל מחוזות רחוקים, מרתקים, של חומרי גלם אופייניים, טעמים, ריחות, טקסטורות ומסורות. המטבח האסייאתי הוא שונה לא רק בגישה לאוכל, המסורת שעליו הוא נשען וההיסטוריה שלו – אלא גם שונה ברכיבים הנפוצים במטבח, המעניקים לו לא אחת את טעמו המיוחד. אספנו 5 מרכיבים שכמעט ולא תמצאו במטבח הפיוז'ן המאפיין את ארצנו - אבל הם נפוצים מאוד במנות מאסיה:

קרא עוד...