מקומות לאירועים קטנים בתל אביב,

עולם האירועים החגיגיים בישראל פורח ומשגשג. רובנו מוזמנים לכמה וכמה אירועים חגיגיים מדי שנה, כאשר במרבית המקרים מדובר בחתונות, ובמקומות האים בר/ת מצווה או ברית מילה.

קרא עוד...

מחפשים קייטרינג לאירוע משפחתי, אירוע עסקי, ישיבות או כנסים? חפשו קייטרינג חלבי המציע מנות פינגר פוד.

פינגר פוד הוא כינוי למזון המוגש במנות קטנות וניתן לאכילה בביס אחד או במספר ביסים בודדים. השימוש בחברות קייטרינג חלבי   המספקות מנות פינגר פוד הולך וגובר ולפי כל הנתונים, מדובר בטרנד שימשיך להתפשט כל עוד יהיה ביקוש לאוכל איכותי ויצירתי. אז אם אתם מתכננים אירוע אינטימי או אירוע בוטיק וברצונכם להפתיע ולגוון בפן הקולינרי – קייטרינג חלבי פינגר פוד היא בחירה נבונה.

קרא עוד...

אם עד לפני שנים ספורות בלבד ידענו כי האוכל החלבי זה האוכל אותו אנחנו יכולים להגיש לכל היותר בארוחת הערב המשפחתית הרי שכיום כולנו כבר יודעים כי האוכל החלבי יכול להיות טוב ומיוחד הרבה יותר מהאוכל הבשרי ובכלל רבים יעדיפו את הגיוון שבאוכל החלבי.

קרא עוד...

תל אביב מציעה מגוון רחב של קולינריה ויש בה אינספור מסעדות ודוכני מזון. אפילו לפיצה יש פנים רבות בעיר סואנת כמו תל אביב, אז כל אחד יכול למצוא את ההעדפה האישית שלו. הנה כמה הצעות מיוחדות של סוגי פיצות טעימות

קרא עוד...

יום העצמאות בחומוסייה של זרזיר ארוחה לזוג ב 69 שקלים. צילום: זיו בראון

יום העצמאות ה- 69 למדינת ישראל: ביום העצמאות תציע החומוסייה של זרזיר ארוחה במחיר של  69 שקלים בלבד - החומוסייה תהיה פתוחה בערב יום העצמאות ( 1.5.2017) עד השעה 22:00 - רחוב הגפן 1, כרמי יוסף

קרא עוד...