מינוי חדש בטרנר ברודקאסטינג: טל יואיט מונתה לתפקיד מנכ"ל אזורי המזרח התיכון, טורקיה ואפריקה. בתפקיד תהיה אחראית יואיט לפורטפוליו ערוצי הבידור של חברת טרנר ברודקאסטינג הכוללים את קרטון נטוורק, בומרנג ו-TCM. מדובר בתחום רחב יותר עבור יואיט שבעבר הייתה מנכ"ל של חברת טרנר ברודקאסטינג בטורקיה.

קרא עוד...

ד"ר אבי ביצור (56), מומחה להגנת עורף אזרחי ומרצה באוני' בר-אילן, לשעבר מנכ"ל המשרד לענייני גימלאים מונה לסמנכ"ל פיתוח עסקי ושיווק בחב' מוקד אנוש מקבוצת Carephone International אשר מפתחת, מייצרת, משווקת, מתקינה ומפעילה מוקדי מצוקה בארץ ובעולם.

קרא עוד...

במסגרת מינוי זה ירכז אריה רימיני את פעילות הוועדה המייעצת הכוללת חיזוק הקשר בין שנקר לתעשייה באמצעות התאמת תוכניות לימוד לצרכי, עריכת ימי עיון משותפים והקמת מרכזי מו"פ בשנקר עבור התעשייה.

קרא עוד...

BioSig Technologies, Inc (ביוסיג), חברת מכשירים רפואיים המפתחת פתרונות קליניים ייחודיים לשוק האלקטרופיזיולוגיה, הודיעה שד"ר אשר הולצר הצטרף לחברה כמדען ראשי.

קרא עוד...

ניסו מביא לתפקידו ניסיון עשיר והצלחה מתפקידיו הקודמים.במהלך 23 השנים האחרונות שימש ניסו בתפקידים שונים בחברת אל על. בתפקידו האחרון כיהן ניסו כמנהל אגף ניהול הכנסה.קודם לכן שימש כמנהל כללי לאזור אסיה ואוקיאניה ולפני כן כמנהל ארגון ושיטות.ניסו בן עטר הינו בעל תואר ראשון בהנדסת תעשיה וניהול מאוניברסיטת בן גוריון ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת תל - אביב.

מג'יקג'ק ווקלטק בע"מ (Nasdaq:CALL) ("החברה"), מובילה בתקשורת ענן שהמציאה את הקול על גבי פרוטוקול אינטרנט  (VOIP)  ומכרה יותר משמונה מיליון מכשירי magicJacks®, הודיעה היום שמועצת המנהלים שלה אישרה את המינוי של אנדרו מקאיינס לנשיא החברה. מג'יקג'ק גם ארחה שיחת ועידה עם משקיעים ביום שלישי, ה-28 בפברואר 2012, בשעה 14:30 שעון החוף המזרחי. ההערכות של מג'יקג'ק לגבי הרבעון השני של 2012 שהתפרסמו קודם לכן לא השתנו. ההגשה של התוצאות המבוקרות לשנת 2011 המלאה (10K) לרשות האמריקנית לניירות ערך (SEC) צפויה להיעשות בשבוע של ה-12 במרס. החברה גם תשתתף בכנס המיחשוב/ שירותי ענן  של אופנהיימר שיתקיים בקרוב

קרא עוד...

וועדת האיתור לבחירת מנכ"ל שירות התעסוקה בחרה פה-אחד בסמנכ"ל וראש מינהל סחר חוץ במשרד התמ"ת – בועז הירש – לתפקיד מנכ"ל שירות התעסוקה. מועצת שירות התעסוקה, אישרה את הבחירה והמליצה לשר התמ"ת למנות את הירש לתפקיד

קרא עוד...