יום הולדת 18 אמנם אינו מציין התחלת עשור חדש, אבל מדובר באחת מנקודות הציון החשובות ביותר בחייהם של נער או נערה. זהו יום הולדת שבמידה רבה נחשב לסמלי, מייצג את המשך המעבר לבגרות ודורש חגיגה שמחה לכל המעורבים. לא מעט אנשים בוחרים בשנים האחרונות לציין את יום ההולדת באירוע שחורג מיום הולדת "רגיל", ויכולים לבחור לעשות זאת באולמות ובמקומות לאירועים הפזורים ברחבי ישראל.

קרא עוד...

קידום עסקים

העסק שלך יכול להתקדם בזכות הכישורים שלך או בזכות המוצרים החדשניים, המעוצבים או הטעימים שאתה מציע אך למעשה בלי עזרה חיצונית יש סיכוי שהוא פשוט ייעצר במקום בסופו של דבר. קידום עסקים הוא תהליך חשוב שכל עסק צריך לעבור בצורה כזו או אחרת וזה הזמן להבין איך עושים את זה נכון.

קרא עוד...

כאשר הסופר דוד גרוסמן זכה בפרס היוקרתי פרס מאן בוקר הבינלאומי בבריטניה, והפך לישראלי הראשון שזכה בפרס הנחשק,

קרא עוד...

יכול להיות שאתם סובלים מנפילות מתח בלתי מוסברות, ויכול להיות שאתם בסך הכל רוצים להזיז את שקע החשמל מצד אחד של הסלון אל הצד השני. כך או כך, וגם בשורה של מצבים אחרים, אתם זקוקים לשירותיו של חשמלאי מקצועי ומנוסה שיידע לספק מענה מדויק לבעיה או למשימה שעל הפרק. רגע לפני שאתם בוחרים את האדם הראשון שמצאתם בגוגל (או בספר הטלפונים אם יש לכם אחד כזה), יש שלוש שאלות שממש חשוב לשאול.

קרא עוד...

הן לבנות ונאות למראה אבל גם מרעישות ומלכלכות במיוחד. מצד אחד הן סמל לשלום ואחווה ומצד שני הן משאירות אחריהן מזכרות לא נעימות כמו כינים ומחלות שונות. אם ניחשתם בשלב הזה שמדובר ביונים הלבנות והצחורות אפשר רק להניח שגם אתם זכיתם לביקור מהן, ביקור שלא מסתיים בקפה ועוגה אלא בקן שנבנה על אדן החלון כאילו נכנסה לכם שותפה חדשה לדירה. בהנחה שאתם בוחרים את דיירי הבית בקפידה ואין לכם שאיפות לסכן את בריאותם של הילדים או המבוגרים, הרחקת יונים היא הצעד המתבקש והנה שלוש דרכים אפשריות לעשות זאת.

קרא עוד...