בגדי הילדים של היום מושקעים ומסוגננים בדומה לבגדי המבוגרים והם מביאים איתם הרבה מאד סטייל, כמו גם איכות ברמה גבוהה. אם אתם מחפשים בגדי ילדים מעוצבים לקטנטנים שלכם, תגלו שהאפשרויות הן רבות והמגוון הוא עצום

קרא עוד...

 בסוגיה זו התדיינו שלושת שופטי בית המשפט המחוזי בירושלים בשנת 2015. סביר להניח שכל שחקן פוקר מקצועי יעיד לטובת פקטור היכולת, המתבטא בכישורי משחק מקצועיים ומהוקצעים ותורם להצלחתם של אלופי המנצחים בתחרויות ובטורנירים העולמיים.  אך נראה ששופטי בית המשפט לא מיהרו להסכים עם הדעה הרווחת הזו.

קרא עוד...

מרבית הישראלים מנהלים אורח חיים אינטנסיבי במיוחד על בסיס יום-יומי, סביב הלופ הקבוע של בית, משפחה עבודה. כך לאורך שנים, כמעט כל אחד מאתנו חווה אירועים מסעירים רבים במהלך החיים שחלקם בעלי עוצמות רגשיות ונפשיות יוצאות דופן אשר משפיעות עלינו לעתים גם לצמיתות.

קרא עוד...

יום הולדת 18 אמנם אינו מציין התחלת עשור חדש, אבל מדובר באחת מנקודות הציון החשובות ביותר בחייהם של נער או נערה. זהו יום הולדת שבמידה רבה נחשב לסמלי, מייצג את המשך המעבר לבגרות ודורש חגיגה שמחה לכל המעורבים. לא מעט אנשים בוחרים בשנים האחרונות לציין את יום ההולדת באירוע שחורג מיום הולדת "רגיל", ויכולים לבחור לעשות זאת באולמות ובמקומות לאירועים הפזורים ברחבי ישראל.

קרא עוד...

קידום עסקים

העסק שלך יכול להתקדם בזכות הכישורים שלך או בזכות המוצרים החדשניים, המעוצבים או הטעימים שאתה מציע אך למעשה בלי עזרה חיצונית יש סיכוי שהוא פשוט ייעצר במקום בסופו של דבר. קידום עסקים הוא תהליך חשוב שכל עסק צריך לעבור בצורה כזו או אחרת וזה הזמן להבין איך עושים את זה נכון.

קרא עוד...

כאשר הסופר דוד גרוסמן זכה בפרס היוקרתי פרס מאן בוקר הבינלאומי בבריטניה, והפך לישראלי הראשון שזכה בפרס הנחשק,

קרא עוד...

יכול להיות שאתם סובלים מנפילות מתח בלתי מוסברות, ויכול להיות שאתם בסך הכל רוצים להזיז את שקע החשמל מצד אחד של הסלון אל הצד השני. כך או כך, וגם בשורה של מצבים אחרים, אתם זקוקים לשירותיו של חשמלאי מקצועי ומנוסה שיידע לספק מענה מדויק לבעיה או למשימה שעל הפרק. רגע לפני שאתם בוחרים את האדם הראשון שמצאתם בגוגל (או בספר הטלפונים אם יש לכם אחד כזה), יש שלוש שאלות שממש חשוב לשאול.

קרא עוד...