רפאל תציג את טילי שרק

רפאל תציג את "שְׁרֶק" בטכניון - במסגרת יריד התעסוקה בטכניון שייערך ביום רביעי השבוע תציב רפאל ביתן מועמדים ותציג לראשונה בטכניון מערכת טילים טקטיים על גבי רכב משוריין

קרא עוד...

סביבונים בתלת מימד: צילום: עידן גרוס

סביבונים בתלת מימד עוצבו ע"י סטודנטים לעיצוב מהמכללה למינהל: כמידי שנה, גם השנה התקיימה תחרות לעיצוב סביבונים בטכנולוגיית תלת מימד במהלך הפנינג חנוכה שערך בית הספר לעיצוב של המסלול האקדמי המיכללה למינהל.

קרא עוד...

240 סטודנטים המשתתפים בפרויקט הייחודי 'סטודנטים בונים עתיד בגליל' אותו מוביל המשרד לפיתוח הפריפריה הנגב והגליל בשיתוף הרשות לפיתוח הגליל קיבלו מלגות בטקס חגיגי שנעל את וועידת הגליל הלאומית שהתקיימה בעכו בשבוע שעבר.

קרא עוד...

מעבדת המדיה של שנקר

איך מנהלים שיחה עם רובוטים? איך שולחן יכול להשפיע על השיחה סביבו, ובאיזה אופן יכולים משחקי מחשב לשפר את האנושות? מכללת שנקר מקדימה את העתיד ונכנסת לעידן של טכנולוגיות הדור הבא, חוויות בין אדם למכונה ויצירתיות חוצה גבולות במעבדת מדיה חדשנית ופורצת דרך.

קרא עוד...

התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות מפרסמת את סקר איכות ההוראה לשנת 2015: צניחה משמעותית של האוניברסיטאות בדירוג: בן גוריון במקום אחד לפני אחרון, הבינתחומי חוזרים להובלה התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות בישראל מפרסמת את נתוני סקר הסטודנט, זו השנה השישית במספר.

קרא עוד...

נפתחה ההרשמה לשלב המוקדמות בגביע העולם ליזמות יצירתית: תחרות ה- Creative Business Cup Israel 2014 תתקיים בשנקר, במסגרת פעילות המרכז לחדשנות ACT Shenkar. הזוכה בתחרות שמהווה למעשה את שלב המוקדמות לקראת תחרות גביע העולם ביזמות יצירתית CBC שתתקיים בחודש נובמבר 2014 בקופנהגן שבדנמרק, יזכה ליצג את ישראל בתחרות. יזמים ישראלים יכולים להירשם לתחרות עד ה- 30 ליוני 2014

קרא עוד...

עדכונים אחרונים

נוב 12, 2019

עבודות סמינריון ולימודים

סמינריון, עבודות סמינריון, עבודה סמינריונית, כתיבת סמינריון, כתיבת עבודות, כתיבת עבודה…
יונ 13, 2019

מתקשים במקצועות אנגלית ומתמטיקה? מרכזי לימוד מטיק- הצלחה אישית לכל תלמיד

כמעט כל הורה עם ילדים בחטיבת הביניים והתיכון, מכיר את הקשיים בהם נתקלים התלמידים כתוצאה…
אפר 01, 2019

מיהו אגרונום ומהם תחומי העיסוק שלו

החקלאות מציעה אופציות שונות לצורך ייצור מזון, שימור מזון ושיפור מזון. מעבר לכך, החקלאות…
מרס 17, 2019

קורס גרפיקאים

היום גם מי שלא ראה את עצמו בעבר לומד, יכול לעשות את זה. כל מה שצריך הוא כוח רצון…
מרס 17, 2019

קורס בניית אתרים

העולם סביבנו עבר שינוי משמעותי בשנים האחרונות, שינוי שאפשר לשייך בעיקר לפריצת האינטרנט…