היום עבר בוועדת השרים תיקון לחוק ההנדסאים והטכנאים המוסמכים לפיו במועצת ההנדסאים והטכנאים בישראל יישב נציג של הסטודנטים, בדומה לנעשה במועצה להשכלה גבוהה שם יושבים שני נציגי סטודנטים מתוקף חוק

כלים

יו"ר ועדת העבודה, הרווחה והבריאות, חבר הכנסת אלי אלאלוף, בשיתוף עם התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות בישראל הגיש את התיקון להצעת החוק לאחר שהוכחה נחיצותם של נציגות הסטודנטים במל"ג. מהלך זה נועד לקדם את ההשכלה הטכנולוגית במדינת ישראל, תוך שיפור התנאים של הסטודנטים במוסדות טכנולוגים.

יו"ר ועדת העבודה, הרווחה והבריאות, חה"כ אלי אלאלוף: "הצעת החוק שקידמתי היא חלק מתוך ראייה כוללת שמטרתה לקדם את ההשכלה הטכנולוגית בישראל ולסייע לסטודנטים במוסדות הטכנולוגיים. נוכחותו של נציג סטודנטים במועצת ההנדסאים והטכנאים תתרום רבות לציבור הסטודנטים במכללות הטכנולוגיות ולהסדרת מעמדם ולימודיהם. חשוב שנזכור עד כמה קריטית ההשכלה הטכנולוגית במדינת ישראל ועד כמה חשוב שנסייע לצעירים במדינה לרכוש השכלה מקצועית טובה ככל האפשר".

גלעד ארדיטי, יו"ר התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות בישראל: "בניגוד למערכת האקדמית עד היום הסטודנטים ההנדסאים לא יכלו להשמיע את קולם ולקחת חלק בהחלטות שמשפיעות על עתידם. אישור וועדת השרים היום יגרום לכך שיהיה נציג שיוכל להראות את נקודת המבט של הסטודנט ולדאוג לייצג אותו כראוי. מבחינתנו זהו צעד קטן נוסף בדרך להשוואת התנאים בין הסטודנטים האקדמאיים להנדסאים בארץ. אנו מודים לחה"כ אלי אלאלוף על השותפות האמיתית בקידום חוק זה".

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

עדכונים אחרונים

יול 02, 2020

תכנון קרייקה בעיצוב פנים

מוצאים את עצמכם מתעניינים בתחום העיצוב? יש לכם טאץ׳ אישי ועין חדה לשלב צבעים? יש בכם…
אפר 23, 2020

ד"ר רון ברנט מונה לתפקיד מנהל המחלקה לרפואה דחופה במרכז שניידר

הנהלת מרכז שניידר הודיעה על מינוי חדש בבית החולים: ד"ר רון ברנט מונה לתפקיד מנהל המחלקה…
דצמ 18, 2019

תואר ראשון בחינוך למען דור העתיד

ככול שהעולם בו אנו חיים משתנה ומתאים את עצמו לעתיד הטכנולוגי, כך גם דרכי ההוראה וחומרי…
דצמ 11, 2019

כיצד אפשר להשלים כיום בגרויות

לא מעט אנשים אשר אינם סיימו בתיכון את כלל הבגרויות אשר נדרשו להם על מנת שיקבלו תעודת…
נוב 12, 2019

עבודות סמינריון ולימודים

סמינריון, עבודות סמינריון, עבודה סמינריונית, כתיבת סמינריון, כתיבת עבודות, כתיבת עבודה…