היום עבר בוועדת השרים תיקון לחוק ההנדסאים והטכנאים המוסמכים לפיו במועצת ההנדסאים והטכנאים בישראל יישב נציג של הסטודנטים, בדומה לנעשה במועצה להשכלה גבוהה שם יושבים שני נציגי סטודנטים מתוקף חוק

כלים

יו"ר ועדת העבודה, הרווחה והבריאות, חבר הכנסת אלי אלאלוף, בשיתוף עם התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות בישראל הגיש את התיקון להצעת החוק לאחר שהוכחה נחיצותם של נציגות הסטודנטים במל"ג. מהלך זה נועד לקדם את ההשכלה הטכנולוגית במדינת ישראל, תוך שיפור התנאים של הסטודנטים במוסדות טכנולוגים.

יו"ר ועדת העבודה, הרווחה והבריאות, חה"כ אלי אלאלוף: "הצעת החוק שקידמתי היא חלק מתוך ראייה כוללת שמטרתה לקדם את ההשכלה הטכנולוגית בישראל ולסייע לסטודנטים במוסדות הטכנולוגיים. נוכחותו של נציג סטודנטים במועצת ההנדסאים והטכנאים תתרום רבות לציבור הסטודנטים במכללות הטכנולוגיות ולהסדרת מעמדם ולימודיהם. חשוב שנזכור עד כמה קריטית ההשכלה הטכנולוגית במדינת ישראל ועד כמה חשוב שנסייע לצעירים במדינה לרכוש השכלה מקצועית טובה ככל האפשר".

גלעד ארדיטי, יו"ר התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות בישראל: "בניגוד למערכת האקדמית עד היום הסטודנטים ההנדסאים לא יכלו להשמיע את קולם ולקחת חלק בהחלטות שמשפיעות על עתידם. אישור וועדת השרים היום יגרום לכך שיהיה נציג שיוכל להראות את נקודת המבט של הסטודנט ולדאוג לייצג אותו כראוי. מבחינתנו זהו צעד קטן נוסף בדרך להשוואת התנאים בין הסטודנטים האקדמאיים להנדסאים בארץ. אנו מודים לחה"כ אלי אלאלוף על השותפות האמיתית בקידום חוק זה".

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

עדכונים אחרונים

נוב 12, 2019

עבודות סמינריון ולימודים

סמינריון, עבודות סמינריון, עבודה סמינריונית, כתיבת סמינריון, כתיבת עבודות, כתיבת עבודה…
יונ 13, 2019

מתקשים במקצועות אנגלית ומתמטיקה? מרכזי לימוד מטיק- הצלחה אישית לכל תלמיד

כמעט כל הורה עם ילדים בחטיבת הביניים והתיכון, מכיר את הקשיים בהם נתקלים התלמידים כתוצאה…
אפר 01, 2019

מיהו אגרונום ומהם תחומי העיסוק שלו

החקלאות מציעה אופציות שונות לצורך ייצור מזון, שימור מזון ושיפור מזון. מעבר לכך, החקלאות…
מרס 17, 2019

קורס גרפיקאים

היום גם מי שלא ראה את עצמו בעבר לומד, יכול לעשות את זה. כל מה שצריך הוא כוח רצון…
מרס 17, 2019

קורס בניית אתרים

העולם סביבנו עבר שינוי משמעותי בשנים האחרונות, שינוי שאפשר לשייך בעיקר לפריצת האינטרנט…