אירוע Fuckup Nights Tel Aviv - ב-21/11 בבורסה

​​קהילת יזמות חדשה שלא מפחדת לדבר על הכשלונות והדרך להצלחה - פעם בחודש עולים על הבמה 4 דמויות מוכרות בחברה הישראלית לדבר על הכשלון הגדול שלהם, כל זאת על מנת לעודד יזמות ויצירה. השבוע יתקיים הערב העשירי בסדרת Fuckup Nights Tel Aviv , לאחר הצלחה מטורפת ופתיחת הפעילות גם בירושלים, ב21.11 ייערך אירוע מיוחד בבורסה לניירות ערך.

קרא עוד...

הנואמים בכנס היזמות והחדשנות במכללת סמי שמעון.

SCE המכללה האקדמית להנדסה ע"ש סמי שמעון פתחה את שבוע היזמות הגלובלית לשנת 2016 בכנס שהתקיים בשבוע שעבר, כנס היזמות והחדשנות בנושא "כשיזמות ורובוטים נפגשים". כנס זה הוקם על ידי מרכז היזמות והחדשנות במכללה, והציגו בו מנכ"לים ובכירים מתעשיית הרובוטיקה בישראל.

קרא עוד...

בהמשך להחלטת הממשלה לקדם הקמה של מפעל לייצור אמוניה באזור מישור רותם שבנגב במהירות האפשרית, במטרה ליצור חלופה לסגירת מיכל האמוניה הקיים במפרץ חיפה, מעדכן המשרד להגנת הסביבה, כי למרות כל המאמצים של הממשלה וההטבות הפיננסיות שניתנו, לא התקבלו הצעות במכרז עד לפתיחת תיבת המכרזים היום בשעה 14:00.

קרא עוד...

בשנים האחרונות נוצר בישראל טרנד שהולך וצובר תאוצה: משקיעים פרטיים, לרבות שכירים בכירים, שמשקיעים בהשקעה ישירה במפעלים וחברות בגודל בינוני, באמצעות קרנות הון פרטיות, מחוץ לבורסה. לא קשה להסביר מדוע נוצר הטרנד החדש בקרב משקיעים ישראלים: אנו חיים כבר כשמונה שנים בעולם ללא ריבית, ומשקיעים אינם יכולים לצפות עוד להשקעה "סולידית" של כספם המתבססת על ריבית המניבה רווחים "כמו פעם". בפועל, השוק מסכים עם האמירה לפיה מי שאינו משקיע את כספו בנכסים צומחים – אינו רואה תשואה

קרא עוד...