הרוקחת נאוה דולב מרשת בתי המרקחת "ש.ר.מ. פארם" נותנת המלצות חשובות לקראת החזרה לבית הספר. לקראת סיום החופש הגדול מומלץ להיערך לחזרה לבית הספר ולהקנות לילדים ולמתבגרים הרגלים נכונים לשמירה על הבריאות.

קרא עוד...

הילדים דבוקים לסמארטפון? סטארט אפ ישראלי פיתח את האפליקציה  Time Tooo המאפשרת להחשיך את המסך במכשיר שלו ולנתק אותו מהרשת בכל זמן שתמצאו לנכון. ניתן לתכנת את האפליקציה מראש כך שתעבוד בשעות מסוימות כמו שעות בית הספר או שעות השינה, או להשתמש בה "מעכשיו לעכשיו" כדי ליצור זמן איכות משפחתי ללא הפרעות

קרא עוד...

חושבים מה לעשות עם הילדים בחופש?

חודשי הקיץ הם חודשים של חופש, ואנחנו מתכוונים חופש לילדים, כאשר חודשי הקיץ הם סוג של אתגר עבור הורים רבים שרק אשר רוצים למצוא את הדרך הטובה ביותר לצלוח את חודשי הקיץ בהם הילדים מחפשים עיסוקים.

קרא עוד...

צילום: ניר וידלץ

קלפים הם כלי שיכול לחשוף עוצמות, לבטא מחשבות, לקלף שכבות ולהראות בעצמנו ובאחרים נקודות מבט נוספות. באדיבות רינה לויט, מנטורית לתהליכי ריפוי והעצמה. 

קרא עוד...

צילום: פיוטר פליטר

בשורה לילדים חולי סרטן - ביה"ח "רות" קיבל הכרה יוקרתית למתן טיפולים ניסיוניים - המערך ההמטולוגי-אונקולוגי בביה"ח "רות" לילדים שברמב"ם הוכר לאחרונה על ידי ארגון  ITCC (Cancer with Children for Therapies Innovative) האירופי כמרכז לביצוע ניסויים בפאזה מוקדמת בילדים חולי סרטן. רמב"ם הוא המרכז השני בארץ הזוכה לאישור היוקרתי, אחרי "שניידר" והיחיד בצפון.

קרא עוד...

אסקייפ רום

אהבתם כילדים להשתתף במשחק "חפש את המטמון" שארגנו המדריכים בתנועת הנוער? אוהבים לפתור חידות ותשבצים המופיעים בעיתון של סוף שבוע? אם התשובה לאחת מהשאלות האלה היא "כן", תוכלו להרחיק לכת ולאתגר את עצמכם בחדר בריחה מהסרטים. חדר בריחה, או בשמו הלועזי אסקייפ רום, הוא חדר נעול שכדי לצאת ממנו עליכם לפתור שורה ארוכה של חידות ורמזים לפני שיגמר הזמן (ברוב חדרי הבריחה הזמן שלכם מוגבל לשעה). כך שאם אתם מחפשים דרך מקורית להעסיק את עצמכם בפיצוח קודים, פתרון חידות מספרים או משחקי זיכרון, חדר בריחה הוא המקום המושלם עבורכם.

קרא עוד...

אמא. צילום: אילוסטרציה

500 אימהות יהודיות מרחבי העולם יחגגו לראשונה בחייהן את יום האם ביחד כאן בישראל - עבור כ-500 אימהות יהודיות מרחבי העולם, יום האם הבינ"ל הקרוב, שיחול ב-14 במאי, יהיה שונה לגמרי. הן יחגגו אותו לראשונה בחייהן לבדן, ללא בני משפחתן, אבל ביחד עם מאות אימהות יהודיות אחרות מרחבי העולם, וכל זאת כחלק מביקור ראשון בחיים במדינת ישראל.

קרא עוד...