מומחי "מאוחדת" מסייעים לבחון: האם התינוק שלכם נמצא בסביבה בטוחה?

בין אם תינוקכם יישאר השנה עמכם בבית או בין אם בביתה של המטפלת, ראוי להיות ערניים ולזכור שתאונות ביתיות הן לא עניין נדיר אבל ניתן בהחלט למנוע אותן! * מומחי "מאוחדת" מציגים את כללי הבטיחות שיצילו את התינוק המתוק שלכם

קרא עוד...

בדרך כלל כשאנחנו חושבים על הרעיון של השכרת מתנפחים לאירועים של ילדים אנחנו חושבים על ימי הולדת, מסיבות גן וכיתתה. בשנים האחרונות אנחנו יכולים ז'אנר נוסף של מסיבות בהן נהוג לשכור מתנפחים, הכוונה לאירועי סוף הקיץ, הכוונה לחגיגות סוף החופש הגדול.

קרא עוד...

הרוקחת נאוה דולב מרשת בתי המרקחת "ש.ר.מ. פארם" נותנת המלצות חשובות לקראת החזרה לבית הספר. לקראת סיום החופש הגדול מומלץ להיערך לחזרה לבית הספר ולהקנות לילדים ולמתבגרים הרגלים נכונים לשמירה על הבריאות.

קרא עוד...

הילדים דבוקים לסמארטפון? סטארט אפ ישראלי פיתח את האפליקציה  Time Tooo המאפשרת להחשיך את המסך במכשיר שלו ולנתק אותו מהרשת בכל זמן שתמצאו לנכון. ניתן לתכנת את האפליקציה מראש כך שתעבוד בשעות מסוימות כמו שעות בית הספר או שעות השינה, או להשתמש בה "מעכשיו לעכשיו" כדי ליצור זמן איכות משפחתי ללא הפרעות

קרא עוד...

חושבים מה לעשות עם הילדים בחופש?

חודשי הקיץ הם חודשים של חופש, ואנחנו מתכוונים חופש לילדים, כאשר חודשי הקיץ הם סוג של אתגר עבור הורים רבים שרק אשר רוצים למצוא את הדרך הטובה ביותר לצלוח את חודשי הקיץ בהם הילדים מחפשים עיסוקים.

קרא עוד...

צילום: ניר וידלץ

קלפים הם כלי שיכול לחשוף עוצמות, לבטא מחשבות, לקלף שכבות ולהראות בעצמנו ובאחרים נקודות מבט נוספות. באדיבות רינה לויט, מנטורית לתהליכי ריפוי והעצמה. 

קרא עוד...

צילום: פיוטר פליטר

בשורה לילדים חולי סרטן - ביה"ח "רות" קיבל הכרה יוקרתית למתן טיפולים ניסיוניים - המערך ההמטולוגי-אונקולוגי בביה"ח "רות" לילדים שברמב"ם הוכר לאחרונה על ידי ארגון  ITCC (Cancer with Children for Therapies Innovative) האירופי כמרכז לביצוע ניסויים בפאזה מוקדמת בילדים חולי סרטן. רמב"ם הוא המרכז השני בארץ הזוכה לאישור היוקרתי, אחרי "שניידר" והיחיד בצפון.

קרא עוד...