צילום: אילוסטרציה

רשות המסים ערכה מבצע ביקורת בירושלים ובסביבה: רואה חשבון לא רשם 15,000 וטען "הפקידה לא הייתה בעבודה". רשות המסים ערכה מבצע ביקורת לבדיקת רישום הכנסות כדין בירושלים והסביבה. במסגרת המבצע, שנוהל על ידי פקיד שומה ירושלים 3, התבצעו 195 ביקורות בעסקים ממגוון תחומים, מהן עולה כי כ- 4% מהעסקים שנבדקו לא רשמו הכנסות כדין.

קרא עוד...

תמונה: אילוסטרציה

רשות המסים קיבלה מרשות המס' האמריקאית מידע נוסף על עשרות אלפי ישראלים המנהלים חשבונות בגופים פיננסים בארה"ב. הוקם צוות משימה ייעודי חוצה חטיבות להקצאת המידע רשות המסים קיבלה לידיה בימים האחרונים מידע נוסף הנוגע לכ- 30,000 אלף חשבונות של תושבי ישראל שנוהלו בגופים פיננסים בארה"ב במהלך שנת 2014.

קרא עוד...

חה"כ יואל רזבוזוב. צילום: באדיבות סיעת "יש עתיד"

חה"כ יואל רזבוזוב ('יש עתיד') אשר נלחם מזה שנים רבות בתופעת האלימות ובחוליגניזם בתחום הספורט הספורט, קיבל היום בדיון ועדת החינוך התרבות והספורט, את הבטחת משרד הספורט ששופטי בית המשפט יזכו להדרכה הכשרה ייעודית לטיפול עבירות אלימות באירועי ספורט, בדרך אליהן ומדרך מהם.

קרא עוד...

אגדה מדברית עתיקת יומין על אוצר בלום. תמונה: אילוסטרציה

אגדה מדברית על אוצר עתיק, הופצה במגזר הבדואי בדרום ופוגעת בנכסי מורשת. סוכלה פעילות חוליית שודדי עתיקות שפעלה בדרום. נראה שהשודדים, שחפרו במערה מוכרת ליד גבעות גורל תוך הרס עדויות מתקופת המקרא, חיפשו בה אוצר.

קרא עוד...

צילום: אילוסטרציה

קבלן גיזום עצים נעצר בחשד כי העלים הכנסות של כמיליון ₪. רשם את העסק על שמה של אחותו ללא ידיעתה. קבלן הגיזום נעצר ושוחרר בתנאים מגבילים בחשד כי העלים הכנסות של כ- 1,000,000 ₪.

קרא עוד...

הגדוד החרדי "נצח יהודה", חיילים בשירות קרבי. צילום: אילוסטרציה

איכות השלטון בפנייה למשטרה ופרקליט המדינה בקריאה לפתוח בחקירה פלילית בדבר חשד להסתה נגד חיילים חרדים המשרתים בצבא ההגנה לישראל. התנועה פנתה עוד בחודש יולי 2015 ליועמ"ש, דאז עו"ד יהודה ויינשטיין ולאגף החקירות והמודיעין במשטרה בקריאה לפתוח בחקירה פלילית בדבר חשד להסתה נגד חיילים חרדים המשרתים בצבא ההגנה לישראל.

קרא עוד...

צילום: אילוסטרציה

רשות המסים ערכה מבצע ביקורת בנצרת ובסביבה: בעל חנות לחלקי חילוף שלא רשם הכנסות "הספרים יירטבו מהגשם" - רשות המסים ערכה מבצע ביקורת בנצרת ובסביבה. במסגרת המבצע, שנוהל על ידי פקיד שומה נצרת, נערכו 98 ביקורות בעסקים ממגוון תחומים, מהן עולה כי כ- 16% מהעסקים שנבדקו לא רשמו הכנסות כדין.

קרא עוד...

עדכונים אחרונים