תמונה: אילוסטרציה

התנועה לאיכות השלטון בפנייה לפרקליט המדינה: בטל את הסדר הטיעון עם הרב הראשי לשעבר - התנועה לאיכות השלטון פנתה לפרקליט המדינה, עו"ד שי ניצן, בקריאה לחזור בו מהסדר הטיעון המקל שנקבע בעניין הרב הראשי לשעבר יונה מצגר ולאפשר קיומו של הליך משפטי פומבי.

קרא עוד...

תמונה: אילוסטרציה

כתב אישום נגד מפיץ ומקזז חשבוניות פיקטיביות בהיקף של מיליוני שקלים הנאשם מסר לחוקרים חשבונית מזויפת כאשר אותרו ברכבו 2 ק"ג זהב. כתב אישום הוגש לבית משפט השלום בראשון לציון נגד תושב המרכז בגין הפצה וקיזוז של עשרות חשבוניות פיקטיביות במהלך השנים 2015-2014 בהיקף של מיליוני שקלים.

קרא עוד...

הרב מצגר יודה ויורשע בעבירות שוחד ויוטל עליו עונש מאסר בפועל במסגרת הסדר טיעון. צילום: אילוסטרציה

פרקליטות מחוז ירושלים, באמצעות עו"ד דניאל ויטמן ואילה גלברד-יעקב, הגישה לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום מתוקן נגד הרב הראשי לשעבר, יונה מצגר, המייחס לו ביצוע עבירות שוחד, מרמה, ומס בעת שכיהן בתפקידו וכן עבירת שיבוש מהלכי משפט.

קרא עוד...

תמונה: אילוסטרציה

שש שנות מאסר נגזרו על עבריין מס שביצע עבירות בהיקף של יותר מ- 120 מיליון ₪. בית משפט השלום בתל אביב, כב' השופטת לימור מרגולין-יחידי, גזרה היום שש שנות מאסר בפועל על אפרים גרינברג, זאת לאחר שהורשע בביצוע עבירות מס בהיקף של למעלה מ- 120 מיליון ₪ בין השנים 2005-2006, ובין השנים 2012-2013. בנוסף לעונש המאסר בפועל, גזר בית המשפט על גרינברג 18 חודשי מאסר על תנאי וקנס כספי בסך 1,275,000 ₪.

קרא עוד...

תמונה: אילוסטרציה

רשות המסים והמשטרה חשפו חשד לעבירות הלבנת הון, סחיטה באיומים ועמידה בראש ארגון פשיעה. פעילות סמויה בת מספר חודשים של המשטרה בשיתוף פעולה עם יחידות יהלום ונש"מ (נותני שירותי מטבע) ברשות המסים ובליווי הפרקליטות, הביאה למעצרם של חשודים בעבירות הלבנת הון, סחיטה באיומים, עמידה בראש ארגון פשע ועוד.

קרא עוד...

סמי פיצוציות - נקבעו בחוק כסם מסוכן לכל דבר וענין. צילום: אילוסטרציה

משרד הבריאות פועל למדיניות פלילית קפדנית הנלחמת ללא פשרות בנגע הסמים. הפיצוציות וחנויות הטבק ייאלצו ליישר עם קו עם התיקון לחוק ולפקודת הסמים. הוצאו אל מחוץ לחוק חומרים נוספים הנמצאים בסמי פיצוציות.

קרא עוד...

ניסה להבריח 100 טלוויזיות בגודל 55 אינץ'

יבואן נעצר בחשד כי ניסה להבריח 100 טלוויזיות בגודל 55 אינץ' - יבואן נעצר בחשד כי הבריח ארצה טלוויזיות מבלי להצהיר על כך ברשימון היבוא. החקירה בעניינו בוצעה על ידי מחלקת חקירות מכס ומע"מ ת"א והמרכז בשיתוף פעולה עם מחלקת בקרת ייבוא במכס אשדוד.

קרא עוד...

עדכונים אחרונים