רה"מ נתניהו: "לפני האקזיט הגדול בואו לתרום למדינה - זוהי נקודת זמן קריטית"

ראש הממשלה בנימין נתניהו במפגש עם תלמידות ותלמידים מצטיינים בתכניות הסייבר: "לפני האקזיט הגדול בואו לתרום למדינה - זוהי נקודת זמן קריטית". במפגש הוכרז על הקמת מוקד לאומי ראשון מסוגו לחינוך ולמידה בתחום הסייבר אשר יוקם בעלות של 24 מיליון ש"ח בשיתוף מטה הסייבר במשרד רה"מ, קרן רש"י ושותפים נוספים, זאת במסגרת כנס "סייברטק" הבינלאומי שמתקיים במרכז הירידים בתל אביב.

קרא עוד...

יו"ר ועדת החינוך ח"כ יעקב מרגי שדוחף את ישום התקנות - שמים לו מקלות בגלגלים

מחזקים את ידי ח"כ יעקב מרגי, מתוסכלים מדחיית ההצבעה על תקנות הפיקוח על איכות המזון במוסדות החינוך בישראל - כמעט 30 חודשים מאז העבירה ועדת החינוך של הכנסת, בראשות היו"ר הקודם: ח"כ לשעבר עמרם מצנע, באוגוסט 2014, את תקנות הפיקוח על איכות המזון במוסדות החינוך.

קרא עוד...

תחרות עומסים שהתקיימה במכללה האקדמית להנדסה ע"ש סמי שמעון

לא קורסים בלחץ: תחרות עומסים לסטודנטים להנדסת בניין - בתחרות עומסים שהתקיימה במכללה האקדמית להנדסה ע"ש סמי שמעון נדרשו סטודנטים לבנות מודל של תקרת בניין במשקל של עד 400 גרם, שיוכל לשאת פי עשרות ואף מאות קילוגרמים ממשקלו. בתחרות העומסים שנערכה ב-SCE בשבוע שעבר, התמודדו סטודנטים מהמחלקה להנדסת בניין באתגר בניית מודל המדמה גג של מבנה. הסטודנטים התבקשו לבנות את המודל מכל חומר ובלבד שמשקלו הכולל לא יעלה על 400 גרם.

קרא עוד...

חה"כ עמיר פרץ

עמיר פרץ: ״יש לשים קץ להעסקה קבלנית של מורות ומורים ולאפלייה בין מורות היל״ה לשאר המורות״ ח״כ עמיר פרץ מחזק את מורות היל״ה המפגינות הבוקר מול קריית הממשלה כנגד תנאי העסקתן הפוגעניים.

קרא עוד...

שר החינוך נפתלי בנט. צילום: עדי כהן צדק

שר החינוך נפתלי בנט כינס הבוקר שולחן עגול בנושא: אתגרי החינוך בעידן הרשתות החברתיות ומוגנות ברשת. במסגרת ביקורי הפתע שמקיים שר החינוך בבתי הספר הוא שוחח עם תלמידים על הרגלי הפנאי והגלישה שלהם ברשת. מהשיחות עם התלמידים עלה כי כבר בכיתות הנמוכות של היסודי, תלמידים צעירים מאד נחשפים לפורנוגרפיה ולתכנים מיניים בלתי מבוקרים. לנוכח זאת, החליט השר בנט לגבש מהלך רחב היקף לשיפור מוגנות ילדים ובני נוער ברשת.

קרא עוד...

צילום: שלמה שרביט

כריזמה כבר מגיל צעיר - תחרות "הנואם הצעיר" התשיעית התקיימה ב- 17/1/17 במעלות תרשיחא - מועדון רוטרי מעלות בשיתוף מינהל החינוך בעירייה ובהובלת חוה תורג'מן, מקיימים את התחרות בין בתי הספר בעיר. התחרות מושכת אליה מדי שנה עשרות משתתפים והאולם בבית הספר למוזיקה היה עמוס ומלא מקיר לקיר.

קרא עוד...

"מפגשים עם התעשייה"

כל אחד נהיה כתב, פרשן, עורך, מפיק ובעלים של עיתון – הכח האמיתי של הרשת - מיקי גבע, סמיון גרפמן ,אלון כץ ואלמז אייל הגיעו לאולפן בית הספר לתקשורת באוניברסיטת אריאל לשיחה מלאת הומור

קרא עוד...

צילום אילוסטרציה (IDF)

הנהלת המוסד האקדמי החליטה: חיילי צה"ל הלומדים לתואר שני במסלול מחקרי בתחומים מוגדרים ייהנו ממלגת שכ"ל מליאה באוניברסיטת בן-גוריון בנגב ההחלטה, שתיושם משנת הלימודים תשע"ח, התקבלה על רקע ההערכות של אוניברסיטת בן-גוריון בנגב למעבר יחידות צה"ל דרומה ועל מנת להדק את הקשר עם צה"ל ומשרד הביטחון.

קרא עוד...

עדכונים אחרונים