הובלות בפתח תקווה

כאשר אתם עומדים בפני בחירה של חברת הובלות בפתח תקווה, עליכם לוודא שמדובר בחברה מקצועית, אמינה שמבצעת את עבודתה מאלף ועד תף שכן מדובר בפרויקט מורכב הדורש את כל הכלים ואנשי המקצוע המתאימים. כולנו רוצים לעבור דירה בצורה הכי חלקה שאפשר ולכן אם נבצע מחקר שוק מעמיק ונשקיע בבחירה שלנו, נוכל בהחלט ליהנות ממעבר בראש שקט ככל הניתן בהתאם לנסיבות. הרי גם ככה קיימים אינספור סידורים אותם עלינו לבצע בתהליך המעבר החל משינוי כתובת והודעה על המעבר אצל כל הספקים ובעלי המקצוע (ספקית האינטרנט והכבלים, חברת החשמל, העירייה, ספקית הגז והמים), דרך רישום לגנים ולבתי הספר ועד לתהליך הפריקה שגם הוא עלול לקחת כמה שבועות.

קרא עוד...

"מישמיש" – מרכז הילדים השכונתי הראשון בחולון, נחנך אתמול בבית הספר שנקר,  צלם: טל קירשנבאום

"מישמיש" – מרכז הילדים השכונתי הראשון בחולון, נחנך אתמול בבית הספר שנקר, במעמד ראש העיר, מוטי ששון ובהשתתפות ראש מינהל החינוך, ד"ר טליה פרידמן, אנשי מחלקת הנוער, אנשי רשת קהילה ופנאי, נציגי בית הספר, הורים וכמובן – ילדים

קרא עוד...

 חבר הכנסת (אלוף מיל') איל בן-ראובן מ'המחנה הציוני', ביקר היום (ד') במד"א וסייר במוקד הלאומי המשולב של מד"א בקריית אונו

"כשאני שומע על צוותי מד"א שמצילים חיים אני מתמלא גאווה" - את הדברים אמר ח"כ איל בן-ראובן (מחנ"צ) בעת ביקורו במוקד הלאומי המשולב של מד"א * אלי בין, מנכ"ל מד"א: "אנו מודים לח"כ איל בן-ראובן על שכיבד אותנו בנוכחותו והביע תמיכתו בפעילות הצלת חיים בישראל"

קרא עוד...

גן צור בחולון - צילום טל קירשנבאום

ראש העיר חולון סייר במוסדות החינוך שבהם מתקיימים שיפוצים. מוטי ששון: "התרשמתי מאוד מהשדרוג המשמעותי שחל במבני הגנים ובחצרותיהם. אני מודה לאנשי העירייה העושים לילות כימים על מנת שנוכל לפתוח את שנת הלימודים במוסדות חינוך משופצים ומטופחים".

קרא עוד...

אלי כלפון מראשל"צ, אותר לאחרונה ע"י מפקחי רשות מקרקעי ישראל כאשר הוא פולש לדירה במבנה המיועד להריסה, על אדמות המדינה

מפקחי רשות מקרקעי ישראל נערכים לפינויו של אלי כלפון, תושב ראשל"צ אשר פלש לדירה במבנה המיועד להריסה בשיכון המזרח בראשון לציון. כלפון נדרש לפנות את הקרקע, המיועדת לשיווק למגורים, לאחר שמפקחי הרשות הוציאו נגדו צו סילוק פולשים. נגד כלפון אף הוגשה תלונה למשטרה בגין הסגת גבול במקרקעי ציבור, עבירה פלילית שדינה עד שנתיים מאסר בפועל

קרא עוד...

ח"כ איציק שמולי ומנכ"ל מד"א אלי בין במוקד הלאומי של מד"א בקרית אונו

ח"כ איציק שמולי ביקר היום במד"א וסייר במוקד הלאומי המשולב: "עם ישראל חייב לכם המון"' אמר ח"כ איציק שמולי בעת ביקורו במוקד הלאומי המשולב של מד"א בקרית אונו * אלי בין, מנכ"ל מד"א: "אנו מודים לח"כ איציק שמולי על עזרתו ותרומתו לטובת הארגון ועל מעורבותו לקידום פעילות הצלת חיים בישראל"

קרא עוד...