איתור כספים אבודים

העולם המסקרן של נכסים שלא נתבעו, המכונה לעתים קרובות 'הר הכסף'. הוא שופך אור על האופן שבו הכספים הללו הולכים לאיבוד, תהליך איתורם והשבתם, ומספק עצות מעשיות למניעת התרחשויות כאלה בעתיד.

קרא עוד...

בסרטים אנחנו תמיד רואים את הגיבורים פורצים לכספות עטופות מנעולים כדי למצוא פריט יקר ערך. בדרך כלל אנחנו מזדהים עם הדמויות, רוצים בהצלחתן וכן הלאה. אבל בחיים האמיתיים, ישנן מורכבויות אליהן אנחנו לא תמיד שמים לב. אין מי מאתנו שלא מחזיק בבית או במקום אחר, פריטים יקרי ערך. אלו יכולים להיות פריטים בעלי משמעות סימלית, למשל, פמוטים שהגיעו בירושה מסבתא של סבתא. פריטים יקרי ערך יכולים להיות כאלו בעלי ערך משמעותי. כך או אחרת, הרי שאתם יכולים לבחור בין אפשרויות שונות כדי לשמור על אותם הפריטים. במאמר הבא אנחנו רוצים להציג לכם את היתרונות של מתחם כספות מאובטח עבורכם. רוצים לשמוע עוד? כל המידע מופיע כאן.

קרא עוד...

קרדיט תמונה PIXABAY

ישנם מקצועות שברור לכולם שהם עומדים לעבור מהעולם, ולצידם יש מקצועות שנחשבים ליציבים וחשובים כך שבלעדיהם, יהיה קשה מאוד לאדם במהלך שגרת חייו. אחד המקצועות הללו, הוא סוכן ביטוח שכיום ידוע שהוא אחד הגורמים החשובים ביותר שניתקל בהם בחיינו. הסיבה לכך היא שאנחנו מבטחים את עצמנו בהמון ביטוחים, בלי באמת לדעת מה המשמעות של כל אחד מהם. קורס סוכן ביטוח יאפשר לכם להשיג מקצוע לטווח הארוך, שהביקוש לו תמיד קיים ושתמיד, אבל תמיד יש בו לאן להתפתח.

קרא עוד...

 קרדיט תמונה istockphoto

כשהריבית בבנק אפסית על החסכונות והפיקדונות, אנשים מחפשים יותר מתמיד אלטרנטיבות שיאפשרו להם למנף את הכסף שלהם וליהנות מתשואה נאה. כיום ישנם שני אפיקים חיסכון מרכזיים שהם גמישים ונוחים: קופת גמל להשקעה ופוליסת חיסכון. במאמר זה נעמוד על ההבדלים ביניהם.

קרא עוד...

תאונות נחשבות לגורמים העיקריים למוות בישראל בקרב מבוגרים, בעיקר בין הגילאים 25-44. עם אי הוודאות של החיים, רבים מחפשים אחר כל אפשרות לסייע בהגנה על משפחותיהם מפני מצוקה כלכלית, ופוליסת ביטוח למקרה מוות מסייעת בדיוק למטרה זאת.

קרא עוד...

לא מעט דובר על סוגיית הנהיגה של נשים וגברים – מי זהיר ובטוח יותר בכביש, מי מחנה טוב יותר וכן מי נוטה לקחת סיכונים רבים. אז כדי להגיע להכרעה אחת ולתמיד, לפניכם כל התשובות במדריך קרבי במיוחד

קרא עוד...