ביטוח בריאות

מי שרוצה להקטין הוצאות בעת קבלת טיפול רפואי בוחר ביטוח בריאות פרטי שיכסה עלויות של הוצאות טיפולים רפואיים, ניתוחים, תרופות, השתלות, טיפולי שיניים וכולי. מי שרוצה לבטח את יקיריו לאחר מותו/ בעת תאונה קשה/ בזמן תאונות עבודה וכולי - בוחר ביטוח חיים על פי התאמה נכונה לצרכים שלו ובהתאם לשמירה על התנאים הדרושים לקיום כלכלי נכון עבור משפחתו ויקירו.

קרא עוד...

מיזם הר הכסף שפרץ אל חיינו בשנת 2013 בא במטרה פשוטה – לסייע לכם לאתר כספים אבודים ששייכים לכם, כספים שאבדו לאורך השנים במגוון סיטואציות שונות. מעבר לבדיקה אישית עבור הכספים האבודים שלכם, תוכלו לבצע גם בדיקה עבור קרובי משפחה שנפטרו ולאתר כספים ששייכים להם. אבל למה כדאי לאתר כספי נפטרים עם הר הכסף? אספנו עבורכם את כל התשובות שיגרמו לכם לגשת באופן מידי למחשב ולהצטייד בכל המסמכים שלהם אתם זקוקים.

קרא עוד...

כולנו מפחדים מרעידות אדמה. זה משהו שאין לנו יכולת לשלוט אליו, זה מגיע פתאום וזה קטלני מאוד. מה הסיכוי שתהיה רעידת אדמה קטלנית בישראל? התשובה היא 100 אחוז. ההיסטוריה אומרת שכמעט כל מאה שנה יש פה רעידת אדמה קטלנית, כשהאחרונה הייתה בשנת 1927 ולפניה בשנת 1837. בשנים האחרונות נעשים מאמצים להכין את המדינה לרעידת אדמה, למשל תמ"א 38, אבל אנחנו מאוד רחוקים מלהיות מוכנים.

קרא עוד...

ביטוח רכב

ביטוח מקיף הוא אחד החלקים החשובים ביותר שצריך לקחת בחשבון כשחושבים על הוצאות רכב; בניגוד לביטוח החובה, שהוא - כשמו כן הוא - פשוט חובה, אין חובה לרכוש ביטוח מקיף אך זה מומלץ מאוד . ביטוח שכזה מבטיח כיסוי לנזקים מגוונים שנגרמים לרכב לצד הרחבות שונות וחשובות כמו שירותי גרירה, רכבים חלופיים וביטוחים לחלקים מסוימים ברכב.

קרא עוד...

רבים מאיתנו שמעו על ביטוח צד ג'. יש בטוח צד ג' בנושאי תחבורה ורכב ויש ביטוח צד ג' גם בביטוחי מבנה. אבל אם אתם בעלים של כלב, חשוב שתדעו כי יש גם מה שנקרא ביטוח צד ג' לכלב. חשוב ואפשר לומר גם חיוני שתבינו יותר על הביטוח הזה ותגלו מדוע הוא חשוב לכם (ולא רק לכלב שלכם).

קרא עוד...