קרדיט תמונה PIXABAY

ישנם מקצועות שברור לכולם שהם עומדים לעבור מהעולם, ולצידם יש מקצועות שנחשבים ליציבים וחשובים כך שבלעדיהם, יהיה קשה מאוד לאדם במהלך שגרת חייו. אחד המקצועות הללו, הוא סוכן ביטוח שכיום ידוע שהוא אחד הגורמים החשובים ביותר שניתקל בהם בחיינו. הסיבה לכך היא שאנחנו מבטחים את עצמנו בהמון ביטוחים, בלי באמת לדעת מה המשמעות של כל אחד מהם. קורס סוכן ביטוח יאפשר לכם להשיג מקצוע לטווח הארוך, שהביקוש לו תמיד קיים ושתמיד, אבל תמיד יש בו לאן להתפתח.

קרא עוד...

 קרדיט תמונה istockphoto

כשהריבית בבנק אפסית על החסכונות והפיקדונות, אנשים מחפשים יותר מתמיד אלטרנטיבות שיאפשרו להם למנף את הכסף שלהם וליהנות מתשואה נאה. כיום ישנם שני אפיקים חיסכון מרכזיים שהם גמישים ונוחים: קופת גמל להשקעה ופוליסת חיסכון. במאמר זה נעמוד על ההבדלים ביניהם.

קרא עוד...

תאונות נחשבות לגורמים העיקריים למוות בישראל בקרב מבוגרים, בעיקר בין הגילאים 25-44. עם אי הוודאות של החיים, רבים מחפשים אחר כל אפשרות לסייע בהגנה על משפחותיהם מפני מצוקה כלכלית, ופוליסת ביטוח למקרה מוות מסייעת בדיוק למטרה זאת.

קרא עוד...

לא מעט דובר על סוגיית הנהיגה של נשים וגברים – מי זהיר ובטוח יותר בכביש, מי מחנה טוב יותר וכן מי נוטה לקחת סיכונים רבים. אז כדי להגיע להכרעה אחת ולתמיד, לפניכם כל התשובות במדריך קרבי במיוחד

קרא עוד...

ביטוח בריאות

מי שרוצה להקטין הוצאות בעת קבלת טיפול רפואי בוחר ביטוח בריאות פרטי שיכסה עלויות של הוצאות טיפולים רפואיים, ניתוחים, תרופות, השתלות, טיפולי שיניים וכולי. מי שרוצה לבטח את יקיריו לאחר מותו/ בעת תאונה קשה/ בזמן תאונות עבודה וכולי - בוחר ביטוח חיים על פי התאמה נכונה לצרכים שלו ובהתאם לשמירה על התנאים הדרושים לקיום כלכלי נכון עבור משפחתו ויקירו.

קרא עוד...