קרדיט תמונה PIXABAY

אם אתם חדשים בעולם השיווק ברשת האינטרנט, או לא מבינים איך כל העניין הזה עובד, תדעו לכם שזה יותר פשוט ממה שאתם חושבים (עבור הלקוח), והרבה יותר מורכב ממה שאתם יכולים לדמיין. שיווק דיגיטלי זה מקצוע, זה תחום שלם שהולך וגדל בקצב מסחרר, וכל פעם שחושבים שהוא לא יכול להתפתח עוד, איזו חברה ממציאה עוד אלמנט ועוד פיצ’ר שמאפשר לבעלי עסקים להגיע לקהל יותר ממוקד, יותר מפולח, ויותר מדויק מאי-פעם.

קרא עוד...

קרדיט תמונה FREEPIK

הרבה מאיתנו חושבים שאפשר לבנות אתר לגמרי לבד – מבלי עזרה אפילו הקטנה ביותר. לרוב נעשה זאת באופן חינמי גם כדי לחסוך עלויות וגם בשביל ללמוד לבד ואולי בשביל לנסות ולטעות, ואולי דרך זה תוכלו להגיע לתוצאות מרשימות מאוד. יחד עם זאת יש משהו שחשוב להבין – חייב לדעת איך לבנות אתר נכון! וזה חד משמעית. חשוב להגיע עם הידע הנכון עם הניסיון – כי יש צורך להבין את כל המערכות שיש בתוך העולם הזה – ולא רק יש משמעות לעיצוב של האתר, לסדר שלו, לאיך הוא מוצג ואיך המשתמשים יוכלו ליהנות ממנו ולהישאר בו, ואפילו לרצות את העסק שלכם!

קרא עוד...

קרדיט תמונה FREEPIK

בשנים האחרונות תחום הפקת סרטוני וידאו, על כל סוגיהם, עברו שינוי משמעותי בבקרת איכות מדוקדקת במיוחד. בין אם אתם עצמכם עורכי וידאו ובין אם בעלי עסק המשתמשים בסרטוני וידאו למטרות שונות, אין ספק כי נדרש מכם לעמוד בקצב ההתפתחות המסחרר של התחום הנחשק. ככל שהביקוש עולה, האיכות עולה ואז קורה דבר נפלא - הביקוש עולה עוד. ככל שעריכת הסרטונים שלכם תהיה יותר מקצועית, מחדשת ואיכותית, כך מספר הצפיות והשיתופים יגדל והחשיפה תתרחב. המשיכו לקרוא ותגלו מה המשמעות של עריכת וידאו מקצועית באמת, אילו טיפים ירימו לסרטונים שלכם ואיך בוחרים עורך וידאו עם כוחות על.

קרא עוד...

 

הצלחה עסקית

כל אדם שמקים עסק ללא קשר לגודלו ולתחום שבו הוא עוסק, מעוניין להגיע אל הצלחה עסקית שכוללת הכנסות יפות ורווחים נאים. כדי להגיע לכך חשוב להיעזר באנשי מקצוע מהשורה הראשונה אשר יסייעו לבעל העסק להגיע לשם, הן אם מדובר בעסק חדש והן אם מדובר בעסק וותיק. אחת האופציות היא ליווי של יועץ עסקי שיכין עם בעל העסק תוכנית עסקית מפורטת לגבי כל הפעולות שיש לבצע לאורך הדרך כדי להרחיב באופן תמידי את מעגל הלקוחות אשר קונים מוצרים בעסק הספציפי וזאת לאור העובדה שהוא מייצר פריטים איכותיים אשר נחוצים לקהלים רבים.

קרא עוד...

קרדיט תמונה PIXABAY

בישראל ובעולם כולו, עסקים וארגונים מכל הסוגים ובכל הגדלים סובלים ממתקפות סייבר, שחלק לא מבוטל מהן פשוט לא מדווחות בשל הפחד מאבדן לקוחות ופגיעה במוניטין, או קבלת קנס על כך שלא נעשה שימוש באמצעי אבטחה מספקים. כדי להימנע מכל אלו, התפתח תחום שנקרא אבטחת מידע לעסק המתמקד ביצירת רשת הגנה מעולה לכל עסק על פי הצרכים והדרישות שלו.

קרא עוד...

קרדיט תמונה- PIXABAY

מה לא נאמר על אלי אקספרס? אחד מאתרי הקניות האהובים ביותר על הישראלים, ובצדק! יש בו הכל, בלי יוצא מהכלל. והמחירים? אין דברים כאלה. סיבה נוספת לכך שאנחנו מכורים היא העבודה שהאתר נגיש לנו מאוד, עד כדי כך שנוצרה אפשרות גלישה של אלי אקספרס בעברית עבור מי שמעדיף לא להסתבך עם אנגלית או שפות זרות אחרות, ולמצוא את שחשקה נפשו בקלות ובמהירות הבזק.

קרא עוד...