בחירת חברה לקידום אתרים

בוחרים חברה לקידום אתרים? ובכן, קידום אורגני בגוגל הוא משימה מורכבת שדורשת מקצועיות רבה והתעדכנות שוטפת בכל עדכוני גוגל השונים, לצורך ביצוע אופטימזציה מיטבית לאתר. במאמר זה תמצאו את כל המידע החשוב בנושא.

קרא עוד...

מסחר אלקטרוני בישראל

רוצים לקנות רכב חדש? בית חדש? ספה חדשה? או שמא מדובר בזוג נעליים או ארנק? מה אתם עושים כצעד ראשון? רוב הנשאלים יענו – כי הם שולפים את הסמארטפון ו'מתייעצים' אתו. אנחנו כמעט ולא יוצאים היום לקניות בחנות פיסית מבלי שנבדוק את האפשרויות השונות בחנויות הווירטואליות ובמקרים רבים אנחנו אף מסיימים את הקנייה מבלי לצאת אל חנות פיסית.

קרא עוד...

אינסטגרם, הרשת החברתית המבוססת על העלאת תמונות

נצלו את כל הפוטנציאל שיש לפלטפורמת האינסטגרם - השאלה כיצד נוכל לקדם את העסק שאנחנו מנהלים זו שאלה שמטרידה רבים. ככל שעוברות השנים ניתן לראות עוד ועוד אנשים שבוחרים להקים עסקים קטנים ומנסים לשרוד את התחרות הקשה, אך האמת היא, שזה לא קל. לכן ברור מדוע אתם תוהים מה עליכם לעשות כדי להגיע לעוד ועוד לקוחות, וכדאי לדעת שכל קידום שקשור לאינטרנט יוכל לעזור לכם. פלטפורמה טובה שמומלץ להשתמש בה היא פלטפורמת האינסטגרם, ובמיוחד אם אתם יכולים לצלם ולהעלות לחשבון הזה הרבה תמונות שקשורות לעסק שלכם

קרא עוד...