מתנה מתחשבת ורומנטית יכולה להפוך את יום האהבה לבלתי נשכח עבור אשתך. במאמר זה תגלה הכל על מגוון מתנות פופולריות ליום האהבה לנשים, החל ממתנות מסורתיות לייחודיות, כדי לעזור לך להביע את האהבה וההערכה שלך בצורה המשמעותית ביותר.

קרא עוד...

קרדיט תמונה: FREEPIK

פרסום ממומן בגוגל הוא אחד משיטות הקידום הנפוצות יותר ולא בכדי. מדובר בשיטה מהירה המביאה את החשיפה הרצויה תוך זמן קצר. כך שאם יש לכם מוצר או שירות שאתם מעוניינים לקדם, כדאי לעשות זאת באמצעות גוגל. עם זאת, לא מדובר רק בתשלום עבור הפרסום, אלא בהרבה יותר מזה. אחרי הכול, אתם צריכים לשפר את ההמרות כל הזמן, על מנת להגדיל את מאגר הלקוחות שלכם, וצריך לדעת כיצד לעשות זאת נכון.

קרא עוד...

קרדיט לתמונה: pexels

לא משנה אם אתם בעלים של חברה מצליחה, או שפתחתם מוצר ייחודי, אם לא תדעו לשווק את העסק שלכם בצורה הטובה ביותר, לא תצליחו להשיג לקוחות פוטנציאלים. שיפור יחס המרה (CRO) הוא דרך יעילה להבין האם אתם בדרך הנכונה. אז מה זה CRO ואיך מחשבים אותו? הרי לפניכם במאמר.

קרא עוד...

קרדיט תמונה: FREEPIK

בעבר אנו הצרכנים היינו מבצעים רכישות אונליין בעיקר מחו"ל, המגוון היה יותר רחב, היו מותגים שלא ניתן להשיג בארץ, המחירים היו משתלמים יותר ובאופן כללי לא היו הרבה אתרי אונליין לרכישה בארץ.

קרא עוד...

קרדיט תמונה FREEPIK

היזכרו בפעם האחרונה שחיפשתם משהו בגוגל. שניות ספורות לאחר לחיצה על מקש ה -ENTER , הוצגו בפניכם אינספור תוצאות המובילות לאתרים שונים.

שאלתם את עצמכם פעם על פי מה גוגל קובע להציג לכם דווקא במקום הראשון את האתר הזה ולא אחר ואיך בכלל נקבע סדר ההצגה של האתרים?

התשובה נמצאת ממש כאן במאמר הזה.

קרא עוד...