כל בעל עסק חייב שתעמוד לרשותו מערכת לניתוח נתונים ומידע בזמן אמת. ללא מערכת מסוג זה, תמצאו את עצמכם מקבלים החלטות לא מבוססות, כאלה שעשויות לעלות לכם ביוקר. אז מה אתם צריכים לדעת טרם בחירת מערכת המיועדת לניתוח נתונים ומידע? כיום השוק מוצף בעשרות רבות של מערכות, לכל מערכת יהיו את היתרונות שלה. אנו ננסה להעלים את סימני השאלה ולהשאיר אך ורק סימני קריאה. כך שאם תרצו לנתח נתונים ומידע בעסק, יהיה לכם קל לעשות זאת עם המערכת אותה בחרתם. הבחירה הזו עשויה להשפיע רבות על התפקוד של העסק, ולהיות האלמנט שישנה את המציאות כולה.

קרדיט תמונה FREEPIK
קרדיט תמונה FREEPIK

 

ממשק נוח וידידותי למשתמש

בתור בעלים של עסק תמצאו את עצמכם לא פעם נכנסים אל תוך המערכת כדי להוציא דוחות מעודכנים. מערכת לניתוח נתונים ומידע צריכה להיות ידידותית למשתמש ככל האפשר. אם לא יהיה לכם נוח להשתמש במערכת עצמה, תימנעו מלעשות זאת בהזדמנויות השונות. ברגע שהמערכת תהיה פשוטה לשימוש, לא יהיו לכם תירוצים מדוע לא להשתמש בה. בכל פעם שתרצו לדעת מה קורה בעסק, תוכלו לקבל אינפורמציה מעודכנת בלחיצת כפתור אחת.

הצגת הנתונים בצורה ברורה

זה שיש לכם מערכת המבצעת ניתוח נתונים ומידע , אין זה אומר שאתם תעלו על דרך המלך. כדי שתוכלו לעלות על דרך המלך יהיה עליכם להבין בדיוק מה המערכת מנסה להגיד. אם המערכת מציגה נתונים בצורה לא ברורה, הסיכוי שתבינו מה לעשות עם המידע נמוך. לכן תוודאו מראש כי המערכת מציגה את המידע בצורה שיהיה לכם קל לקרוא ולהבין. כך תוכלו לעשות החלטות נכונות ומדויקות, כאלה שיביאו אתכם בדיוק למקום בו אתם רוצים להיות.

עדכון הנתונים באופן שוטף

במקרים רבים תרצו לדעת כי אתם נמצאים עם האצבע על הדופק בכל מה שקורה בהקשר של ניתוח נתונים ומידע. אך אם המערכת לא תתעדכן על בסיס קבוע, לא בטוח שהנתונים שיוצגו בפניכם יהיו הנכונים. ברגע שהמערכת אינה מתעדכנת, החשש העיקרי יהיה לקבל החלטות שגויות. רק מערכת המתעדכנות בכל יום מחדש יספקו לכם מידע שתוכלו להתבסס עליו. כל החלטה שתעשו עשויה להפוך את הקערה על פיה, ולהביא אתכם למקום בו אתם רוצים להיות.

המלצות מבעלי עסקים אחרים

אינכם הראשונים המחפשים אחר מערכת לצורך ניתוח נתונים ומידע, לפניכם היו בעלי עסקים נוספים. כדי שלא תעשו בחירה שתתחרטו עליה, מוטב לחפש מערכת שיש לה המלצות רבות. מערכת שכבר התנסו בה בעלי עסקים אחרים, ועל סמך ניסיונם הם מעידים עד כמה היא איכותית. ברגע שהמערכת תהיה איכותית, התוצאות יגיעו בדיוק כפי שציפיתם או תכננתם שהם יגיעו. נדגיש כי חשוב לבחון מספר רב של המלצות, כך לא תעשו בחירה שתתברר כבחירה שגויה.

עדכונים אחרונים

קרדיט לתמונות PIXABAY

הכול על שירותי IT לעסקים

אם יש משהו שניתן לומר על העידן שבו אנחנו חיים, זה שהטכנולוגיה הולכת ומתפתחת בכל יום. מה…
קרדיט לתמונה: אבנר גל

איך מנער פשוט הפכתי להיות איש עסקים מצליח

אבנר גל כילד וכנער ידעתי למלצר, לנקות חדרי מדרגות, ואפילו התקדמתי ביכולות שלי להיות…
קרדיט תמונה FREEPIK

השכרת רכבים בדובאי - מהם ההגבלות לנהיגה

ישראלים רבים נוהגים להגיע לחופשה חלומית ומפנקת בדובאי, בייחוד לאחר הסכמי אברהם ההיסטוריים…
קרדיט תמונה יח

יש לכם טרקטורון ואתם חייבים לעשות לו טיפול במוסך טרקטורונים? קודם תקראו את זה!

אין ספק שכלי כמו טרקטורון הוא משהו שכל אחד חולם עליו. לא לכל אחד יש את המקום לאחסן אותו…
קרדיט תמונה FREEPIK

סרטוני תדמית לעסקים באנימציה - הדרך היעילה להעברת מסרים ב – 2024

הלקוחות הפוטנציאליים שלכם נמצאים ברחבי הרשת – ויש לכם דקה וחצי להרשים אותם. איך מתחרים על…
קרדיט תמונה Dov

ריצוף לבית: אפשרויות פופולריות

בחירת ריצוף לבית היא אחת ההחלטות החשובות ביותר בעת בנייה או שיפוץ של בית. הריצוף משפיע…