אין זה מפתיע כי כלבים אוהבים אוכל כמעט יותר מכל חיה אחרת. למעשה, זו הסיבה העיקרית לכך שהרבה מאוד מאלפים נוטים להשתמש בחטיפים בתור כלי לימודי שכן, מדובר על דרך נהדרת "לצ'פר" את הכלב על התנהגות טובה במסגרת תהליך של אימון ואילוף. אולם, על מנת שתוכלו ליהנות מכל היתרונות הטמונים בבחירת חטיפי כלבים, הרי שעליכם לדעת כיצד לבחור נכון חטיפי כלבים איכותיים שיתאימו לכלב שלכם ויהיו עבורו לצ'ופר טעים ומהנה. אז איך בוחרים חטיפים לכלבים, מה צריך לדעת לפני כן וכיצד תוכלו למצוא בקלות חטיפים לכלבים בזול? בכתבה זו תוכלו למצוא את כל התשובות.

קרדיט לתמונה Freepik
קרדיט לתמונה Freepik

 

דגשים חשובים

לפני שאתם מחפשים אחר חטיפים לכלבים בזול, הרי שעליכם לדעת קודם לכן מספר דגשים חשובים באשר למתן חטיפים לכלבים. תחילה, חשוב מאוד להדגיש כי גם אם מדובר על גור שאתם מאמנים ומאלפים בין היתר באמצעות שימוש בחטיפים, עדיין חשוב מאוד להיזהר ולא להגזים עם החטיפים והמינון שלהם. למעשה, מומחים מטעם ההתאחדות האמריקאית לכלבנות ממליצים באופן כללי כי סך הקלוריות היומי אותו הכלב שלכם יצרוך אך ורק מחטיפים וצ'ופרים יהיה עד 10% מכמות הקלוריות הכללית היומית שכן, כמות גדולה מדי של חטיפים עלולה לגרום לחוסר איזון תזונתי, חוסר תיאבון, חוסר חשק לאכול מזון כלבים רגיל או אפילו השמנת יתר במקרים מסוימים. חשוב לציין כי כלב שמקבל הרבה חטיפים באופן תדיר יחסית יתחיל להתרגל, וכתוצאה מכך יביע הרבה פחות עניין באוכל הכלבים הרגיל שלו, מה שעשוי להוביל לבררנות בכל הנוגע לאוכל. אולם, ככל שהערך הקלורי של החטיף שתבחרו נמוך יותר, כך תוכלו לתת יותר ממנו לכלב שלכם ללא כל חשש.

אז איך בוחרים את החטיף המושלם?

בחירת חטיפים לכלבים היא עניין של ניסוי וטעייה שכן, לכל כלב מתאים סוג חטיפים אחר. אולם, בתור כלל אצבע, בדרך כלל כדאי לתעדף חטיפים המבוססים על בשר אמיתי במקום חטיפים מבוססי דגנים או חומרים מעובדים, אלא אם מדובר על חטיפים דנטליים. כמו כן, חשוב מאוד להימנע ככל הניתן מבחירת חטיפים לכלבים המכילים כמות גבוהה יחסית של חומרים משמרים וצבעי מאכל סינטטיים, בייחוד כאשר מדובר על גור שאתם מעוניינים לאמן באמצעות אותם צ'ופרים שכן, אותם חטיפים אינם טובים לבריאות הכללית של הכלב ומומלץ להימנע מצריכה תדירה שלהם.

שורה תחתונה

בחירת חטיפים לכלבים היא אינה עניין של מה בכך שכן, בעוד כי תמיד תרצו לוודא כי תבחרו עבור הכלב שלכם חטיפים טעימים שיהיו עבורו לפינוק נהדר, יש גם את הפן הבריאותי שצריך לקחת בחשבון. אולם, בהינתן בחירה נכונה של חנות חיות מומלצת והשוואת מחירים מקיפה ברחבי האינטרנט, אין ספק כי תוכלו למצוא חטיפים לכלבים בזול שיהיו לבחירה נהדרת עבור הכלב שלכם.

עדכונים אחרונים

קרדיט לתמונה Freepik

אזהרות קריטיות והאתגרים הגדולים בעידן הדיגיטלי

העולם שבו אנו חיים הופך להיות יותר דיגיטילי ומתקדם מרגע לרגע ואין הדבר מפתיע - לא צריך…
קרדיט לתמונות PIXABAY

מהו פוליש לרכב של טורבו ווקס ולמה הוא חיוני ?

שמירה על מראה המכונית שלך כמו חדשה יכולה להיות מאתגרת, במיוחד עם חשיפה לשמש, גשם ואלמנטים…
קרדיט לתמונות PIXABAY

ג'קוזי לגינה - לאיכות חיים גם מחוץ לבית

בשנים האחרונות, הרעיון של שדרוג החלק החיצוני של הבית זכה לפופולריות עצומה, כאשר בעלי בתים…
קרדיט לתמונות PIXABAY

המדריך לבחירת חברת שירותי ענן

הענן הפך מזמן לחלק בלתי נפרד מהנוף העסקי. באמצעותו אנחנו יכולים לאחסון נתונים, לתקשר טוב…
קרדיט לתמונה Freepik

התנהלות כלכלית נכונה בעת משבר

ניהול פיננסי נכון הוא אתגר לא פשוט כלל, בייחוד במהלך תקופות משבר. אולם, בשנים האחרונות…
קרדיט לתמונה Freepik

4 טיפים לבחירת מחבת איכותית

בא לכם לבחור מחבת איכותית? האפשרויות בחנות השונות הן רבות, לכן חובה עליכם להכיר טיפים…