הרבה מאוד אנשים לוקחים את השימוש בברזים כמובן מאליו, בין אם מדובר על ברזים לאמבטיה ובין אם מדובר על ברזים למטבח. אולם, חשוב לציין כי בחירת הברז הנכון תוכל לאפשר לנו ליהנות משימוש נוח ויעיל פי כמה, בייחוד בעת בה אנו מדברים על ברזים לאמבטיה שכן, מדובר על ברזים שאנו משתמשים בהם מספר פעמים במהלך היום, כך שתמיד נרצה לבצע בחירה נכונה ומדויקת של ברזים איכותיים ואמינים. אז מה חשוב לדעת לפני שבוחרים ברזים לאמבטיה וכיצד תוכלו לבחור נכון? במאמר הבא, צוות המומחים שלנו החליט להדריך אתכם על בחירת ברזים לאמבטיה וכל הסובב סביב נושא זה.

קרדיט לתמונה Freepik
קרדיט לתמונה Freepik

 

סוגי ברזים נפוצים

בעת בה אנו מדברים על בחירת ברזים לאמבטיה, הרי שקודם לכן עליכם להכיר את סוגי הברזים הנפוצים ביותר בימינו, כך שתוכלו לקבל הבנה ראשונית שתסייע לכם בהמשך לבחור את סוג הברז שהכי יתאים לכם:

  • ברז שתי ידיות - ברז שתי ידיות זהו בעצם סוג הברזים הקלאסי, כאשר בעצם מדובר על ברז אשר כולל ידית עבור מים חמים בנוסף לידית עבור מים קרים. סגנון העיצוב של ברזים לאמבטיה מסוג זה משתלב היטב בקרב חדרי אמבטיה שעוצבו עם מוטיבים של עיצוב כפרי, אם כי חשוב מאוד לציין באותה הנשימה שלצד כל אותם יתרונות הטמונים בדבר, שימוש בברז מסוג זה נחשב למסורבל יחסית וברוב המקרים הוא פחות יתאים למשפחות עם ילדים.
  • ברז ידית אחת - הברז השכיח ביותר לשימוש בקרב רוב הבתים בישראל הוא ברז ידית אחת, הידוע גם בתור ברז מיקסר. מדובר בעצם על ברז שהמים הקרים והחמים שבו מתערבלים בצינור הברז. למעשה, ויסות הטמפרטורה כאן מתבצע בצורה קלה מאוד, זאת באמצעות ידית אחת בלבד. ברז מיקסר מגיע במגוון רחב מאוד של סגנונות ועיצובים שונים.
  • ברז קיר - בהתאם לשמו, ובניגוד לסוגים אחרים של ברזים, מדובר על ברז אותו מחברים ישירות לקיר, זאת בניגוד לברזים אחרים אותם נהוג לחבר לכיור. בדרך כלל מתקינים אותו מעל כיורים מונחים, כאשר התקנתו נחשבת למורכבת בהשוואה לסוגי ברזים אחרים מאחר ויש צורך למקם אותו בדיוק במרכז הכיור, מה שדורש תכנון קפדני. מדובר על בחירה אהובה למדי, בין היתר מאחר וברזי קיר מעניקים לחדרי אמבטיה בהם מתקינים אותם מראה אלגנטי שמשדר יוקרתיות.

כך תבחרו נכון

כאשר אתם מעוניינים לבחור את סוג הברז שמתאים לכם, חשוב מאוד להתחיל עם תכנון מקדים - חשוב למדוד את מידות הברז ולבדוק היטב את ההתאמה שלהן לכיור שלכם, כך שתוכלו להימנע כבר מלכתחילה מהתאמות לאחר סיום תהליך הרכישה או מקדיחות בלתי רצויות. כמו כן, חשוב להתאים את סוג הברז לסוג השימוש שלכם שכן, קיים הבדל מהותי בין בחירת ברז עבור כיור שישמש בעיקר ילדים לבין בחירת ברז עבור שימושים אחרים.

עדכונים אחרונים

קרדיט לתמונה Freepik

אזהרות קריטיות והאתגרים הגדולים בעידן הדיגיטלי

העולם שבו אנו חיים הופך להיות יותר דיגיטילי ומתקדם מרגע לרגע ואין הדבר מפתיע - לא צריך…
קרדיט לתמונות PIXABAY

מהו פוליש לרכב של טורבו ווקס ולמה הוא חיוני ?

שמירה על מראה המכונית שלך כמו חדשה יכולה להיות מאתגרת, במיוחד עם חשיפה לשמש, גשם ואלמנטים…
קרדיט לתמונות PIXABAY

ג'קוזי לגינה - לאיכות חיים גם מחוץ לבית

בשנים האחרונות, הרעיון של שדרוג החלק החיצוני של הבית זכה לפופולריות עצומה, כאשר בעלי בתים…
קרדיט לתמונות PIXABAY

המדריך לבחירת חברת שירותי ענן

הענן הפך מזמן לחלק בלתי נפרד מהנוף העסקי. באמצעותו אנחנו יכולים לאחסון נתונים, לתקשר טוב…
קרדיט לתמונה Freepik

התנהלות כלכלית נכונה בעת משבר

ניהול פיננסי נכון הוא אתגר לא פשוט כלל, בייחוד במהלך תקופות משבר. אולם, בשנים האחרונות…
קרדיט לתמונה Freepik

4 טיפים לבחירת מחבת איכותית

בא לכם לבחור מחבת איכותית? האפשרויות בחנות השונות הן רבות, לכן חובה עליכם להכיר טיפים…