מכשירי הכושר הביתיים או אלו שמשמשים בחדרי כושר עברו לא מעט שיפורים ושדרוגים טכנולוגיים בשנים האחרונות, אך המשותף להם הוא שכולם סובלים מבלאי ושחיקה בקצב כזה או אחר. תיקון מכשירי כושר הינו שירות שניתן על ידי טכנאים מוסמכים שבסיום עבודתם מותירים מכשיר במצב טוב מאוד, כזה שיכול להמשיך ולתת עבודה עוד זמן רב. יש מספר דברים שחשוב שתדעו לגבי תיקון מכשירי כושר ועל כולם נעמוד בשורות שלפניכם.

תמונה: envato
תמונה: envato

 

תיקון מכשירי כושר – מדוע זה חשוב?

כל מכשיר כושר באשר הוא עובר בלאי שיכול להיות חשמלי ו/או מכני ולכן טיפולי תחזוקה ותיקונים הם רק עניין של זמן. חשוב מאוד לבצע את הפעולות הללו, ראשית כל, על מנת לשמור על בריאות המתאמנים ולמנוע פציעות שונות. מעבר לזאת, ישנן תקלות שונות של מכשירי כושר שפשוט משביתות את עבודתם ויש לתקן אותן בהקדם. הדבר נכון לגבי מכשירי כושר ביתיים, קל וחומר כאשר מדובר בחדרי כושר שאינם מספקים שירות טוב אם חלק ממכשירי הכושר אינם עובדים. תיקון מכשירי כושר חשוב גם מהיבטים נוספים:

  • שמירה על תוקף האחריות – תיקון מכשירי כושר מתבקש כאשר מעוניינים שכיסוי האחריות על מכשיר חדש ימשיך להיות בתוקף במידה ומתגלות בו תקלות שונות.
  • שמירה על תוקף הביטוח – מכשירי כושר לקויים, שאינם תקינים או שאינם מתוחזקים היטב עשויים לגרום לפגיעות גופניות של המשתמשים בהם. בשל כך חברות ביטוח רבות מחייבות את בעל חדר הכושר להציג אישור בדיקת תקינות של המכשירים והוכחות על כל התיקונים שבוצעו למען בטיחות המתאמנים.
  • מניעת נזקים והוצאות כספיות גדולות יותר – מכשירי כושר שצוברים תקלות עשויים בסופו של דבר לצאת מכלל שימוש עקב החמרת מצב ומי שישלם הוצאות גבוהות על תיקון מורכב יותר שלהם או רכישה חדשה הוא אתם.

לרכוש חדש או לתקן?

מכשירי כושר רוכשים אחת לתקופה וככל שמקפידים לרכוש מוצר איכותי, חזק ואמין יותר, כך הוא אמור לשמש אתכם לאורך שנים רבות יותר בהתאם. למעשה, מכשיר הכושר שלכם אמור להמשיך ולשמש אתכם כהלכה כל עוד הצרכים שלכם אינם משתנים. לדוגמא, החלפת הליכון אינה אמורה להתבקש עקב תקלה, שכן טכנאי הליכון  שמתמחה בביצוע תיקון מכשירי כושר מהסוג הזה יכול להחזיר את המכשיר למצב תקין כחדש. אתם כן אמורים להחליף את ההליכון אם הצרכים שלכם השתנו ואתם זקוקים לדגם חזק, משופר, גדול, קומפקטי או משוכלל יותר וכו'.

אז גם אם הופיעה תקלה בהליכון שלכם שנראית על פניה חמורה מאוד (למשל, תקלה e6 בהליכון או רצועה קרועה), אל תתפתו להחליף את המכשיר וצרו קשר עם חברה מקצועית ומנוסה שמספקת שירותי תיקון הליכונים, שכן תיקון בהחלט עדיף על רכישת מכשיר חדש ברוב רובם של המקרים. בכל אופן, משום שטכנאיי מכשירי כושר מכירים את כל המכשירים ותכונותיהם על בורים, תוכלו להתייעץ איתם לגבי רכישת מכשיר חדש, בצורה אובייקטיבית לחלוטין.

תיקון מכשירי כושר אצלכם בבית או במכון הכושר

צריכים טכנאי עבור תיקון מכשירי כושר? דעו לכם כי כיום הוא יכול להגיע אליכם עד הבית או חדר הכושר. חברה מקצועית תחזיק בצי טכנאים גדול שמסוגל לספק שירות בפריסה ארצית רחבה. הטכנאים יגיעו עם מעבדת תיקונים ניידת שכוללת את כל החלקים הנדרשים, מה שיאפשר תיקון מהיר ויעיל במקום ואין זה משנה עד כמה מדובר בתקלה מורכבת. כאשר אתם מתקשרים עם חברה שמסוגלת לבצע תיקון מכשירי כושר באופן הזה, הדבר חוסך לכם זמן וגם מסייע לכם או למתאמנים שלכם להמשיך בשגרת האימונים שלהם בבית או בחדר הכושר.

כמובן שעל כל פעולת תיקון או תחזוקה תקבלו תעודת אחריות שמוכיחה כי המכשיר עבר טיפול, מה שגם יאפשר לכם לקבל שירות ללא עלות נוספת במידה והתקלה חוזרת בתקופת הזמן המוגדרת. חברה מקצועית ומנוסה תוכל לתקן לכם כל סוג של מכשיר כושר – הליכונים, אופני כושר, אליפטיקלים, סטפרים חשמליים מכשירי אימון כוח ועוד, העיקר שתהיו מרוצים ובכושר שיא!

עדכונים אחרונים

קרדיט לתמונה Freepik

חידושים בשירותי ביוב - מבט כלל ארצי

נוף שירותי הביוב עובר מהפך ברחבי המדינה, המונע על ידי חידושים פורצי דרך המבטיחים לחולל…
קרדיט לתמונה Freepik

אזהרות קריטיות והאתגרים הגדולים בעידן הדיגיטלי

העולם שבו אנו חיים הופך להיות יותר דיגיטילי ומתקדם מרגע לרגע ואין הדבר מפתיע - לא צריך…
קרדיט לתמונות PIXABAY

מהו פוליש לרכב של טורבו ווקס ולמה הוא חיוני ?

שמירה על מראה המכונית שלך כמו חדשה יכולה להיות מאתגרת, במיוחד עם חשיפה לשמש, גשם ואלמנטים…
קרדיט לתמונות PIXABAY

ג'קוזי לגינה - לאיכות חיים גם מחוץ לבית

בשנים האחרונות, הרעיון של שדרוג החלק החיצוני של הבית זכה לפופולריות עצומה, כאשר בעלי בתים…
קרדיט לתמונות PIXABAY

המדריך לבחירת חברת שירותי ענן

הענן הפך מזמן לחלק בלתי נפרד מהנוף העסקי. באמצעותו אנחנו יכולים לאחסון נתונים, לתקשר טוב…
קרדיט לתמונה Freepik

התנהלות כלכלית נכונה בעת משבר

ניהול פיננסי נכון הוא אתגר לא פשוט כלל, בייחוד במהלך תקופות משבר. אולם, בשנים האחרונות…