הצילינדר הוא החלק החשוב ביותר במקרר. בחלק מהמקררים יש יותר מאחד, אבל ברובם יש רק אחד. הגליל ממוקם בדרך כלל בגב או בצד המקרר וניתן לגשת אליו מתוך המכשיר. זהו מיכל מתכת המאחסן מים חמים שמסתובבים ברחבי המקרר שלך כדי לשמור על טמפרטורה בטוחה של המזון. המילה "צילינדר" משמשת לתיאור מגוון דברים, ולכן אנו זקוקים למידע נוסף על מה שהכותב מנסה לומר.

קרדיט תמונה FREEPIK
קרדיט תמונה FREEPIK

 

מה קורה במהלך החלפת הצילינדר

זה תהליך מסובך ולא מומלץ לעשות אותו לבד. המנעולן יצטרך להסיר את הצילינדר, מה שאומר בדרך כלל לקדוח את פיני הצילינדר הישנים. לאחר מכן הם צריכים לקדוח חורים חדשים עבור הפינים החדשים. לאחר מכן, הם יצטרכו להכניס סיכות חדשות לתוך החורים ולהרכיב מחדש את הכל יחד. ייתכן והמנעולן יצטרך להחליף את הצילינדר גם אם יש ליקוי או אם אתם עוברים לבית או דירה חדשים ורוצים להחליף את המנעול שלכם ממותג/דגם אחד למשנהו. הצילינדר הוא החלק במנעול שזז כשמסובבים מפתח. הוא עשוי בדרך כלל ממתכת ומכיל פינים שנעים כאשר אתה דוחף או מושך מפתח פנימה. הפינים הם המתחברים לקפיצים, שמחזיקים את הבורג במקומו. כאשר אתה מכניס מפתח, הוא דוחף את הפינים האלה למעלה ולמטה, מה שמשחרר או נועל את הבריח. כאשר פינים אלו נשחקים, הם אינם יכולים עוד לבצע את תפקידם כראוי וצריך להחליף אותם בחדשים.

צילינדרים ומפתחות לעומת מערכות נעילה - מה ההבדל?

צילינדרים ומפתחות הם מערכת הנעילה הנפוצה ביותר בשימוש כיום. מערכת זו ישנה למדי, אך היא עדיין אמינה לרוב המטרות. מפתחות פועלים על ידי סיבוב הצילינדר כך שהכוסות שלו יתיישרו עם המפתח. צילינדרים עשויים בדרך כלל מפלדה, פליז או ברונזה והם יכולים להיות כוס סיכות או כוס פרוסות. ההבדל העיקרי בין צילינדרים למפתחות הוא שלצילינדרים יש יותר חלקים ממפתחות מה שמייקר אותם לייצור ולתחזוקה. מערכות נעילה העושות שימוש בשילוב של סיכות ופלים זמינות גם בשוק, אך הן דורשות ידע מורכב יותר כדי להתקין אותן וכן לפתוח אותן לאחר נעילה. מנעול צילינדר הוא מנעול גלילי הנפתח על ידי סיבוב המפתח. למנעול צילינדר מפתח יש כוס סיכות וקפיץ אחד או יותר. המנעולן משתמש במפתח ליישור הפינים על מנת ליצור מספיק מקום להסתובב קנה המנעול, שיפתח את הדלת. לעומת זאת, מערכת נעילה משתמשת במכשירים מכניים כגון מנופים, ברגים, תפסים ובריחים כדי לאבטח פתח. מנעולים אלו נמצאים לרוב על דלתות וחלונות. ההבדל בין צילינדרים ומפתחות לעומת מערכות נעילה הוא שבעוד סוג אחד של מנעול נפתח על ידי סיבוב המפתח שלו, סוג אחר של מנעול ניתן לפתיחה מכנית עם מנופים, ברגים או תפסים צריכים להזמין מנעולן להחלפת צילינדר תוכלו להזמין את חברת מעולים במנעולים המתמחה בכל סוגי עבודות בתחום המנעולנות במחירים לכל כיס..

איך מנעולן מחליף צילינדר על מנעול - הסבר שלב אחר שלב תהליך

מנעולנים אחראים על התקנה ותיקון של מנעולים, מפתחות ומערכות אבטחה. תהליך החלפת צילינדר הוא תהליך מסובך. כאן, נעבור על השלבים אותם צריך לנקוט מנעולן כאשר הוא רוצה להחליף צילינדר על מנעול. לשנות את הצילינדר במנעול שלך. מנעולן הוא אדם שמחליף צילינדר על מנעול.

מנעולן יכול להחליף צילינדר במנעול על ידי ביצוע השלבים הבאים:

  1. הסר את הצילינדר הישן מהדלת, והנח אותו בצד.
  2. קח צילינדר חדש והכנס אותו לחור של משקוף הדלת, כשכל החריצים שלו מיושרים לאלה שבמארז.
  3. סובב צילינדר חדש כך שיוכנס במלואו לתוך החור במשקוף הדלת.
  4. הכנס שני ברגים דרך כל צד של הצילינדר החדש והדק אותם היטב כדי להחזיק אותו במקומו מול מסגרת הדלת, וודא שהחריצים מיושרים כראוי בעת התקנת ברגים כדי למנוע חוסר יישור מאוחר יותר.
  5. הכנס שני ברגים דרך כל צד של הצילינדר הישן והדק אותם היטב כדי להחזיק אותו במקומו מול מסגרת הדלת, וודא שהחריצים מיושרים כראוי בעת התקנת ברגים כדי למנוע חוסר יישור מאוחר יותר.

עדכונים אחרונים

קרדיט לתמונות PIXABAY

הכול על שירותי IT לעסקים

אם יש משהו שניתן לומר על העידן שבו אנחנו חיים, זה שהטכנולוגיה הולכת ומתפתחת בכל יום. מה…
קרדיט לתמונה: אבנר גל

איך מנער פשוט הפכתי להיות איש עסקים מצליח

אבנר גל כילד וכנער ידעתי למלצר, לנקות חדרי מדרגות, ואפילו התקדמתי ביכולות שלי להיות…
קרדיט תמונה FREEPIK

השכרת רכבים בדובאי - מהם ההגבלות לנהיגה

ישראלים רבים נוהגים להגיע לחופשה חלומית ומפנקת בדובאי, בייחוד לאחר הסכמי אברהם ההיסטוריים…
קרדיט תמונה יח

יש לכם טרקטורון ואתם חייבים לעשות לו טיפול במוסך טרקטורונים? קודם תקראו את זה!

אין ספק שכלי כמו טרקטורון הוא משהו שכל אחד חולם עליו. לא לכל אחד יש את המקום לאחסן אותו…
קרדיט תמונה FREEPIK

סרטוני תדמית לעסקים באנימציה - הדרך היעילה להעברת מסרים ב – 2024

הלקוחות הפוטנציאליים שלכם נמצאים ברחבי הרשת – ויש לכם דקה וחצי להרשים אותם. איך מתחרים על…
קרדיט תמונה Dov

ריצוף לבית: אפשרויות פופולריות

בחירת ריצוף לבית היא אחת ההחלטות החשובות ביותר בעת בנייה או שיפוץ של בית. הריצוף משפיע…