תל אביב היא כמובן המרכז העסקי, הכלכלי והגיאוגרפי של המדינה, מה שמביא אינספור חברות ובתי עסק קטנים, בינוניים וגדולים לחפש אחר משרדים להשכרה בעיר. אחד השיקולים החשובים ביותר בעת החיפוש הוא כמובן המיקום של המשרד, אותו חשוב לבחור בצורה מושכלת. כמו כן, קיימים מספר שיקולים עיקריים נוספים שכדאי שינחו אותנו במהלך החיפוש.

 

קרדיט לתמונה: רועי נגר
קרדיט לתמונה: רועי נגר

 

כיצד מומלץ לבחור מיקום בעת החיפוש אחר משרדים להשכרה בתל אביב ומהם השיקולים הרלבנטיים בהקשר זה? אילו שיקולים עיקריים נוספים כדאי שיעמדו לנגד עינינו ומהי הדרך היעילה ביותר להבטיח כי נמצא את המשרד המתאים עבורנו ו/או עבור בית העסק שלנו, בעיר בה הביקוש לנדל"ן משרדי גבוה ביותר?

משרד להשכרה ברוטשילד, מתחם שרונה ואפשרויות נוספות – בחירת מיקום

מיקום המשרד המיועד שלנו הוא אחד השיקולים הראשונים והחשובים ביותר שצריכים לעמוד לנגד עינינו. המיקום יקבע עד כמה נוח ויעיל יהיה הן לעובדים והן ללקוחות להגיע אל המשרדים שלנו, ישפיע על הרושם שיתקבל בקרב מבקרים והמוניטין שנצליח לבנות לאורך זמן ועוד.

אז כיצד בוחרים מיקום? ובכן, קיימים כמה שיקולים עיקריים שכדאי שינחו אותנו. למשל – מיקום מרכזי ומרשים. ככל שהרחוב או המתחם בו ימוקם המשרד יהיה מרכזי ו"יוקרתי" יותר, כך באופן אוטומטי נוכל ליהנות מרושם חיובי שייווצר בקרב לקוחות וגורמים חיצוניים נוספים המבקרים במשרדי החברה מדי יום. דוגמה מתבקשת בהקשר זה היא אזור שדרות רוטשילד שבעיר.
משרד להשכרה ברוטשילד תל אביב מיד יעניק לכל חברה שתעבור לשם יתרון מסוים על פני מתחרות שממוקמות באזורים פחות "נחשבים" בעיר, הן מבחינת רושם כללי והן מבחינת מרכזיות המיקום, כמו גם מבחינת נגישות ונוחות להגיע למקום בתוך העיר (מיד נגיע לדרכים אפשריות ומומלצות לחפש ולמצוא השכרת משרדים ברוטשילד – אחד האזורים המבוקשים בתל אביב...).

אפשרות מרכזית נוספת שכדאי לבחון היא מתחם שרונה בתל אביב (בסמוך למגדלי עזריאלי), אליו הנגישות נוחה במיוחד – האזור יושב ממש על נתיבי איילון ותחנת רכבת השלום. גם זה שיקול רלבנטי עבור מרבית בתי העסק, במיוחד כאשר מרבית העובדים מגיעים מדי יום מחוץ לתל אביב, וזקוקים לגישה נוחה ומהירה יחסית.

התאמת המשרד לצרכי הארגון ואיכות הבניין

שיקול נוסף שכדאי שינחה אותנו בעת החיפוש אחר השכרת משרד בתל אביב הוא התאמה של החלל ששוכרים לצרכי הארגון. הכוונה בעיקר לגודל וחלוקה פנימית, כמו גם אופי הבניין והסביבה. לחברת עורכי דין, למשל, עשויים להיות צרכים מעט שונים מאשר חברה מתחום עיסוק אחר, ואת זה כדאי לקחת בחשבון כבר בעת החיפוש. כדאי גם שהבניין עצמו יהיה מתאים ומתוחזק ברמה מספקת. כשעושים סיור במקום כדאי לבחון לעומק את כל הפרטים הקטנים, כמו גם את ההרגשה הכללית שאתם מקבלים – עד כמה הלובי נראה נקי, מסודר ומזמין? איך נראות ופועלות המעליות? האם פנים הבניין מעוצב בצורה מושקעת ואסתטית? האם נעים להיכנס אליו? כל אלו הם שיקולים חשובים, מכיוון שזהו בדיוק הרושם שיישאר אצל לקוחות וגורמים נוספים שצריכים להגיע למשרד שלכם מדי יום.

ומה בנוגע לדרכים למצוא נדל"ן משרדי בתל אביב, בה הביקוש בשמיים? ובכן, הסוד הוא לחפש בשקדנות ובסבלנות, וגם להיעזר בחברות תיווך המתמחות בנדל"ן עסקי (דוגמת חברת ZUZ יועצי נדל"ן – מהחברות המובילות בתחום המתמחה בהשכרת משרדים בתל אביב והסביבה). גם במקרה של אזורים מבוקשים במיוחד, דוגמת השכרת משרדים ברוטשילד או במתחם שרונה, הסיכוי הטוב ביותר למצוא חלל משרדי מתאים מתקבל אם נותנים לתקופת החיפוש את הזמן הנדרש, דואגים לבדוק את ההיצע מדי יום, לא מתעצלים לגשת לסיורים ולבחון אפשרויות וגם נעזרים בחברת תיווך המתמחה בתחום. תוכלו למצוא לא מעט נכסים להשכרה גם במיקום מרכזי ביותר כמו רוטשילד, אם רק תפנו לגורמים המתמחים בתחום ותקדישו לכך את הזמן הנדרש.

השקיעו מחשבה, תשומת לב וזמן בחיפוש, ותמצאו את המשרד המושלם במיקום המושלם. זה ישתלם לכם לאורך השנים הבאות...

עדכונים אחרונים

קרדיט לתמונות PIXABAY

טיפול ותחזוקה של ציפויי חרסינה: כך תשמרו על חיוך בריא ויפה

ציפויי החרסינה לשיניים הם חזית הטכנולוגיה והבחירה הראשונה של רבים וטובים, אנשים שלא…
קרדיט צרי ישראל

הפיכת הרכב החשמלי למציאות: המהפכה בתעשיית הרכב

בעידן שבו המודעות לשמירה על הסביבה גוברת, הרכב החשמלי (EV) מגלם את השינוי הפרדיגמטי…
קרדיט תמונה FREEPIK

כיצד ניתן למנוע ולפתור סכסוכים בין חברים או בני משפחה

גישור הוא תהליך שבו צדדים לסכסוך נעזרים בגורם ניטרלי, הנקרא מגשר, כדי להגיע להסכמה הדדית.…
קרדיט תמונה FREEPIK

הלוואות מזנין ופתרונות מימון

בתחום היזמות, במיוחד בענף הנדל"ן הדינמי, הבטחת המימון הנכונה יכולה להכתיב משמעותית את…
קרדיט תמונה FREEPIK

שדרוג אירועים ותערוכות עם מסכי לד מתקדמים

כיום, התחום המתפתח ללא הרף של אירועים ותערוכות, החיפוש אחר יצירת חוויות בלתי נשכחות…
קרדיט תמונה FREEPIK

אולמות האירועים והגנים הטובים ביותר בחיפה וסביבתה

כאשר מדובר בחגיגת הרגעים החשובים ביותר בחיים, למקום יש תפקיד מכריע ביצירת חוויה בלתי…