המיקום המרכזי שלה, המחסור בשטחים פנויים לבנייה חדשה, הביקושים הגבוהים ומחירי הדיור שרק מטפסים כלפי מעלה, כל אלו ועוד הופכים את רמת גן לאחת מהערים המובילות ביותר בישראל בתחום ההתחדשות העירונית. בין השנים 2005 ל-2020, ניתנו ברמת גן היתרים ל-355 פרויקטים שונים בתחום ההחדשות העירונית בסדר גודל כולל של 9,681 יחידות דיור, שמתוכם, 4 מתחמי מגורים המיועדים לפינוי בינוי בסדר גודל של 923 יחידות דיור, וזאת לצד היתרים שניתנו ל-13 מתחמי פינוי בינוי במסלול מיסוי בסדר גודל של 3,042 יחידות דיור.

קרדיט לתמונות " קבוצת בולד"
קרדיט לתמונות " קבוצת בולד"

 

הביקושים הגבוהים לפרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית ברמת גן, הובילה את עיריית רמת גן ומשרד הבינוי והשיכון, להקמתה של משתדר"גים, המנהלת להתחדשות עירונית ברמת גן, הפועלת למטרות קידום כלל הפרוקיטים בתחום ההתחדשות העירונית בשטחי העיר, תוך סנכרון מלא בין כלל הגורמים הרלוונטיים, לרבות, עירייה, יזמים ותושבים.

פרויקטים אחרונים בתחום ההתחדשות העירונית ברמת גן

במהלך השנתיים האחרונות, מקודמים פרויקטים חדשים בתחום ההתחדשות העירונית ברמת גן, וביניהם:

הרחבת שכונת רמת עמידר - השכונה מתשערת על פני שטח כולל של כ-440 דונם וקיימות בה נכון להיום כ-3,100 יחידות דיור. התוכנית המוצעת מיועדת לצרכי תופסת של כ-3,300 יחידות דיור ותופסת שטחי מסחר בסדר גודל של 3,000 מ"ר בנוסף ל-3,300 מ"ר שטחי המסחר הקיימים בשכונה. פינוי בינוי במתחם בית חורון - המתחם מתשרע על פני שטח כולל של 6 דונם והוא ממוקם בין הרחובות בית חורון, מעלה הצופים ומעלה הצבי. במסגרת התכנית תתבצע הריסה של 9 מבני מגורים ישנים בני 3 ו-4 קומות בהיקף של 116 יחידות דיור קיימות, ובמקומם ייבנו 2 מגדלי מגורים בני 23 קומות לצד 2 מבני מגורים בני 9 קומות בסדר גודל כולל של 343 יחידות דיור. פינוי בינוי במתחם הרא"ה – המתחם משתרע על פני שטח כולל של 1.8 דונם, כאשר הפרויקט מתייחס להריסה של 2 מבני מגורים ישנים בני 3 קומות בהיקף של 29 יחידות דיור, ובמקומם מתוכנן מגדל בן 20 קומות בסדר גודל כולל של 90 יחידות דיור.

וזאת לצד עשרות פרויקטים נוספים בתחום התחדשות עירונית ופינוי בינוי ברמת גן המצויים בשלבי תכנון, קבלת היתרים וביצוע.

BOLD GROUP - קבוצה מנצחת בתחום ההתחדשות העירונית גם ברמת גן

אנחנו בקבוצת בולד עוסקים ומתמחים בתהליכי ניהול וליווי של פרויקטים שונים בתחום ההתחדשות העירונית בכל רחבי הארץ, ולאורך השנים היינו מעורבים בעשרות פרויקטים בתחום פינוי ובינוי ברמת גן. לרשותנו, ניסיון מעשי וידע מקצועי נרחב בכל הנוגע להובלת פרויקטים למגורים בתחום ההתחדשות העירונית, כאשר המטרה המרכזית העומדת לנגד עינינו לאורך הדרך היא ייצוג הולם ומיטבי של בעלי הזכויות בפרויקט המיועד.

ניהול הפרויקט באמצעותנו, חולש על כל השלבים המרכזיים בתהליך, החל מגיבוש בעלי הזכויות ומינוי נציגות דיירים, דרך ניהול תהליכי מכרז לצורך בחירת יזמים ועד למסירת מפתח. כחברה מנהלת בתחום ההתחדשות העירונית בישראל, אנו שמים דגש מקצועי על שקיפות מלאה מול בעלי הזכויות, תוך הגנה על מלוא זכויותיהם, וזאת לצד קידום מיטבי של הפרויקט אל מול כלל הגורמים הרלוונטיים. לפרטים נוספים בנושא ניהול וליווי תהליכי פינוי ובינוי ברמת גן, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר כאן

עדכונים אחרונים

קרדיט לתמונות PIXABAY

הכול על שירותי IT לעסקים

אם יש משהו שניתן לומר על העידן שבו אנחנו חיים, זה שהטכנולוגיה הולכת ומתפתחת בכל יום. מה…
קרדיט לתמונה: אבנר גל

איך מנער פשוט הפכתי להיות איש עסקים מצליח

אבנר גל כילד וכנער ידעתי למלצר, לנקות חדרי מדרגות, ואפילו התקדמתי ביכולות שלי להיות…
קרדיט תמונה FREEPIK

השכרת רכבים בדובאי - מהם ההגבלות לנהיגה

ישראלים רבים נוהגים להגיע לחופשה חלומית ומפנקת בדובאי, בייחוד לאחר הסכמי אברהם ההיסטוריים…
קרדיט תמונה יח

יש לכם טרקטורון ואתם חייבים לעשות לו טיפול במוסך טרקטורונים? קודם תקראו את זה!

אין ספק שכלי כמו טרקטורון הוא משהו שכל אחד חולם עליו. לא לכל אחד יש את המקום לאחסן אותו…
קרדיט תמונה FREEPIK

סרטוני תדמית לעסקים באנימציה - הדרך היעילה להעברת מסרים ב – 2024

הלקוחות הפוטנציאליים שלכם נמצאים ברחבי הרשת – ויש לכם דקה וחצי להרשים אותם. איך מתחרים על…
קרדיט תמונה Dov

ריצוף לבית: אפשרויות פופולריות

בחירת ריצוף לבית היא אחת ההחלטות החשובות ביותר בעת בנייה או שיפוץ של בית. הריצוף משפיע…