למרות שכל מי שבחר להתחתן היה עם תקווה גדולה שהחתונה תלווה אותו לעד, בפועל זה לא תמיד כך. אנחנו חיים במדינה שבה הרבה מאוד זוגות בוחרים בסופו של דבר להיפרד, ולכן נשאלת השאלה: איך עושים את זה בצורה נכונה? הגעתם למסקנה שגם אתם לא יכולים יותר לחיות ביחד? רוצים להיפרד ולעשת את זה בצורה הכי מכובדת שאפשר? אם כך, ברור שתחשבו על גישור גירושין. גישור בתהליך של גירושין זו בחירה שהפכה להיות מאוד מקובלת, וזה לא במקרה. יש לאופציה הזאת לא מעט יתרונות ואתם יכולים להיות בטוחים שאם גם אתם תבחרו בה, מהר מאוד תצאו לדרך חדשה. אומנם זה נכון שתמיד הפרידה עצובה, אך בפועל, זה משהו שיכול להוות גם התחלה של פרק ב', כך שחשוב לעשות זאת כמה שיותר מהר ובצורה מכובדת.

 

קרדיט לתמונות PIXABAY
קרדיט לתמונות PIXABAY

 

היתרונות של גישור גירושין

אם אתם תוהים איך יכול להיות שכל כך הרבה זוגות בשנים האחרונות בחרו בגישור בתהליך של גירושין, כדאי שתדעו שזה לא במקרה. הסיבה לכך ברורה, שכן הליך של גישור גירושין כולל לא מעט יתרונות. ראשית, הוא מאפשר ברוב המקרים להיפרד הרבה יותר מהר. שנית, במקרה של גישור, אנחנו רואים שהמחירים יותר טובים. כלומר, במקום להיכנס להליך משפטי שיעלה לכם הון עתק, אתם תראו שעם גישור הדברים ייראו אחרת. אתם תוכלו להיפרד תוך כבוד הדדי, למצוא את עמק השווה בנוגע לסוגיות השונות וכך הכול גם יעלה לכם הרבה פחות כסף. אין ספק שהברירה הזאת עדיפה על כל אופציה אחרת ולכן, אם אתם כבר חושבים ברצינות על פרידה, כדאי יהיה לחשוב על דרך שכזו.

בדקו באיזה מגשר אתם בוחרים

מה שאולי מעט יפתיע אתכם, זה שהיום, בכל מה שקשור לגישור לענייני גירושין, יש הרבה אנשי מקצוע שונים. לכן נשאלת השאלה הטבעית: כיצד בוחרים מגשר טוב? איך נוכל לדעת שאנחנו בוחרים באדם שבאמת נוכל לסמוך עליו? ועד כמה הוא באמת יוכל לעזור לנו? לכן, אם גם אתם בדילמה, אתם לא לבד. בבואכם לבחור איש מקצוע שיוכל ללוות אתכם בתהליך של גישור גירושין כדאי יהיה לברר שאתם בוחרים במישהו עם ניסיון. כפי שקורה בהרבה תחומים אחרים, גם כאן אנחנו רואים שהניסיון משמעותי. שווה לבדוק, בין היתר, על איזה מחירים מדובר. האם המגשר יגבה מכם תשלום כולל כבר בתחילת התהליך? או שהוא ירצה שתשלמו לו סכום מסוים בתחילת הדרך ואת הסוף בסיום התהליך? ככל שיהיו לכם יותר פרטים אודות איש המקצוע שבו אתם בוחרים, כך תוכלו להיות יותר בטוחים לגבי הבחירה שלכם. גישור הוא תהליך שבסופו של דבר אחד מהם יוכל לבחור לאיזה כיוון ללכת. האם להתחיל לחפש זוגיות חדשה או לא, ובכל מקרה, זה תהליך שיקצר עבורכם את נושא הפרידה ולכן זה מומלץ.

עדכונים אחרונים

קרדיט לתמונות PIXABAY

טיפול ותחזוקה של ציפויי חרסינה: כך תשמרו על חיוך בריא ויפה

ציפויי החרסינה לשיניים הם חזית הטכנולוגיה והבחירה הראשונה של רבים וטובים, אנשים שלא…
קרדיט צרי ישראל

הפיכת הרכב החשמלי למציאות: המהפכה בתעשיית הרכב

בעידן שבו המודעות לשמירה על הסביבה גוברת, הרכב החשמלי (EV) מגלם את השינוי הפרדיגמטי…
קרדיט תמונה FREEPIK

כיצד ניתן למנוע ולפתור סכסוכים בין חברים או בני משפחה

גישור הוא תהליך שבו צדדים לסכסוך נעזרים בגורם ניטרלי, הנקרא מגשר, כדי להגיע להסכמה הדדית.…
קרדיט תמונה FREEPIK

הלוואות מזנין ופתרונות מימון

בתחום היזמות, במיוחד בענף הנדל"ן הדינמי, הבטחת המימון הנכונה יכולה להכתיב משמעותית את…
קרדיט תמונה FREEPIK

שדרוג אירועים ותערוכות עם מסכי לד מתקדמים

כיום, התחום המתפתח ללא הרף של אירועים ותערוכות, החיפוש אחר יצירת חוויות בלתי נשכחות…
קרדיט תמונה FREEPIK

אולמות האירועים והגנים הטובים ביותר בחיפה וסביבתה

כאשר מדובר בחגיגת הרגעים החשובים ביותר בחיים, למקום יש תפקיד מכריע ביצירת חוויה בלתי…