כולנו מכירים את הדברים הקטנים והמעצבנים האלה שיכולים לקרות מידי פעם כמו למשל...להיתקע עם הזרת בקצה של שולחן, או שנשבר המפתח בתוך המנעול. מה עושים במצבים שכאלה? האם מומלץ להזמין מיד מנעולן או שיש דברים אחרים שניתן לעשות? אנחנו מבינים את חוסר האונים הגלום בסיטואציה בה נשבר המפתח במנעול, ולכן, כתבנו את המאמר הזה במיוחד בשבילכם.

קרדיט לתמונה: pixabay
קרדיט לתמונה: pixabay

 

מה עושים אם נשבר המפתח – שלב אחר שלב

כאשר המפתח נשבר במנעול עוברות בראש שלנו מיליון ואחת מחשבות כאשר העיקרית שבהן היא – מה לעזאזל עושים עכשיו? אז קודם כל, תנשמו עמוק. כן, זו סיטואציה מעצבנת, אבל פתירה והיא לחלוטין לא סוף העולם. נכון, זה יכול לקרות בזמן הכי לא מתאים ונכון, אבל ככה זה בחיים. ראשית עליכם לשאול את עצמכם האם יש לכם מפתח ספייר לדלת הזו? אם התשובה לכך היא כן, משמע שהמצב הוא הרבה יותר פשוט משחשבנו; עלינו פשוט להוציא את המפתח השבור בעדינות רבה מן המנעול מבלי להזיק לו ואז להשתמש במפתח הספייר שלנו. ההמלצה שלנו היא שגם אם הוצאת את המפתח השבור מן המנעול ופתחתם את הדלת כרגיל עם המפתח ספייר, הזמינו מנעולן בכ"ז, וזאת על מנת לוודא שהכל תקין במנעול ושלא תצוצנה בעיות בעתיד.

במידה ואין עליכם מפתח ספייר, אין מה להוציא את המפתח השבור, וזאת מכיוון שיש צורך לקרוא למנעולן שיחליף לכם את הצילינדר כולו.

כיצד בוחרים מנעולן מומלץ?

אחד האלמנטים החשובים ביותר במנעולן הוא הזמינות. אנחנו איננו יודעים מתי יישבר לנו המפתח בתוך המנעול, כי כפי שאמרנו קודם, הדברים הללו קורים לרוב ברגעים הכי לא מתאימים; מאוחר בלילה כשאנחנו ממהרים לישון, או בדיוק כשאנחנו יוצאים לעבודה. לכן, הזמינות של המנעולן היא החשובה ביותר – על מנת שהבעיה תיפתר כמה שיותר מהר. לצד זה חשובים כמובן אלמנטים נוספים כגון שירותיות ומחיר הוגן. כיצד מגיעים אל בעל מקצוע שכזה? ובכן, לפניכם מספר טיפים:

  1. שלחו הודעה בוואטסאפ של החברים – דעת ההמונים אינה טועה. לרוב בעלי מקצוע שמגיעים מתוך המלצות ובייחוד המלצות מחברים וממכרים הן ההמלצות המוצלחות ביותר. חוץ מזה, מה אכפת לנו לרשום שנייה בוואטסאפ של החברים או של המשפחה "מי מכיר מנעולן ברחובות?", מקסימום, תקבלו המלצה ממש טובה.
  2. גוגל – היום, כמעט כל שירות או מוצר שנצטרך, נעבור ראשית בגוגל, אך מעבר ללכתוב "מנעולן ברחובות" בגוגל, ישנו לגוגל את שירות הביקורות המוצלח בהחלט שלו, בו ניתן לראות את הדירוג שקיבל אותו המנעולן לצד ביקורות כתובות מאנשים שנעזרו בשירותיו, מה שבהחלט יכול לתת לנו מושג על איכות השירות שלו.
  3. אתרים ייעודיים לבעלי מקצוע – ישנם אינדקסים ייעודים לבעלי מקצוע בהם ניתן למצוא בעלי מקצוע רבים וכן דירוג על איכות עבודתם.

למידע נוסף למקרי חירום ליחצו – מנעולן חירום

עדכונים אחרונים

קרדיט תמונה PEXELS

פירוק שיתוף במקרקעין: מדריך מקיף לניתוק קשרים קרקעיים

מציאות של שיתוף במקרקעין יכולה להיות מורכבת ובעייתית במקרים רבים. כאשר מספר בעלים חולקים…
קרדיט תמונה FREEPIK

השכרת רכב לטווח ארוך: הפתרון החכם לצרכים שלכם

רוב האנשים שזקוקים לרכב לתקופה ממושכת, בוחרים לרכוש לעצמם רכב פרטי, או לחילופין, לבחור…
קרדיט תמונה FREEPIK

3 טיפים לבחירת ספק החשמל המתאים עבורך

בחירת ספק חשמל פרטי היא צעד משמעותי שיכול להוביל לחיסכון משמעותי בעלויות החשמל, לשיפור…
קרדיט תמונה FREEPIK

הפלות חוזרות בתחילת הריון - חשוב שתדעו

אובדן הריון הוא בהחלט בשורה קשה לכל סוג, בהחלט במקרים בהם מדובר באובדן שמתרחש יותר מפעם…
קרדיט תמונה FREEPIK

קרטונים למעבר דירה וחשיבותם

א. הגדרה של קרטונים למעבר דירה קרטונים להובלה, הידועים גם כקופסאות הובלה, הם קופסאות…
קרדיט תמונה FREEPIK

ערעור על החלטת המכון הרפואי לבטיחות בדרכים ונהיגה בשכרות פעם שניה

האם המסע שלך להשבת זכויות הדרך שלך נתקל במחסום נוסף עם החלטת המכון הרפואי לבטיחות בדרכים…