במהלך השנים יותר ויותר אנשים נחשפים לתבלינים ומרכיבי מזון טבעיים אשר יש להם, לא רק סגולות ייחודיות של טעם אשר משפר את איכות האוכל אלא גם תכונות רפאיות ייחודיות. כתוצאה מכך, אנחנו יכולים לראות שימוש בתבלינים אלו, הן דרך מזון והן בדרכים אחרות.

קרא עוד...

צילום: יח"צ חו"ל

טיפים לפעילות גופנית נכונה בגיל הזהב באדיבות: חברת 'הרבלייף' – דרך חיים. השינויים הפיזיים שאנו עוברים במהלך שנות גיל הזהב הם חלק מהחיים, אבל כמו בכל תחום אחר בחיים, גם בתחום זה צריך לדעת איך להתנהל. אם תשמרו על אורח חיים בריא ופעיל, תוכלו לפעול אפילו נגד אמא טבע.

קרא עוד...

ממרחי טחינה של חברת "אחוה" צילום: יעל האן

ממרחי הטחינה החדשים של אחוה, זוכי מוצר השנה לשנת 2017, מכילים טחינה גולמית משומשום מלא, טעימים להפליא, ללא שומן טרנס, ללא משמרים וללא צבעי מאכל • הדיאטנית יעל דרור: "ממרחי הטחינה של חברת אחוה מספקים לגוף את המתוק האיכותי של השוקולד בשילוב עם יתרונות תזונתיים רבים: סיבים תזונתיים, דל בנתרן, עשיר בוויטמינים, מינרלים וחומצות שומן חיונית.

קרא עוד...

ד"ר אולגה רז ראש תחום תזונה קלינית באוניברסיטת אריאל

נתונים והמלצות לקראת חג הפסח מאת ד"ר אולגה רז ראש תחום תזונה קלינית באוניברסיטת אריאל: שימו לב! המצה שוות ערך ל 4 פרוסות לחם קל, ארוחת החג עלולה לכלול כמות של יומיים והשמרו לא רק בארוחת החג אלא במהלך החג כולו נתונים ועובדות שחשוב לדעת על חג הפסח: ארוחת חג היא תוספת קלורית מכובדת במיוחד: ארוחת חג חגיגית ואפילו צנועה יחסית, עלולה "לתרום" כ-2500 קלוריות.

קרא עוד...

צילום: ניר עצמון

לשמור על גיזרה בפסח, קצת קשה? אז זהו שלא כל כך - טיפים קצת "אחרים" לשרוד את החג, באדיבות רותי אבירי, דיאטנית קלינית ויועצת התזונה של טונה סטארקיסט. עוד חג בפתח- וכולם במתח, האמנם בצדק? איך זה קרה שהחגים הפכו להיות אויביי העם שרוצה לשמור על בריאותו או "שומו שמיים" אולי אפילו על משקלו? כל הטיפים לפניכם

קרא עוד...

צילום יח"צ

הידעתם? שייק חלבונים בתוספת ויטמינים ומינרלים לארוחה מאוזנת אינו מיועד לספורטאים בלבד. באדיבות הרבלייף – "דרך חיים": שייק חלבונים, איננו מיועד רק לספורטאים קבלו את המדריך למתחילים איך ומתי לצרוך, איך לבחור ואיך להכין שייק חלבונים? שייק חלבונים הוא חלק מהתזונה של מרבית הספורטאים נכון, הרבה אתלטים בהחלט משתמשים בשייק חלבונים או חטיפי חלבון אחרים, כדי להחזיר לעצמם אנרגיה אחרי אימון, אבל שייק חלבונים הוא מענה מצוין גם לאנשים מן השורה.

קרא עוד...

סגנית ראש העיר, מהרטה ברוך רון

לראשונה בעיר, מכונות לממכר פירות וירקות! החל מהשבוע, מוצבות, במרכזים קהילתיים ברחבי העיר, מכונות לממכר פירות וירקות, חתוכים במסגרת תכנית המזון העירונית אותה מובילה סגנית ראש העיר, מהרטה ברוך רון. תכנית "בתיאבון" - מדיניות מזון עירונית בהובלת סגנית ראש העיר, מהרטה ברוך רון בשיתוף הרשות לאיכות הסביבה בעיריית תל אביב יפו ולשכת הבריאות המחוזית של משרד הבריאות, מבקשת לעודד את ילדי העיר לאכול מזון בריא יותר.

קרא עוד...