מוצרי חשמל למטבח

זה עתה עברתם לבית חדש ואתם צריכים לאבזר את המטבח. אולי שיפצתם את הבית בו אתם גרים או החלפתם מטבח ועכשיו אתם רוצים להתחדש במוצרים חדשים ואיכותיים, או אולי סתם החלטתם שכבר הגיע זמנם של חלק מהם או של מוצר חשמל מסויים במטבח ואתם רוצים להחליף אותו בחדש. פעם, בשביל לקנות מוצרי חשמל למטבח הייתם צריכים לצאת מהבית ולכתת את רגליכם בין החנויות השונות, להשוות מחירים ביניהן ובסופו של דבר לבחור את החנות ואת המוצרים ולקחת אותם אתכם. אם מדובר על מוצרי חשמל גדולים וכבדים הייתם צריכים למצוא פתרון שינוע או לשלם תוספת תשלום שמנה על ההובלה, אך היום בעידן האינטרנט לא צריך את כל אלו וניתן בכמה קליקים לבצע את ההזמנה מבלי לצאת מהבית.

קרא עוד...

משלוח פרחים תל אביב

פרחים היו מאז ומתמיד מתנה שכל אחד שמח לקבל ובעיקר נשים. הם נעימים, ריחניים, טבעיים ובכלל, הם יוצרים תחושה נעימה אצל כל מי שנמצא בסביבתם. פעם, בשביל לשלוח פרחים לאדם אהוב או לרגל אירוע כלשהוא היינו צריכים ללכת פיזית לחנות פרחים בשביל לבצע את ההזמנה, והיום בעידן האינטרנטי כמו פעולות רבות אחרות, גם משלוח אפשר ורצוי להזמין און ליין. כל מה שצריך הוא מחשב או אפילו סמארטפון, חיבור לאינטרנט וכרטיס אשראי בתוקף. היום הזמנת פרחים ושליחה שלהם פשוטה וקלה מאי פעם!

קרא עוד...

הרב חיים  דיסקין שליטא ואבשלום מישייב צילום- גוגו צלמים

מאות השתתפו השבוע בהשקה נוצצת ומתוקה במיוחד  במעמד הרב הראשי של קרית אתא הרב חיים  דיסקין שליט"א, של חנות ענק - יבואני הממתקים, שהינה גם  חנות המפעל של גלידות נסטלה - ראשונה מסוגה בישראל,  המשתרעת על שטח של כ-500 מ"ר ברחוב חלוצי התעשייה 92 מול אולמי נוביה. חנות  יבואני הממתקים בבעלותם של אבשלום מישייב ודוד ברוכאל, מציעה מבחר ענק למכירה סיטונאית וליחידים של מיטב מותגי השוקולד, הממתקים, וכמובן גלידות נסטלה ..כל המוצרים בחנות כשרים!

קרא עוד...

כאשר חושבים על מחברת, לרוב נשייך אותם לעולם הלימודים בבית הספר היסודי, בתיכון ואפילו במוסד אקדמאי. על אך שכיום מחברת היא כבר לא שימושית מדי בגילאים מאוחרים, מכיוון שישנם אנשים אשר בוחרים לכתוב את מה שנדרש מהם בקבצי וורד במחשב הנייד שלהם, עדיין ישנם אנשים אשר מתחברים דווקא לכתיבה הידנית במחברות באמצעות כלי כתיבה כלשהו

קרא עוד...

מזון לחתולים

חיית המחמד שלנו היא בת בית מהמניין לכל דבר ועניין וכחלק מכך, אנו עושים כל אשר ביכולתנו בכדי לדאוג לספק את כל צרכיה ולעשות זאת בצורה הטובה והאיכותית ביותר.
כך יוצא, שכאשר זה מגיע לבחירת סוג מזון לחתול, אנו נשתדל לבחור לו את המזון המתאים והבריא עבורו ביותר – כידוע, בניגוד לבני האדם, מזון לחתולים, מהווה את סוג המזון היחיד או הכמעט יחיד אותו הם צורכים ולכן, חשוב מאוד לשים דגש על בחירת המזון. ישנם מספר פרמטרים אשר יסייעו לנו לבצע את הבחירה הטובה ביותר:

קרא עוד...