ספוג הפלא לא סתם נקרא כך, אכן מדובר במוצר ניקוי נפלא, יעיל ושימושי ביותר, שמצליח להסיר במהירות וביסודיות, סוגים רבים של כתמים בדרגות חומרה שונות, מקשת רחבה של מוצרים ומשטחים, ביניהם ארונות מטבח, סוליות נעליים, מיקרוגל, וילונות מקלחת, מוצרי עור, שיש פורמייקה, מראות ועוד. במידה ומשתמשים בספוג הפלא בצורה הנכונה, ניתן לנקות בעזרתו בקלות, ביעילות וביסודיות, הרבה מאוד דברים וליהנות מכל היתרונות שישנם במוצר זה.

קרא עוד...

המזגן הוא אינו עוד מוצר חשמלי, אלא חלק משמעותי בתשתית הבית, ויש להתייחס אליו בהתאם בעת רכישת מזגן חדש. להלן מספר טיפים ומידע כללי על השיקולים לבחירת מזגן.

קרא עוד...

רוב הישראלים רוכשים את ביטוחי הרכב שלהם מחברות גדולות. יחד עם זאת, יש ישראלים שבוחרים לעבוד עם חברות ביטוח קטנות יותר.

מהו היתרון בקניית ביטוח רכב מחברת ביטוח קטנה? למה כדאי לכם לשקול לפנות לחברה קטנה? במאמר זה נסביר כמה מהיתרונות ש קניית ביטוח רכב מחברה קטנה.

קרא עוד...

זר הכלה שלך הוא חלק כל כך חשוב מהיום הגדול שלך, לכן חשוב לבחור את סוג הזר שישלים את המראה שלך, במיוחד את שמלת הכלה המעלפת שקנית. הנה 12 סגוים שונים של זרי כלה בירושלים שאת יכולה לקנות:

קרא עוד...

עבור רבים, הטיול הגדול אחרי הצבא כולל בתוכו את כמה מהטרקים המורכבים אך היפים ביותר בעולם. בין אם מדובר מדינות דרום אמריקה המרהיבות או במדינה המזרח הרחוק היפיפיות, מדובר בחוויה שמטיילים ישראלים, ומטיילים מכל העולם – לא מוכנים לוותר עליה.

קרא עוד...

לא קל להיות לקוח בעידן התחרות החופשית בשוק התקשורת הישראלי. בעבר, הכל היה הרבה יותר יקר אך גם הרבה יותר פשוט. הלקוח הממוצע ידע שהוא נכנס להתחייבות מול ספקית השירותים. הוא יכול להתמקח איתה על המחיר כמה שירצה, אך הוא מחויב לה ועלול לשלם קנס אם יתנתק ממנה לפני תום מועד ההתחייבות.

קרא עוד...