אופניים חשמליים

במהלך העשור האחרון הפכו האופניים החשמליים לאחד מכלי הרכב הפופולאריים ביותר במדינה. במיוחד באזורים עירוניים ניתן לראות אינספור אופניים חשמליים עליהם רוכבים ילדים, בני נוער ומבוגרים כאחד, מכל קבוצות האוכלוסייה. מדובר, מסתבר, בפתרון נוח ואטרקטיבי מאוד מבחינת הציבור הרחב, לפחות לצורך התניידות במרחבים עירוניים.

קרא עוד...

עיצוב מטבח צריך ויכול להיעשות כחלק בלתי נפרד מבנייתו ומשיפוצו. תכנון מושכל של המטבח על ציודו ואביזריו במחשה תחילה על ניצול מרבי ומיטבי של המתחם יאפשר לכם ליהנות ממטבח שימושי ויפה.

קרא עוד...

טחנת הקמח הוותיקה 'הטחנות הגדולות של א"י' בחיפה (הפועלת משנת 1921), משיקה שירות משלוחים של קמחי הטחנה עד הבית. חיפשתם את הקמחים האיכותיים של הטחנה בחנות הקרובה למקום מגוריכם ולא מצאתם? מהיום כבר אין צורך להתרוצץ, הטחנה מפעילה שירות משלוחים עד הבית, בכל רחבי הארץ.

קרא עוד...

מקלחון פינתי

כיום אנחנו מוצאים כמעט בכל חדר אמבטיה גם את המקלחון. לא תמיד זה יהיה בנוסף לאמבטיה, בבתים רבים המקלחון מחליף לגמרי את האמבטיה, ויש לכך כמה וכמה סיבות. נלמד במאמר שלפנינו על אודות האפשרויות השונות של המקלחונים הקיימים כמו גם את הדרך הנכונה לבחירה במקלחון. אך ראשית למה כדאי לנו בכלל להתקין מקלחון בחדר האמבטיה?

קרא עוד...

בריכה לחצר

מי לא אוהב בריכה? המים, הצבע הכחלחל ואפילו ריח הכלור עושים לכולנו טוב. במיוחד כאשר מדובר ביום קיץ לוהט כאשר רק בא לנו להרגיש קצת מים, רטיבות ולהתרענן. אז נכון שבכל עיר אנחנו יכולים למצוא כמה וכמה בריכות אטרקטיביות. אך האמת? לא תמיד יש לנו חשק לקום ולצאת לבריכה. יציאה לבריכה כרוכה בהיערכות מורכבת הכוללת אריזת הציוד לבריכה, מגבת, בגד ים, שמפו וסבון למקלחת, אוכל ושתייה לרעב ולצמא שמתעוררים לאחר הבריכה ובקיצור – גם אם הבריכה לא ממש רחוקה לנו מהבית, אנחנו עדיין חייבים לארגן לעצמנו את כל מה שצריך. אם שכחנו פריט אחד בלבד ולו יהיה זה רק מסרק או קרם לחות, אנחנו מתבאסים.

קרא עוד...

כלי עבודה בסיסיים לבית

לא משנה כמה טוב מצב הבית שלכם, בשלב זה או אחר תמיד נדרשים כמה תיקונים. אם אתם שוכרים דירה, רוב התיקונים הם באחריות בעל הבית שלכם, אבל אם אתם הבעלים של הבית או סתם רוצים לעשות תיקונים קטנים פה ושם - לפניכם רשימה של כלי עבודה שימושיים.

קרא עוד...

אופני פוקוס ברכיבת שטח (צילום: מ.נ מערכות)

רכיבה מקצועית על אופני שטח או אופני כביש היא ספורט יקר אשר יכול להגיע לעלות של עשרות אלפי שקלים. כמו כן בבחירת האופניים חשוב לבדוק התאמה אופטימלית לרוכב - הן מבחינת הצרכים והן מבחינת נוחות מירבית בזמן הרכיבה.

קרא עוד...