לוח מחיק

יתרונות לוח מחיק במשרד

אז זה אומנם נכון שאנו חיים בעידן בו לכל אחד מאתנו יש מכשיר טלפון חכם, אשר לצד אמצעי ליצירת תקשורת, משמש גם כיומן ואפילו כסוג של "עוזר אישי". אך ה"עוזר האישי" הצמוד הזה, לא מפחית את התועלות הרבות שיש ללוח מחיק במשרד. הסיבה לכך טמונה במספר סיבות – ראשית כל, לוח מחיק יכול לשמש לא רק אותנו, אלא את כל העובדים בחדר, ואפילו במחלקה – כך שניתן להשתמש בו לצורך כתיבת תזכורות קולקטיביות. חוץ מזה, הלוח המחיק, הוא נוח לשימוש, כך שאם לדוגמא, אנחנו מנהלים שיחת טלפון וצריכים לכתוב מסר, תזכורת או הודעה, נוכל לעשות זאת בצורה פשוטה – בלי להתחיל לחפש אחר עט ודף, או לנסות להקליד את פרטי המסר, תוך כדי השיחה ולהפריע למהלכה.

קרא עוד...

בדיקת ליקויי בנייה בעת קבלת דירה חדשה

אם קיבלתם דירה חדשה מיד שנייה, אתם בוודאי יודעים שאתם חייבים לבצע בדק בית כדי להבין האם אתם קונים חתול בשק או דירה איכותית, עמידה ובטוחה. עם זאת כאשר אתם קונים דירה חדשה מקבלן, אתם בוודאי מזלזלים בחשיבות בדיקת ליקויי בנייה, כי מדובר בדירה חדשה. זו טעות חמורה.

קרא עוד...

נדמה כי הגברים והנשים חולקים את אותו החשש: הגברים חוששים מאד להעניק טבעת שלא תשביע את רצונה של בת הזוג, בעוד הנשים בעצמן חוששות מאד לקבל טבעת שבלשון המעטה הן לא מחבבות. מדריכים רבים באינטרנט מבקשים להדריך את הגברים הנרגשים איך לבחור את הטבעת המתאימה ביותר, אך למה שלא לעשות זאת בצורה קלה יותר? נשים יקרות, לפניכן הדרכים הקלות והיעילות להעביר את המסר בצורה ברורה:

קרא עוד...

בישראל ישנן כמה חברות אשר מספקות שירותי טלוויזיה למיליוני צופים הדוקים. בין שלל החברות ניתן לקבל שירותים מחברת הוט, יס, פרטנר TV, סלקום TV וגם סטינג TV. כל חברה מציעה ללקוחותיה מגוון של תכנים מרתקים, סרטים וסדרות מסוגים שונים והצרכן מצדו עושה את הבחירה ומחליט לאיזו חברה לשלם וממי לקבל את השירות.

קרא עוד...

מזרונים וכריות

חשיבות המזרון בחדר שינה

מזרן נוח ואיכותי הוא לא סיפור זול. המשמעות שלו היא הרבה מעבר לתחושה הנוחה. המזרן הנוח מעניק לנו שינה איכותית ושינה איכותית משליכה על איכות החיים שלנו. מה זה מזרן נוח ואיך בוחרים את המזרן האופטימלי עבורנו?

קרא עוד...

בשנים האחרונות תכניות הריאליטי שקשורות באוכל צברו תאוצה וגם גברים מוצאים את עצמם מתבוננים בשקיקה במסך הטלוויזיה וכמהים להתחדש בציוד מטבח איכותי ויוקרתי. אחד המחסומים שנפרצו בזכות אותן תכניות, קשור אל סכיני שף, כלי שעד לא מזמן היה שמור רק לשפים אמיתיים במסעדות נחשבות וקייטרינג לאירועים. העובדה שנכון להיום לא רק במסעדות יש שימוש באותן סכיני שף ושאלו הפכו למצרך מבוקש ואהוד על חובבי הבישול, עודדה יותר ויותר גברים לרכוש סכיני שף למטבח האישי שלהם.

קרא עוד...