עמיר פרץ לפעיליו בהרצליה: נחזור להיות בית חם לכל מי שקצה נפשו במצב החברתי. בכנס התמיכה בפרץ בהרצליה השתתפו בין השאר מאשה לובלסקי, לשעבר חה"כ ומזכ"ל נעמ"ת, חה"כ איתן כבל והשחקן צחי נוי. גם אלי כהן, חבר מועצת העיר בבת ים, הודיע השבוע כי יתמוך בפרץ בפריימריז לראשות מפלגת העבודה

חה"כ עמיר פרץ, המתמודד על ראשות מפלגת 'העבודה' ערך אמש מפגש עם עשרות מתומכיו בהרצליה, בסיומו הגיע לביקור במאהל מחאת האוהלים בהרצליה.

פרץ, שזכה לקבלת פנים נלהבת, אמר כי:" בשבועות האחרונים החברה הישראלית זועקת ברחובות ומביעה מיאוס מהמדיניות הקפיטליסטית של ממשלת הליכוד, שהגדילה את הפערים החברתיים ושחקה את מעמד הביניים. אני מאושר לשמוע כי מושגים כמו צדק חברתי ומדינת רווחה, שאותם אני פועל לקדם במשך שנים רבות הפכו להיות שגורים בפי מאות אלפי מפגינים. אני מאמין כי זוהי סיומה של המדיניות שנתנה לעשירים בתקווה שהרווחה תטפטף למטה".

פרץ, המתמודד בפריימריז לראשות מפלגת העבודה מול יריביו בוזי הרצוג, שלי יחימוביץ', עמרם מצנע ואראל מרגלית,  הוסיף כי: "כי כדי שהמציאות תשתנה צריך גם שינוי פוליטי שיתלווה אליו והוא יגיע בקרוב, בזה אין ספק. מפלגת העבודה בתחילת המסע לעיצוב מחדש של היותה אלטרנטיבה חברתית אמיתית לשלטון הליכוד, שהוא שלטונם של העשירים."

"העבודה תחזור להיות מפלגת פועלים אמיתית, תפתח את ביתה, תשנה את פניה. תהיה ביתם האמיתי של כל אלו שבנימין נתניהו עזב אותם – תושבי ערי הפיתוח, השכונות, מעמד הביניים, העובדים העניים, החד הוריות, המובטלים, החולים, הקשישים, בני המיעוטים והעולים החדשים." אמר פרץ.

"מפלגת העבודה תפתח את ידיה ותחבק קולות חדשים, לא תהיה זאת עוד מפלגה קרה ומנוכרת, כפי שעיצב אותה היו"ר הקודם, אלא בית חם ואמיתי לכל ישראלי שקצה נפשו במצב החברתי בישראל, שחיי תושביה הפכו קשים מדי" הוסיף פרץ.

מאשה לובלסקי, לשעבר חה"כ ומזכ"ל נעמ"ת, אמרה:" אני מכירה את עמיר ותפיסת עולמו עוד כשהיה בן 30, כשהתמנה לתפקיד ראש עיריית שדרות. לשנינו יצא לשתף פעולה יחד במאבקים ציבוריים וחברתיים רבים ואת תכונות המנהיגות ותפיסתו הסוציאל-דמוקרטית של עמיר לא ניתן לפספס. מפלגת העבודה כיום חייבת בראשה מנהיג סוציאל דמוקרטי אמיתי ובעיני עמיר הוא האדם המתאים ביותר לכך".

גם אלי כהן, חבר מועצת העיר בת-ים, הודיע השבוע על תמיכתו בחה"כ עמיר פרץ בהתמודדות לתפקיד יו"ר מפלגת העבודה שתיערך ב-12 בספטמבר.

כהן, לשעבר בכיר שנים ארוכות בהסתדרות ובוועד הפועל, העוסק בנושאים חברתיים בתחום הגמלאים והשירות לפרט בעיר בת-ים הכריז, כי "החלטתי להודיע באופן פומבי על תמיכתי בעמיר בפריימריז למפלגת 'העבודה' ולסייע לו ככל שאוכל. המחאה החברתית השוטפת את הארץ בשבועות האחרונים רק מדגישה את הצורך במפלגה חזקה שתדאג באופן אמיתי ואמיץ למעמד הביניים, כזו המניפה את שני הדגלים המרכזיים לעתידנו פה כמדינה - צדק חברתי ושאיפה לשלום. עמיר פועל שנים ארוכות לטובת האזרח ונאבק בעקשנות ובעקביות למען חברה יותר צודקת ושוויונית, שאיננה מקדמת שיטת שוק חופשי פרוע וסולדת בין הקשר המסוכן של הון ושלטון. אני מאמין שמפלגת 'העבודה' בראשותו של פרץ, הנשענת על תפיסת עולמו וניסיונו הרב של פרץ ייתנו מענה אפקטיבי לפתרון הבעיות המרכזיות במדינת ישראל כיום".