עו"ד אילן יונש

עורכי הדין חי בר-אל ואילן יונש מיזגו את משרדיהם למשרד אחד. המשרד המאוחד יתקרא "חי בר-אל אילן יונש ושות'". המשרד המאוחד מתמחה במשפט אזרחי - מסחרי, משפט ציבורי ועתירות לבג"צ, נדל״ן והתחדשות עירונית ועוד. כהמשך ישיר לרקורד החברתי של מייסדיו – אילן יונש (בין השאר המנכ"ל הראשון של התנועה לחופש המידע) וחי בר-אל כיו"ר עמותת "עוגן" הפועלת למען טוהר המידות ומגינה על חושפי שחיתויות - המשרד החדש יחרוט על דגלו את נושא המלחמה בשחיתות

קרא עוד...

עורכי הדין חי בר-אל ואילן יונש מתאחדים למשרד אחד  "הלקוח יכול להיכנס ולהגיד 'אהלן'"

מיזוג בענף המשפט: משרדי עורכי הדין חי בר-אל ואילן יונש מתאחדים למשרד אחד עורכי הדין חי בר אל ואילן יונש מיזגו את משרדיהם למשרד אחד. המשרד יתקרא "חי בר אל אילן יונש ושות'" וישכון במתחם באזור הבורסה ברמת-גן שבו שוכן כיום משרדו של חי בר אל החל מחודש ינואר, לאחר שאילן יונש יעבור אליו ממשרדו הנוכחי ברחוב הארבעה בתל-אביב. "חי בר אל אילן יונש ושות יהיה קודם כל בית ללקוחות", אומר עורך הדין חי בר-אל, "אנו גאים במומחיותינו המשפטית כאנשי מקצוע, ורואים שליחות של אמת במילוי יומיומי של המשפט 'צדק צדק תרדוף'. אבל החזון שלנו בהקמת המשרד הוא יותר ממומחיות משפטית ורדיפת צדק. לא מספיק לנו להיות עוד משרד עורכי דין.

קרא עוד...

עוד גדלי סולן

אישה, תושבת הצפון, הגישה לבית המשפט לענייני משפחה בחיפה באמצעות ב"כ עו"ד גדלי סולן, תביעה לפירוק שיתוף בוילה שבה היא מתגוררת עם בעלה ולקבל לפחות מחצית מזכויות על הווילה שבה היא היא מתגוררת עם בעלה. הבעל, טוען כי במהלך יחסי מין פיתתה אותו להעביר הזכויות על שמה במסגרת ״משחק מקדים״ ולא שיער בנפשו כי התודה תהיה גירושין... ב"כ של האישה, עו״ד גדלי סולן טוען, "הטענה מגוחכת דמיונית ואין לקבלה"

קרא עוד...

sarin solan

האישה תובעת באמצעות ב"כ עו"ד שרין סולן את כתובתה בסך 500,000 ₪, בגין העובדה שבעלה בגד בה ולראיה, טענה כי בארונו של הבעל נמצאו אמצעי מניעה. ובנוסף... טענה כי במסגרת הטיפול הזוגי אליו הופנו הצדדים, הודה הבעל בבגידתו. אך טען כי, "האישה מרדה בו וסירבה לקיים עמו יחסי אישות ועל כן - פטור הוא מכתובתה"

קרא עוד...